Şimdi Ara

*** SPY-EAR (CASUS KULAKLIK) ***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
4.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya arkadaslar internette gördüm. Casusu kulaklık diye bir alet varmış sözde 10 metre ilerdeki fısıldaşmaları dahi duyabiliyormuşsunuz. Bu aleti hiç duyan, bilen, gören varmı acaba. Fiyatı da çok uygun. Ürün aşağıdaki linkte.

http://www.amedya.com/store/product.asp?uyeID=&urunKODU=18

• Alan olursa bana da haber versin. Hep böyle gizli şeylere merakım olmuştur "ne konuşuluyor" diye.
  • Alında görün! tamamen bir aldatmaca
  • hiçbir moka yaramaz paranıza yazık preamfili alıcıdan ibaret 2 milyonluk bir devre bile değil anlayacağınız.
  • bunlar üç yaşından büyük çocuklar için.yani tam bir aldatmaca.ama bizim milletimiz alır hele şöyle de sıkı bir pazarlarsan;
    "abi bu cihazı alıyorsun bir cafeye gidiyorsun başlıyorsun karsı masadaki kızı kesmeye yanındaki arkadasıyla kız ah ne yakısıklı cocuk keşke gelse de tanıssak sizde hemen gidiyorsunuz ve istediğiniz kızı ayarlıyorsunuz."
    yani memlekette alıcı çoksa satanlar ne yapsın :))
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by corleone</i>
    <br />bunlar üç yaşından büyük çocuklar için.yani tam bir aldatmaca.ama bizim milletimiz alır hele şöyle de sıkı bir pazarlarsan;
    "abi bu cihazı alıyorsun bir cafeye gidiyorsun başlıyorsun karsı masadaki kızı kesmeye yanındaki arkadasıyla kız ah ne yakısıklı cocuk keşke gelse de tanıssak sizde hemen gidiyorsunuz ve istediğiniz kızı ayarlıyorsunuz."
    yani memlekette alıcı çoksa satanlar ne yapsın :))
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    +1 aldatmacadan başka bişi değil. haa gerçek olsaydı ne olurdu, o tür casus "spy" cihazlarının Türkiyede satışı özel izine tabidir ve yanlızca son kullanıcıya -istihbarat servislerine- satılabilir. aksi hali suçtur

• 3 milyona karşıdan aldım dandik ya almayın
  • Galiba

yo ... yo

Evet.. Evet

aydınlandım

Sağolun arkadaşlar.

[bgstr][bgstr][bgstr]
  • bunca söyl4nenden sonra alan olursa bi semer vuralım o alana
  • arkadaslar 10 metredekı fısıltıyı net bır sekılde duyuyorsa o anda orada bır gurultu olsa o kulak bıda bısı duymaz. :)
  • kısaca açıkliyim ewt 10 metre uzaklıktaki zesi duyuyo ama düşünün elinizdeyken veya cebinizdeyken oluşan hışırtılar nebiçim yansicak mikrafona ki hiç bişe belli olmuyo
  • Onlar zaten çocuklar casusluk oynasın diye yapılmış . Belli bir ses seviyesinin üzerine çıkamayacakları için de kulağa zarar veremezler. O kadar iyi kulaklıkları olsa alırız 2 tane, stereo bağlarız, bangır bangır oyun oynarız, müzik dinleriz ...
  • tahtakalede 2 milyona satılıyo denedim otobüs icinde falan yada cafede bir iki metre uzaktaki birinin konustugunu duyabiliyorsunuz...
  • bu ürün için konuşmuyorum.
    bu tür bir sistem antenli olmalı, zaten filimlerde görmüşsünüzdür, belli bir alandaki sesleri toplayacak ve merkezdeki mikrofona iletecek çanak anteni olmalı.
    ayrıca çok uzaktaki düşük sesleri defalarca süzgeçten geçirip yükselterek rahatça duyulabilir seviyeye getiren sistem çok yakındaki yüksek bir seste göçecek diye birşey de yok. filtre devreleri düşük sesleri yükseltirken çok yüksek olanları da isterseniz düşürebilir, hatta yok edebilirler.
    tabi bunlar çok pahalıdır tahminimce.
  • bende merak ettim ama amaca özel bir şey gereksiz...
  • aslı astarı var mı bu casus kulaklık işinin ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: jetressive

aslı astarı var mı bu casus kulaklık işinin ya

9 Yıllık Hort
  • Aynen bir boka yaramaz olan bizim 15 tlye oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.