Şimdi Ara

ÇGHB'de Testere Skeçinde Çalan Müzik

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
4.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • rock tarzı bir müzik aaa ooo aaaa diye sözleri falan war çok araştırdım bulamadım yardımcı olabilirmisniz ?

• eee iiiii eee olanı biliyorum ama aaa ooo aaaa olanı çıkaramadım kardeşş
  • konu dışında bulmamışlar mıydı onu?
  • Şarkı ile oynanmış oguzhan ekleme yapmış orjinal degil o bu yüzden kısa.
  • o oğuzhan'ın ellerinden öpeyim :) :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhamiselin

eee iiiii eee olanı biliyorum ama aaa ooo aaaa olanı çıkaramadım kardeşş

dalga geçicek başka bir yer bulamadınız mı ? Sözleri olmayan bir şarkıyı sizde tarif edebilirmsiniz? benim elimden gelen bu kadar zaten anlayan anlamış o arkadaşlara teşekkür ediyorm...

Konu dışında olan konuyuda buldum biraz geç oldu ama tşklr :)
  • Ben bulamadım linki verebilir misin?
  • Orjinali var bende olması lazım fatih_colak35@hotmail.com ekleyin atarım istiyene bakıyım nereye attım hatırlamıyorum.

Tamam buldum istiyen eklesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King Nothing -- 5 Ocak 2010; 0:31:50 >
  • Orjinal hali --> Charlie Clouser - Hello Zepp (SAW - Testere-1)
    http://r-a-p-i-d-s-h-a-r-e.com/files/330542922/13-HelloZepp.rar.html aradaki - ler silinecek.
    MD5: 999A74F14045E761AA24FD2EF33A2869

Bu mp3 dosyasının herhangi bir telif hakkı varmıdır bilemiyorum. Eğer sorun olacak ise mod arkadaşlar linki silebilir.

(Link silinir ise bigdesigner@gmail.com adresinden mail atarak isteyebilirsiniz.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigdesigner -- 5 Ocak 2010; 8:16:51 >
  • Orjinal Halini demiyor arkadaş , değiştirilmiş halini diyor . Konu Dışına biri ekledi sanıyorum bu arada .
  • skeçten alınan müzik war sadece orjinal yok ses kaliteside pek güzel değil alkışlar falan :)
  • Acaba çok güzel hareketler bunlar programının yayınlandığı yere mi gitsek belki ordan bulduruz :D

Bu arada eğer müziğin kaliteli sesini ve orijinalini bulan arkadaşlar olursa omer-faruk-0@hotmail.com adresini ekleyebilir bve bana müziği atabilirler.

Mesajımı okuyan herkese Teşekkür €derim...
  • Ben onu indirdim dh'den biraz araştırın dh de bulrsunuz.(Tabi yanlış hatırlamıyosram)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.