Şimdi Ara

Championship Manager(03/04) 2013-2014 Transfer Güncellemesi(58 Mb) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
3
Favori
76.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitokondri.

quote:

Orijinalden alıntı: Santa Esmeralda

eyvallah panpa

bknz. donanımhaber forumu incisözlük sananlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • windows calısmayı durdurdu hatasının çözümünü bulan yok mu?
  • 13.11.2003 çalışmayı durdurma hatası.
    Tek Lig oynuyorum.
    Sorun çözümü bilen olursa alıntıyla cevaplarsa memnun olurum.
  • Türkiye Liginde Türkiye Kupası ile ilgili bir hata var, akşama bunun ile ilgili birşeyler yapmaya çalışacağım.

Deneme amaçlı tek lig ve veritabanı boyutunu küçük yaptım. Belirtilen tarihi, yani 13.11.2003 ü sıkıntısız geçtim.

Ama geçerken oyun içinde normal ilerleyerek değil, tatile çıkarak geçtim. Diğer türlü denemedim.

Başka yerden not : Oyunu açmadan önce Oyun uygulamasına yada kısayoluna sağ tuş ile tıkla -> Özellikler -> Uyumluluk -> Windows 98/ Windows Me seçeneğini seçin. Sonra oyunu çalıştırıp, bir daha deneyin o günü geçmeyi

Championship Manager(03/04) 2013-2014 Transfer Güncellemesi(58 Mb)

Not : Oynamak isteyenler Türkiye ve İtalya liginden uzak dursunlar. Ve veritabanı küçük olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scartor -- 7 Mayıs 2014; 10:43:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: scartor

Türkiye Liginde Türkiye Kupası ile ilgili bir hata var, akşama bunun ile ilgili birşeyler yapmaya çalışacağım.

Deneme amaçlı tek lig ve veritabanı boyutunu küçük yaptım. Belirtilen tarihi, yani 13.11.2003 ü sıkıntısız geçtim.

Ama geçerken oyun içinde normal ilerleyerek değil, tatile çıkarak geçtim. Diğer türlü denemedim.

Başka yerden not : Oyunu açmadan önce Oyun uygulamasına yada kısayoluna sağ tuş ile tıkla -> Özellikler -> Uyumluluk -> Windows 98/ Windows Me seçeneğini seçin. Sonra oyunu çalıştırıp, bir daha deneyin o günü geçmeyi

Championship Manager(03/04) 2013-2014 Transfer Güncellemesi(58 Mb)

Not : Oynamak isteyenler Türkiye ve İtalya liginden uzak dursunlar. Ve veritabanı küçük olsun.

türkiye ligini oynamayacaksak napalım bu oyunu

• kill_them_all kullanıcısına yanıt
    Yukarıda belirttiğim yöntemler çalışmaz ise el atacağız mecburen.

Dediğim gibi Türkiye kupasında sıkıntı var diyorlar. Daha denemedim. Olmadı orijinalindeki Türkiye kupasını ekleyeceğim olmazsa, herhangi bir ülkede ki kupa türünü eklemeye çalışıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scartor

Yukarıda belirttiğim yöntemler çalışmaz ise el atacağız mecburen.

Dediğim gibi Türkiye kupasında sıkıntı var diyorlar. Daha denemedim. Olmadı orijinalindeki Türkiye kupasını ekleyeceğim olmazsa, herhangi bir ülkede ki kupa türünü eklemeye çalışıcam.

geldik geldik ziraat kupasındaki ilk maç sonunda hata verdi hallet şunu senin yüzünden başladık gene

• Hocam çözebilecek misin sorunu? hevesimiz kursağımızda kaldı. bahsettiğin hiçbir yol ziraat kupası sırasında meydana gelen sorunu gidermiyor. yeni bir çözüm bekliyoruz. hadi bir zahmet
  • scartor kullanıcısına yanıt
    dostum sorunu çözdüm aradım taradım sorunu çözdüm ve 1-2 arakdaşla birlikte oynuyoduk onlarda da oldu bu sorun çözdük bunu öncelikle ;

Oyuna girdiğiniz kısayol'a geliyosunuz ;

Özellikler>uyumluluk>Bu programın çalışacağı uyumluluğun modu>Windows N.T 4.0 ( Service Pack 5 ) başka pclerde değişik olabilir windows n.t olanı işaretliyin siz uygulayıp onaylayın artık atmayacaktır iyi oyunlar
  • Dostum büyük ölçüde sorun çözüldü.Yani belirttiğim gibi sadece benim pcme özel değil 2-3 arkadaşla daha birlikte oynuyoduk onlara da anlattım yaptırdım onlarda da başarılı oldu bu sonuç.Şimdi senden bir isteğim olacak eğer yapabileceksen tabiki dostum.Şu yabancı sınırı da çok baş ağrıtıyor.Müsaitsen veya elinde hazır varsa linki atabilir misin ? Oyunda 13-14 yabancısı olan Türk takımları var.
  • Ben İngiltere almanya ispanya liglerinin 1. lglerini seçtim atma olmadı suanda
  • Ne güzel düzelmişti oynuyorduk arkadaş şimdi de'' transfer manager cannot load this save'' file falan diyor kayıtlı oyunu acmaya calısınca
  • oyundan atıyor yahu. Ne güzel vakit geçiriyorduk işte
  • Resimleri görünce bi tuhaf oldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben güncellemeye üşenirdim valla
    yav bu ziraat türkiye kupasına gelince oyun hata veriyor ve kapanıyor hatalı oyun yani nasıl düzelicek bi çaresi varmı @scartor
  • güzel olmuş ama bursaspor çok çok güçlü olmuş. ilk sezonda 30 galibiyetle şampiyon oldular. hile yapıp oyuncularını sattım devre arası ama yinede yemedi. ilk sezon bursadan şampiyonluğu alamazsınız boşuna uğraşmayın
  • Normalde Türkiye liginde Türkiye kupası maçlarında hata veriyor. Siz hatayı almadan ilerlediniz sanırım. Tatile mi çıktınız yoksa başka birşey mi yaptınız.

Ben bir kaç yöntem söyledim ama deneyip de geri dönen olmadı. Arkadaşları aydınlatırsanız sevinirim.
    evet tatile çıktım bazı yerlerde ama tkupası maçlarınıda oynadım elendim ilk maçta :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.