Şimdi Ara

Cevap: Google Chrome Anasayfa Problemi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Orijinalden alıntı: MAXSTAR

Cevap:  Google Chrome Anasayfa Problemi!

chrome.exe'den sonrası temiz zaten. Yine de belirttiğin gibi değiştirdim olmadı.

Bu arada şunu fark ettim. Çok hızlı olduğundan daha önce fark etmemiştim.
    Aslında ana sayfa google.com olarak açılıyor, ancak hemenhttps://www.google.com.tr/?gfe_rd=cr&ei=TO3oUsjFGueG8QfjgoGgAw gibi bir adrese yöneliyor.

Çözüm; ana sayfa adresinihttps://www.google.com/webhp?hl=tr olarak ayarlamak(mış)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi copywriter -- 30 Ocak 2014; 22:44:30 >

• chrome a gmail account u eklersenız en bastaki gibi sizi bir token ustunden google a yollaması cok normal
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önemli bi noktayı belirteyim usta. Bi program yada oyun ne olursa pcye birşey kurarken seçeneklere dikkatli bakmamız lazım. Yoksa beraberinde gelen programlar pcnin içine ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Önemli bi noktayı belirteyim usta. Bi program yada oyun ne olursa pcye birşey kurarken seçeneklere dikkatli bakmamız lazım. Yoksa beraberinde gelen programlar pcnin içine ediyor.

Haklısın da bu mevzu ile bağdaştıramadım

quote:

Orijinalden alıntı: Evren

chrome a gmail account u eklersenız en bastaki gibi sizi bir token ustunden google a yollaması cok normal

Yolladığı sayfanın com.tr'den sonrası her seferinde farklı oluyor(du).
    Bir de Chrome'da Google hesabım ile daha önceleri de oturum açıyordum zaten.
    Chrome'un son betasını kurup sorun yaşadıktan sonra son stabil sürümüne geri dönünce bu durum başladı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.