Şimdi Ara

Cevat Yerli: 'Crysis 3, PC'lerinizi Eritecek!' (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
0
Favori
11.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Crysis çıktığında Crysis'ten sonra en iyi grafiklere sahip olan -hatta Crysis'e rağmen bazı editörlerce en iyi grafik ödülünü alan- CoD 4 -o zamana göre- 5-6 yıllık bilgİsayarda hiç sorun çıkartmadan nasıl oynanıyordu?

Önemli olan optimizasyonmuş demek ki. Bilgisayarların erimesi değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorun olmayacak
  • Biri Cevat'a 600 liralık konsoldaki uncharted 3ü göstersin lütfen

• Yeni bir Crysis oyunu duyurulduktan sonra Cevat yerli'den bu tür açıklamalar duymak benim için artık siradanlasti.

• Crysis serisinin senaryosu,grafikleri ve oynanışı birbirinden güzel.Türkçe olması da cabası.Siz neyini beğenmiyorsunuz Crytek yeterki bu başarıları devam ettirsin.Kim ne derse desin mükemmel bir oyun geliyor...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ben böyle şımarıklık görmedim arkadaş.
    Crysis 2,grafiklerden kısmış diye şikayet ediliyordu,PC'yi zormalmıyor deniyordu,noldu şimdi ? CoD 4'ün optimizasyonu daha iyidi diyor adam :S CoD 4'le Crysis'in grafikleri bir mi? Tabiki CoD 4 daha iyi çalışacak.

• PC'lerimiz artık bardakta!

• PClerimizi eritmesin, gözlerimizi eritsin.

• Abi ben anlamıyorum bu işi, ne güzel optimize etsende herkes tıkır tıkır oyununu oynasa olmuyormu ? Bir de marifetmiş gibi " eritecek..." demiş aferin, şeker de vereyim al ağzın tatlansın...
  • Kendileri kaybeder hala yıl 2007 zannediyorlar insanlar artık oyun pc'leri çok zorluyor diye oynamıyor eğer böyle olsaydı minecraft fırtınası esmezdi crytek'in rakibi 3Dmark diğer oyun yapımcıları değil.
  • Star Wars 1313, The Last of Us, Beyond hepsi crysis 3'e 10 basar :)

New York'a orman ekleyip ek paket gibi sürüyorlar piyasaya. "D-L-C"
  • Yeryüzünün en çok abartılan eglence ürünü.

Adamlar sistem kastırmak, ormandan başka birşey yapmıyor. crysis 2 de başarısız olunca tekrar ormana döndüler uzaylılar bile aynı!

Star wars, Uncharted 3, Gow3, Watch Dogs, Killzone 3 gibi oyunların hepsinde harika mekanlar, grafikler var. Crytek gibi paso orman yapan başka bir firma yok!
  • PC Okadarda Zorluyacağını Sanmıyorum 560Tİ Ekran Kartı İ5 İşlemci İle DX11 ULTRA AYARLARDA oynayacağımız Kesin Gibi

• Evet cok guzel C2 den cok az farkı olan grafik icin bunu diyorlar

• Yerli kardeşler geçen sene bir röportajda bir oyundan bahsederken en düşük sisteme bile optimize etmeye çalışıyoruz v.s benzeri bişey demişlerdi ve bu açıklamayla çelişti gibi.Eğer bu bir politikaysa bence hemen değiştirmeleri lazım yani pc yi kastırmak zorlamak marifet değil.3d modellerin poligonlarını yükseltirsin istediğin kadar dünyanın en güçlü bilgisayarı bile açamaz.Seninkide çökmüş olur zaten .Gameloftu bu açıdan beğeniyorum oyunları mümkün olduğunca düşük sistemlere optimize ediyor.
  • Crytek akılanmamış.Crysis 2 ile grafik farkı bile yok aralarında.Üstüne saçma sapan açıklamlar. Al başına çal C3'ünü istersen gel istanbulda yap oynamam bu saaten sonra.başka kapıya

• laptopun parasini vereceklerse varsin eritsinler
  • bu oyun fena patlayacak.. gerçekten bu kadar bomboş bir oyun gelmemişti uzun süredir. en az c2 kadar boş olacağını düşünüyorum
  • Ya bi sistem gereksinimleri açıklansa ne güzel olur. HD6950 1GB ve 1090T var bende, yetmeyecek diye korkuyorum. Yoksa mecbur bi 6950 daha alıp Crossfire yapacaz. :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Erchamion

Crysis çıktığında Crysis'ten sonra en iyi grafiklere sahip olan -hatta Crysis'e rağmen bazı editörlerce en iyi grafik ödülünü alan- CoD 4 -o zamana göre- 5-6 yıllık bilgİsayarda hiç sorun çıkartmadan nasıl oynanıyordu?

Önemli olan optimizasyonmuş demek ki. Bilgisayarların erimesi değil.

Kardeş crysis grafikleri ile cod 4 grafikleri birmi Allah aşkına ? O dönemde crysis'ı yüksek ayarlarda çalıştırabilecek kart bile yoktu piyasada ki şuan bile yüksek ayarlarda oynayamayan birçok insan var. Ota boka optimizasyon bahanesini katmayın crysis 2007 hala en iyi grafiklere sahip oyun.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.