Şimdi Ara

Cevap : Assassin's Creed: Brotherhood (113. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.254
Cevap
3
Favori
151.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Assassins Creed serisie os x'te oynanıyor mu?

Bootcampsiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MK* -- 6 Haziran 2014; 22:04:27 >
  • yav bende oynamak istiyorum ama cd key istiyo indirdiğim için de hiçbir cd key tutmadı aradığım yardım edin
  • yobazinho Y kullanıcısına yanıt

• ps3 te online oynayan varsa eklesin psn:YakuTURK

Cevap :  Assassin's Creed: Brotherhood

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YakuTURK -- 30 Ağustos 2014; 2:20:48 >
  • Merhaba arkadaşlar,
    Brotherhood ve Revelations oyunun Playstation3 versiyonunda online mod var mı ? Eğer varsa bu iki oyuna online kod gerekiyor mu ? 2.elden alınırsa sorun çıkar mı ?
  • Her iki oyundada online mod var brotherhood da direk bağlanıyosun online a.revelationsta 3 günlük trial var sonra online pass alarak oynayabilirsin.Çok farklı bir online yapısı var gizlilik üzerine bu arada ubisoft servarı sıkıntılı olduğu için ps3 ü kablolu bağlantıyla kullanmanı tavsiye ederim kablosuz bağlantıda servera bağlanmada çok sıkıntı oluyor.
  • ' YakuTURK '

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.
  • varmı oynayan
  • Evet bu da bitti.. creed serisi hikayem bu oyunla sonlandı devamı pc kaldırmıyor artık zaten oynayasım da kalmadı artık 5 oyunu da bitirdikten sonra. Serinin en iyi oyunu buydu bence direk oyunlar gibi sakız gibi uzatılan yerler yok yağ gibi akıyor baştan sonra eğitim talimi altında saçma görevler yok mis gibi oyun olmuş.

Requiescat in Pace
  • Sen basılı tut tuşlara
  • Oynayan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam. 2. oyunu bir iki ay önce bitirmiştim. Bitirme süreci uzasa da beğenmiştim oyunu, özgün bir yapımdı. Bu oyun ise direkt olarak her şeyiyle ikinci oyunun devamı ancak şunu fark ettim ki ben bu İtalya atmosferinden sıkılmışım. Spesifik bir yenilik de yok oyuna bağlanmam için. Revolutions oynamak istediğim bir oyun, Konstantiniyeyi görmek istiyorum. Doğrudan üçüncü oyuna atlamak da istemiyorum. Koştur koştur bitirsem ne kadar sürer bu oyun? Ya da hikayesini okuyup geçsem çok kritik bir kayıp olur mu? Sonuçta save dosyası falan da aktarılmıyor. Mesajı gören birisi cevap verirse sevinirim.
  • Oynamanı tavsiye ederim. AC1'in hikaye boşluklarını da tamamlıyor Revelations. Ortalama 6-8 saat içerisinde bitirirsin. Seveceğinden eminim oyunu. Hatta üçüncü oyunu düşününce Revelations oynayacağın son kaliteli AC olabilir.
  • Vay be seneler sonra bitirebildim. Ana hikaye kovalarsanız 6-7 saatte bitiyormuş. Hatta bugün oynarken Cesare Borgia savaşından sonra acaba ne zaman biter ki diye düşünürken pat diye bitti. Revelations oynamak için bir engel kalmadı şimdi. Resmen bu oyun yüzünden Revelations ve devamına geçemiyordum.

• 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.