Şimdi Ara

Cevap : Assassin's Creed: Brotherhood (111. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.255
Cevap
3
Favori
151.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: king..

Bölümle ilgili sorum olucak
    2.bölüm başlarında kuleyi yaktıktan sonra dilencinin biri paramızı çalıyor onun peşine gidiyoruz.Peki adamı yakalayınca hangi tuşa basıcaz?

Adamın yanına gelir gelmez shift tuşuna basman gerekiyor.
  • bu seferki oyun 2.si kadar sarmadı önemli karakterlerden biri olan papa hiç beklemediğim bi şekilde öldü buna oğluda dahil ayrıca oyunun sonunda ne oldu anlamadım ingilizcem çok ii değil bi tane görüntü konuşuyodu neler söylüyodu bi bana anlatsanız
  • arkdslar ben oyunu bitirdim bütün görevler dlc vs hepsi bitti romulus armor denen zırhı giydim geri çıkartamıyorum üstüne outfits gibi bir eklentideki zırhı giydim şimdi hep karıştı eski beyaz zırha nasıl dönebilirm bir yardımcı olsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: harry2144

arkdslar ben oyunu bitirdim bütün görevler dlc vs hepsi bitti romulus armor denen zırhı giydim geri çıkartamıyorum üstüne outfits gibi bir eklentideki zırhı giydim şimdi hep karıştı eski beyaz zırha nasıl dönebilirm bir yardımcı olsanız sevinirim

Menü > Options > Outfits'e gel.Şu an üzerinde hangi Outfit varsa onu seç ve ekipten çıkar.Otomatik olarak eski haline döner.
  • arakdaşlar assasin creed 2 ve brotherood için türkce yama yada alt yazı varmıdır??? internetten biraz araştırma yaptım bulamadım. yardımcı olursanız cok sevinirim. cünkü 2 oyunuda bitirdim fakat pek bişey anlamadım. türkce yamalarını yükleyip anlayarak tekar oynamak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flexii_87 -- 1 Ekim 2011; 4:35:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flexii_87

arakdaşlar assasin creed 2 ve brotherood için türkce yama yada alt yazı varmıdır??? internetten biraz araştırma yaptım bulamadım. yardımcı olursanız cok sevinirim. cünkü 2 oyunuda bitirdim fakat pek bişey anlamadım. türkce yamalarını yükleyip anlayarak tekar oynamak istiyorum

Böyle bir çalışma duymadım belki ilerde yaparlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

quote:

arkdslar ben oyunu bitirdim bütün görevler dlc vs hepsi bitti romulus armor denen zırhı giydim geri çıkartamıyorum üstüne outfits gibi bir eklentideki zırhı giydim şimdi hep karıştı eski beyaz zırha nasıl dönebilirm bir yardımcı olsanız sevinirim

Menü > Options > Outfits'e gel.Şu an üzerinde hangi Outfit varsa onu seç ve ekipten çıkar.Otomatik olarak eski haline döner.

Teşekkürler bu olduda romulus armor hala üzerimde onu nasıl cıkartırım .
  • quote:

quote:

quote:

Map'ten Ezio's Hideout'a gel.Odalardan birinde Romulus'da dahil olmak üzere aldığın zırh takımları olması gerek.Oradan seç.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Map'ten Ezio's Hideout'a gel.Odalardan birinde Romulus'da dahil olmak üzere aldığın zırh takımları olması gerek.Oradan seç.

Tamamdır hallettim teşkrler.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tamamdır hallettim teşkrler.

Rica ederim.

• 7 yaşındaki yeğenim bu oyunu nerdeyse profesyonelce oynuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fetih -- 7 Ekim 2011; 0:38:47 >
  • Arkadaşlar bu oyunda avg 25 fps almam sizce normalmi. 20 fps ye düştüğü bile oluyor. herşey max da aa x4 çözünürlük:1440x900

sistem:
    hd5850
    amd phenom II 945 x4 @ 3.6 ghz
    4gb ddr3 ram
    Silverstone 600W psu
    19" ekran

birtek işlemcide oc var.

crysis 2 de herşey max x4 aa dx10 . 35-45 fps ile oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nzm13 -- 7 Ekim 2011; 3:47:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nzm13

Arkadaşlar bu oyunda avg 25 fps almam sizce normalmi. 20 fps ye düştüğü bile oluyor. herşey max da aa x4 çözünürlük:1440x900

sistem:
    hd5850
    amd phenom II 945 x4 @ 3.6 ghz
    4gb ddr3 ram
    Silverstone 600W psu
    19" ekran

birtek işlemcide oc var.

crysis 2 de herşey max x4 aa dx10 . 35-45 fps ile oynuyorum.

Maksimum ayarlarda 25 Fps bu sistem için normal kanaatimce.
  • oyun loading ekranında kalıyor açılmıyor bende
    sistem iyi x4 965 6850 4gb ram üzerine kurulu ama neden sizce ?
  • Oyunun multisi bomboş galiba artık; 10 dkdır bekliyorum maksimum 2/6 oldu illa 6 olması şart mı 2 kişi oynanamaz mı bu multi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertgunes10

Oyunun multisi bomboş galiba artık; 10 dkdır bekliyorum maksimum 2/6 oldu illa 6 olması şart mı 2 kişi oynanamaz mı bu multi?

Hayır ancak başta da öyleydi. İlk alanlardan biriyim. Rahat 10 dk beklediğimi bilirim. Sonra da zaten çatıda koşuşan ergenler dolmuş bir garip olmuş multisi oyunun.
  • yaaaaaaaaaa bendede punkbuster hatası alınıyor ama ubisoft from da var.
  • Arkadaşlar selam Brotherhood konusu fakat berki yaşamış vardır Assassin's Creed Revelations'da Multiplayer'da Punkbuster off hatası ALIYORUM ÇÖZÜMÜ NEDİR
  • arkadaşlar oyunu 4 gün önce aldım gayet güzel oynuyodum ondan sonra oynarken pc bi anda dondu pcyi kapatıp actım oyuna girdim 5 saniye sonra yine dondu hep donuyor arkadaşlar oyun ORJİNAL yardımcı olabilecek var mı ?
  • son cristina anısı beni derinden sarstı

sana birzamanlar aşıktım birdaha beni takip etme beni unut diye sitem etti ya
    resmen aşk acısı hissettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OguzhanKeskinbalta -- 15 Eylül 2012; 23:59:59 >
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.