Şimdi Ara

Cevizli Baklava 29.5 tl/kg (musluoğlu) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
6.171
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• mahmut716 kullanıcısına yanıt

Kaynak patronun röportajından alıntı

Cevizli Baklava 29.5 tl/kg (musluoğlu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 19 Ekim 2022; 9:43:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eisenmate E kullanıcısına yanıt

Gunde 22 ton (yirmiikibin kilogram) baklava satarsa yuzde 3-4 kârla satış yapılır tabi

• Cevizli Baklava 29.5 tl/kg (musluoğlu)
  • biyikliadam kullanıcısına yanıt

o ne oyle :) kimse almiyor sanirim 19dan once, hic satis olmamis gibi. gecen ben de onunden gectim butun urunler duruyordu. baklava insani olmadigim icin denemedim.

• hastane zinciriyle anlaşmaları olabilir. şeker hastalığı vs.

• Yalan dünya, yemisken iyisini yiyeceksin.
    1-2 saat once antep kocaktan 1 kg baklava+ kargo 335e sipariş verdim. İlerde seker hastasi, yaslilk derken yiyemicez. Yiyebiliyorkende en iyisini yemek lazim, paraya acima.
    Tabi bu onerilerim butcesi yetenlere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumaruu -- 27 Kasım 2022; 21:22:41 >
  • Jumaruu kullanıcısına yanıt

Afiyet olsun,güzel tercih...

• Bunu yiyen insana boğaz köprüsünü de satabilirsiniz ya da tarihi geçmiş kokmuş ürünü de.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • herşeyin bi hilesi var. emin olun bu adam bu işten %100 kar yapiyordur. yani o baklavanın işletmeye maliyeti en kötü kiloda 15 lira filandır.

• 1 kilo baklavanın düşüncesi 50 tl. Kendinize saygınız olsun. Bir ihtiyaç bile değil.

• Tavsiye etmiyorum bağcılar şubesinden 2 ay önce indirimli almıştım full şerbetli hamur şemsettin in baklavası daha iyi

• Arkadaşlar oraya vereceğiniz paranın üstüne suyun içinde küp şeker eritip dökün onu yiyin size gerçek diyorum daha hoşunuza gider

• 30 tl ye 1 kilo çiğ kadayıf alıyorum evde yaptırıp yiyorum. Maliyeti taş çatlasa 100 tl bir tepsi kadayıf tatlı ihtiyacımı karşılıyor 😄

• Burdan baklava almıştım birkaç ay önce ancak bu kadar berbat bir tatlı olabilir. Yani kelimelerle tarif edilemez o kadar kötü.

• Beylikdüzüne yeni açılan şubesinden alma gafletinde bulundum ancak hepsi çöp oldu maalesef. Soğuk baklava, çikolatalı baklava ve kaymaklı baklava üç çeşit karışık denemek amaçlı aldım ve üstelik %50 indirim olduğu için 20-25 dakika kadar bekledim. Sonrasında eve götürüp eşimle birlikte denerken gerçekten aşırı kötü bir tadı olduğuna karar verdik ve hepsi çöp oldu. Sırf indirimle diye ağzınızın tadını bozmaya gerek yok heyecan aramayın derim denemiş biri olarak.

• şu konu altında baklavacı şemsettin'in adı geçmesi rezillik. Şemsettin'in sadece gerçek fıstık kullanması bile yeterli bunlarla aynı kategoride yer almaması için. tadına vs. girmiyorum bile.

Bu musludan bir kez aldım, onda da bir dilim yiyip gerisini çöpe attım maalesef. Allah affetsin.

• xrade kullanıcısına yanıt

valla geçen komşunun kızının nişanı vardı tatlı börek çörek koydular tabaklara yanında 2 dilim baklava baya maya fıstıklı tadı güzel geldi, meğerse şemsettinden almışlar 2020 de şirinevler şubesinden almıştık, çok kötüydü o zamandan beri yemiyoduml bunu duyunca bi acaba dedik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin_92 -- 28 Kasım 2022; 11:55:33 >
  • yasin_92 kullanıcısına yanıt
    şu anki bozulmuş dedikleri hali bile fiyat performans olarak çok çok iyi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    Cevizli Baklava 29.5 tl/kg (musluoğlu)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.