Şimdi Ara

Ceza kesmek için düğmeye basıldı (Ocak ve Şubat aracınızı bırakın)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar devlet vergi toplayamıyor ve Ocak Şubat aylarında seçimden 1 ay öncesıne kadar çok yoğun ceza yazacaklar polisten bilgi aldım. mumkun mertebe toplu taşıma yönelin yani o derece :D

• Engelli park yerlerine baksinlar, emniyet kemerini kontrol etsinler, cep telefonu ile konusanlari yakalasinlar, emniyet serit ihlallerini takip etsinler, ana yol ustu park edenlerin araclarini ceksinler...

Bu 5 ihlali duzenli kontrol ederlerse, hem devletin kasasi dolar hem de insanimiz belki bir sure sonra medenilesir.

Bu arada bir sikayet olursa o konustugunuz polisi de yakarsiniz :)
  • Tamam öyle yapalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O cezalardan gelen para fakir fukaraya dagitiliyor. Feda olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Durup dururken ceza yazılmaz doğru düzgün kullanın bunca zaman bi kere ceza yemedim.
  • Çoğu sürücü düzgün araç kullanmıyor ki ceza yazmak için uğraşmalarına gerek yok
  • Engelli park yerlerine baksinlar, emniyet kemerini kontrol etsinler, cep telefonu ile konusanlari yakalasinlar, emniyet serit ihlallerini takip etsinler, ana yol ustu park edenlerin araclarini ceksinler...

Bu 5 ihlali duzenli kontrol ederlerse, hem devletin kasasi dolar hem de insanimiz belki bir sure sonra medenilesir.

Bu arada bir sikayet olursa o konustugunuz polisi de yakarsiniz :)
  • Mış mış mışta miş miş miş?

Kaynak? Yumurcak TV.
  • Seçime kadar çok ceza keseceklerini sanmıyorum.
    Herşey seçime endeksli bu dönemde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakikaten mış mış mış mış da mış mış mış ..Ceza seçimle ilgili olmamalı, kural ihlali varsa asla göz yummamalı. Yani bi polis memuru ile diyaloğunu tüm Türkiye üzerine uyarlamanı garipsiyorum. Herkes, her polis memurundan duyduğunu buraya yazsa, kimse trafiğe çıkmamalı senin mantığa göre. Bu tür yazılar hep oldu ama Ailemde de çevremde de ceza yiyen olmadı. Çünkü biz kurallara riayet ettik.

O yüzden sakin ol. keep calm :)
  • Keske yazsalar. Bizim burada dortluyu yakan kavsaga arac park edip cocugun okuldan cikmasini bekliyor. Kanun, kural, duzen yok. Her sey allaha emanet.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cezalar daha fazla artsın belki trafik denyoları biraz azalır. Hergün ters yönde karşıma çıkan yeşil ışıkta geçerken acaba kırmızıda geçen olurmu diye düşünmeden geçirdiğimiz bir gün yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.