Şimdi Ara

Cevat Yerli: 'Crysis 3, PC'lerinizi Eritecek!' (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
0
Favori
11.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizde torrent indirip oyunun parasıyla donanımı güçlendiriz
  • pcleri değil klavyeleri eritecek oyun yapın.
  • GTX serisine geçmenin zamanı geldi .
  • crysisin yaptığı gibi grafiksel devrim yapacaksa varsın kassın.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Erit PC'lerimizi Cevat reyiz
  • cavat uşağum diyorsa doğrudur da..
  • EA izin vermez maalesef, boşuna laf yapıyorlar. :D

• Cevat bey oyunun yapay zekasını geliştir de işlemciyi erit grafikleri geliştirmene gerek yok. Cryengine 3 ztn üst düzey grafik sunuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: filozof6720

hem en üst düzey bilgisayarları bile eritecek diyor . çok merak ediyorum siz bu oyunları hangi bilgisayarla yapıyonuz da en üsty düzey bilgisayarları eritecek diye bi tabir kullanıyorsunuz. ozaman oyunun yapıldığı bilgisayarı bile zorluyodur. adamlar kendi yaptıkları oyunu oynuyamıcaklar. :D:D :D onlardada kasar bu şimdi

10 FPS alarak geliştiriyorlardır.
  • Böyle olmasını siz istediniz, grafik grafik diye kudurdunuz şimdi sonuçlarına katlanın.
  • kavga ciksin diye soylemiyorum ama Star Wars 1313 bu oyundan cok daha ustte duruyor gorsel olarak ama hic pc leri eriticek aciklamasi gelmedi ilginc

• quote:

Orijinalden alıntı: deerhunter1980

kavga ciksin diye soylemiyorum ama Star Wars 1313 bu oyundan cok daha ustte duruyor gorsel olarak ama hic pc leri eriticek aciklamasi gelmedi ilginc

bilim kurgu olduğu için olabilir mi acaba. böyle oyunların grafikleri genel de yüksek olur.(bkz. AvP ve Mass Effect 3) cryengine 3 ile de yapılsa aynı sonuç. farketmez yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-97901DBF5 -- 16 Ağustos 2012; 22:37:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom667

quote:

Orijinalden alıntı: deerhunter1980

kavga ciksin diye soylemiyorum ama Star Wars 1313 bu oyundan cok daha ustte duruyor gorsel olarak ama hic pc leri eriticek aciklamasi gelmedi ilginc

bilim kurgu olduğu için olabilir mi acaba. böyle oyunların grafikleri genel de yüksek olur.(bkz. AvP ve Mass Effect 3) cryengine 3 ile de yapılsa aynı sonuç. farketmez yani.
  • Bizim cevat gene başalmış duyurularına her önüne gelen oyunla bilgisayar eritiyor EA nın satış kaygıları içinde çıkardığı bir oyunu bide en iyi pc şer diyo halamın evindeyim al bendeki de şuan halamın bilgisayarı buda ii sayılır i7 8gb ram 4 gb ekran kartı gel yak yanarsa hiç acıyıp kapatmam ciğerleri takr balkonda mangal yaparım :D

• quote:

Orijinalden alıntı: TheBadWarrior

Bizim cevat gene başalmış duyurularına her önüne gelen oyunla bilgisayar eritiyor EA nın satış kaygıları içinde çıkardığı bir oyunu bide en iyi pc şer diyo halamın evindeyim al bendeki de şuan halamın bilgisayarı buda ii sayılır i7 8gb ram 4 gb ekran kartı gel yak yanarsa hiç acıyıp kapatmam ciğerleri takr balkonda mangal yaparım :D

hiç merak etme eriteceği fln yok. boş laflar bunlar crysis 2'nin DX 11 patch'ine de aynı şeyi söylüyodu. yükledim. ultra ayarlarda akıcı bi şekilde oynattı. hatta ve hatta PC buz gibiydi
  • GT 540m ekran kartı ile Crysis 2yi ultra da oynadım bana mısın demedi.Grafikler zaten güzel biraz senaryoyu geliştirsinler.Psycho ile Nomad nerede onun cevabını versin
  • hocam hd4670 im hernekadar 3 senelikte olsa maaşallahı var bu sene sistemime bir ssd ve amd hd7000 serisinden bir ekran kartı ile güçlendireceğim..ama siz kafanızı yormayın bu sistemde oynayamayacağım oyun yoktur...ha birde corsair carbide 400r ım var onada fan ekliycem ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

quote:

Orijinalden alıntı: cntzlm

Asıl sen kork cevatcığım ,

AMD x 6 3.3ghz,
    G.skill 4x2 8 gb ddr3 kutusoğutuculu ram,
    1gb ddr3 4670 ;) pc benzemez konsola...

Hocam 4670 ile crysis 3'ü açarsan şükret derim

hocam hd4670 im hernekadar 3 senelikte olsa maaşallahı var bu sene sistemime bir ssd ve amd hd7000 serisinden bir ekran kartı ile güçlendireceğim..ama siz kafanızı yormayın bu sistemde oynayamayacağım oyun yoktur...ha birde corsair carbide 400r ım var onada fan ekliycem ;)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

quote:

Asıl sen kork cevatcığım ,

AMD x 6 3.3ghz,
    G.skill 4x2 8 gb ddr3 kutusoğutuculu ram,
    1gb ddr3 4670 ;) pc benzemez konsola...

Hocam 4670 ile crysis 3'ü açarsan şükret derim

hocam hd4670 im hernekadar 3 senelikte olsa maaşallahı var bu sene sistemime bir ssd ve amd hd7000 serisinden bir ekran kartı ile güçlendireceğim..ama siz kafanızı yormayın bu sistemde oynayamayacağım oyun yoktur...ha birde corsair carbide 400r ım var onada fan ekliycem ;)

Hocam ancak call of duty oynarsın o kartla, crysis 3'üde 800x600 lowda açar sanırım

• Call of Duty'e bu kadar eleştiri gelmiyor. Her sene yeni oyun çıkarıp senaryo değiştiriyorlar sadece.
    Türk yapımı Crysis'e destek olmalıyız.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.