Şimdi Ara

Cevap: Yeni YAMAHA NMAX Almış Olanlar ve Alacak Olanlar ? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
4
Favori
48.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: legendboxer

155 olanı aldım hocam bugün. İlk izlenimim süper.

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun hocam, kazasız belasız sürüşler dilerim.
  • Arkadaşlar merhaba 2018 Nmax 155 alacağım kısmetse. Baktığım motorlardan birinde sağ tarafta "Momo Design" çıkartması var. Bu ne anlama geliyor, özel bir seri falan mıdır?

Ek olarak koruma demiri veya koruma takozu kullanan var mı? Ne önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler. Herkese güvenli ve keyifli sürüşler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ordoabchao

Arkadaşlar merhaba 2018 Nmax 155 alacağım kısmetse. Baktığım motorlardan birinde sağ tarafta "Momo Design" çıkartması var. Bu ne anlama geliyor, özel bir seri falan mıdır?

Ek olarak koruma demiri veya koruma takozu kullanan var mı? Ne önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler. Herkese güvenli ve keyifli sürüşler.
    Stickeri kendisi yapıştırmıştır. Bi anlamı yok nmax lerde.
    Koruma demiri çok çirkin duruyo, kurye motoru gibi.
    İyi günlerde kullanın
  • legendboxer kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim cevabınız için, heyecanlar yağmur ve karın bitmesini bekliyorum :)
  • ordoabchao kullanıcısına yanıt
    facebook da 2 adet nmax sayfası var. İkisinide takip edip. Çok yararlı bilgiler oluyo
  • legendboxer kullanıcısına yanıt
    teşekkürler, hemen bakıyorum :)
  • Merhaba,

Bende ÖTV indiriminden faydalanarak 2019 model Nmax 125ABS aldım.

Motor çok şık, kullanışlı ve rahat. Yapılan yorumlarda sele altı haznenin bir adet kask aldığı söyleniyor ama benim LS2 marka tam korumalı kaskımı almadı.

Bir sorum olacak motoru çalıştırdıktan sonra ABS ışığı yanmaya devam ediyor bu normal mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BarisTimur -- 3 Temmuz 2019; 23:16:32 >
  • BarisTimur kullanıcısına yanıt
    Belirli bi hıza çıkınca abs ışığı sönmesi gerekiyor.
    Sele altına kaskı ters koyarsan sıgar
  • Sezgintr kullanıcısına yanıt
    Ya bir sorum var . İStanbul' da oturuyorum ve çanakkalede yazlık var ben ve arkadaş toplamda 175 kg oluyoruz :) acaba 155 lik nmax ile gidebilir miyiz yokuşlarda falan bayılır mı motor merak ediyorum da hafta sonu ıcın gidip gelmeyi dusunuyoruz da. Bilgilendirirseniz sevinirim.
  • x max aldım beğenmedim. Çok yüksek yavaş ve güven vermiyor.
    nmkax aldım hiç beğenmedim. Çok yavaş ve güven vermiyor. Hep yolun kenarından gitmen gerek. Tehlikeli.
    Xcity aldım. İşte aradığım motor. Hem diğer 2 motora göre daha atak ve çok daha güven veriyor. Virajlarda bu motorla çok daha kolay. Tabi herkesin kendi fikri ve görüşü. Benim yaşıma ve kiloma tam uydu
  • 2000watts kullanıcısına yanıt
    ben ilk kez binicem nmax 155 düşüüyorum sizce nasıldır ? ölmek de istemiyrum :)
  • Kullanımı çok kolay nmax ın. Frenler abs. Şehir içinde olabilir.
    bana uymamasının sebebi. Şehir dışında oturuyorum. 100 km hızda güven vermiyor nmax o yüzden x city çok daha iyi dedim. Fakat x city her bakımdan daha iyi bir motor
  • N max 155 alarak ben de kervana katildim. Mavi renk aldim, 3000 km de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uykr

N max 155 alarak ben de kervana katildim. Mavi renk aldim, 3000 km de.
    Aldığınız Rakam nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oquzdag

Aldığınız Rakam nedir?

Alıntıları Göster
    16900 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: uykr

16900 tl

Alıntıları Göster
    bozuk zemin konusunda gerçekten çok mu sert? yada çok mu rahatsız ediyor? bende düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oquzdag

bozuk zemin konusunda gerçekten çok mu sert? yada çok mu rahatsız ediyor? bende düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Hayir. Abartilacak bir durum degil. Sadece yumusak diyemeyiz.
  • 2017 nmax 155 im mevcut.13bin km de.haftada 1gün kullanıyorum.abs ışığı sık sık yanıyor abs devre dışı kalıyor.sebebş ne olablir.arka fren balatalarını yeni değiştirdim.yinede düzelmedi!!
  • Haftaya nmax155 alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cunuvar

Haftaya nmax155 alıyorum
    Hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.