Şimdi Ara

Çevirmen Aranıyor ? [soloqyama]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
2.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıktada belirtmiş olduğum üzere çevirmen arkadaşlarımızı arıyoruz. Kendine güvenen , gruba ayak uydurabilen, grup çalmasına hakim olabilen, +18 yaşından büyük olup, ingilizce seviyesi iyi olan adaylarımıza duyuruyoruz.

Katılım sağlandıktan sonra neler olacak?

• Sizlere ayrı olarak görevleriniz söylenecek.
    • Proje yöneticisinin verdiği çeviri dosyaları sizlere sunulacak.(Nereye çevireceğinize dair)

Çalışma saati nasıl olacak?

En basit şekilde anlatmak istersem. Planlama ve saati size bırakıyoruz. Ne zaman müsait olursanız yamayla ilgilene bilirsiniz. Elbette bunun dozunu da aşmamak gerekiyor. Haftada sadece 50 satır çevirip yatmak olmaz. Diğer arkadaşlarınıza saygısızlık olur. Bu yüzden verilen text'ler de sizlere bir süre biçilecektir acil durumlar haricinde ertelenmeyecektir (Okul,iş,hastalık bunlar hariç).

Örnek Metinler;

• Angela panics and begins to scramble up the bank, she can't get purchase. She screams out to Andrew.
    • The demon's lips meet Angela's in a grosteque kiss. Angela's eyes widen as the life drains out of them.
    • John and Angela are now separated by the debris
    • The demon can be heard behind, it vomits another mouth full of thick black liquid
    • We see hints of the demon as it begins to crawl up the shore toward the survivors.
    • The body of the demon is bound in rusty chains, with only one arm free. The demon uses this limb to claw the ground and pull itself along.

Yukarıdaki ingilizce cümleleri çevirip bana DM'den atmanızı rica ediyorum. İyi günler

SoloqYama şuan hangi projeler ile uğraşmaktadır ?

The Dark Pictures Little Hope Türkçe Yama YAYIMLANDI

TDPA: Devil In Me Projesi

Yamayı İndir - TDPA: House Of Ashes | SoloqYama

Batman Arkham City Goty Türkçe Yama YAYIMLANDI

​​​

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fayzdak1ng -- 8 Mart 2024; 2:22:17 >

• Alımlar devam etmektedir.

• konu ve bilgiler güncellenmiştir.

• Hayirli olsun Umarim Resmi Çeviri şirketi olursunuz da birçok firma ile iletişime geçip birçok projelerle hizmet verirsiniz. Bu işler artık profesyonelleşmeli artık ( Resmi olarak)
    Kolayliklar dilerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sayko05 kullanıcısına yanıt

desteğiniz için çok teşekkür ederim. Ben de bu konuda emin adımlarla ilerlemek istediğimi açıkça belirtmek isterim bir şirket olmayı umarım görürüm-görürüz. Toplumumuzun bu kategoride aç olduğunu biliyoruz ve bunun için elimizden geleni yapacağız 

• Alımlarımız devam etmektedir.

• Benim merak ettiğim tek bir konu var. Arkham knight yamasına el atacakmısınız.

• freeman1930 kullanıcısına yanıt

Evet ama ne zaman? Bunun net cevabını veremiyorum.

• arkham city yamanız düzeldimi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Eset İnternet Security antivirüs uygulaması "soloqyama.site" internet sitesine erişimi engelliyor.

Soloqyama sitesine girmeye çalıştığımda "Web sitesi engellendi. Bu web sayfası, tehlikeli olabilecek içeriklere sahip web siteleri listesinde." şeklinde uyarı yazısı gösteriyor. Haliyle little hope türkçe yamasını indiremiyorum. Yamanın direk linkini buradan veya özelden paylaşabilir misiniz rica etsem ?

• obasar84 O kullanıcısına yanıt

Site henüz senesini doldurmadığı için bazı virüs programları zararlı içerik algılıyor ama korkacak bir şey yok, güvenlik sertifikası mevcut Google tarafından

• carpicipro28 C kullanıcısına yanıt

maalesef :(

• Arkadaşlar alımlar devam etmektedir.

• fayzdak1ng kullanıcısına yanıt

Bu gönüllü bir proje mi yoksa küçük çeviri şirketi mi? İngiliz Dili Edebiyatı son sınıf öğrencisiyim. Belki katılmayı düşünebilirim.

• Bende nacizane oyunlara tr yama yapiyorum.tool vs hepsinde acemiligi attim.yeterli ingilizcem yok.ama iyi ceviri yaptigimi saniyorum.günde 1000 satir bitiriyorum. Cok kasmadan.fazlasi kafayi bitiriyor🤣🤣

• berkayjan kullanıcısına yanıt

Gönüllü bir grubuz.

• lazoer L kullanıcısına yanıt

İstediğiniz takdir de bizimle de 1000 satır çevirmenizi isteriz :D

• Olabilir tabiki.ama su siralar elimdeki oyunlari cevirmek istiyorum.menulere daha gecmedim.hikaye modunu bitirmeye calisiyorum.hatalarim var mi yok mu.test edip denemem gerekecek.sonrasinda bakalim👍

• lazoer L kullanıcısına yanıt

O zaman sizi bekliyor olacağız :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.