Şimdi Ara

Ceza bana geldi.Yardım lütfen.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba.Ocak ayının 13'ünde yeni bir araç aldım.O gün satıcı ve ben araçları park ettik ben alacağım aracı satıcıda kendinin diğer aracını kullanıyordu.Saat 11 gibi park ettik notere gittik satışı 3 te yaptık.Gördük ki araçlar çekilmiş ikimizde park cezası ödedik araçları aldık.Araçlar 11:20 de çekilmiş,ben ilime döndüm ve 5 gün sonra falan plakayi değiştirdim.Geçen hafta ceza bana geldi eski plaka yazıyor.Ceza 11:20 de yazılıyor fakat tebligat bana geliyor.Galiba ertesi gün sisteme girdikleri için böyle oldu.Buna bi itiraz ya da başka bir işlem yapabilir miyiz arkadaşlar bilgisi olan var mı? Ceza 88 lira biraz uzun oldu kusura bakmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yo uzun olmamış aslında kısaca anlatmışsın. boş vaktin varsa uğraş. Ama yok harcadığın zaman 88 liradan daha değerli ise öde 88 lirayı geç

• mantıklı olarak düsünecek olursak zaten sizin ödemeniz gerekir
  • Arabayida sen kullaniyomussun zaten. Park ucretlerinide bolusmussunuz. Resmiyeti bilmem ama etik olarak senin odemen dogru olur.

• Odemelisiniz bence.Hem araci siz kullaniyormussunyz.Ayrica 88 tl icin satici aramayin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • araba satin aliyorsun cikmis 88 lirayi kovalama hesabini buraya soruyorsun, yuzun varsa ara iste 88 lirayi

• Alışveriş yapmıssınız sonuçta şimdi arayıpta böyle böyle 88 lira ver demek garip olur.
  • geçmiş olsun ceza doğru adrese gelmiş

• Önceki sahibinden dolayı gelen sağlam bir radar cezası falan sanarak girmiştim çıkıyorum.

• Hayır arkadaşlar yanlış anlaşılmasın sabah o döneceği için punto ile geldi notere kadar bende alacağım aracı götürdüm mecburen.Zaten niyetim satıcıya yıkmak değil kendimiz anlaştık abi bana gelirse bana sana gelirse sana dedi karşılıklı kabul ettik zaten.İstanbulda park yerini o gösterdi zaten iki aracıda arka arkaya park ettik.Hani devlet zaten sömürüyor eğer bi yolu varsa uygulayalim diye sordum.Çevremde trafiğe git silerler gibi muhabbetler oldu o yüzden size sordum.Yoksa 88 liradan değilız allaha çok şükür

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.