Şimdi Ara

Cevabinizi bekliyorum Ati hd3650

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merabalar kolay gelsin. Mecidiyekoyden ikinci el bi 1 gb 128 bit ddr3 ati readon 3650 ekran karti aldim 60tlye. Oynadigim oyunlar metin2 ve counter 1.6 baska hic bi oyun oynamam. 230 wolt bi powerim var. Aldigim adama sikinti olur mu dedim bu oyunlar icin. Yakabilirsin karti dedi. Sikinti olur mu gercekte en az 300 wolt lazimmis yeni bi power almam sart mi cevaplarinizi bekliyorum.

Not : daha demin cpu z proframiyla ekran kartina baktim adam 3650 dedi ama 2600 yaziyor graphic yerinde. bi arkadasa sordum programlar yanlis model verebiliyor bazen dedi. Bu ne kadar dogrudur. Sizce degistireyim mi ekran kartini 1 hafta garanti verdi ne yapmaliyim. Baska bi kart onerirmisiniz oynadigim oyunlari yazdim film ve internette dahil uzun yillar goturucek bi kart onermenizi bekliyorum tesekkurler

Bilgisayarim

Pegatron ipsxb h 61 anakart ddr3
    Pentium g850 islemci
    Dedigim ekran kartinda kal derseniz 1 gb 128bit ddr3 ati readon 3650
    4 gb ddr 3 600 yada 660 mhz ram
    230 wolt power

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu tur şeyleri ikinci el almanı tavsiye etmem, bide uzun yıllar idare etsin diyorsun :) Zaten çok sağlam grafik isteyen oyun oynamıyormuşsun. Sana tavsiyem, 40tl daha biriktir git bir mağazaya 100ylye alt seviye bir ekran kartı bulursun, suan mobildeyim ama pcye geçince bir kaç model öneririm sana :)

• 60 tl ye o kart alınır mı hocam
    Benim 2008 laptopumun kartıdır 3650 o zaman bile ahım şahım bir kart değildi

• Hocam o karti bende kullandim Windows 7 de driver kurulu olmadigi zaman hd 2600 diye gozukuyordu niye anlamis değilim. Karta 230w yetiyor bende 230 w ile kullandim 1 yil felan para verilmezdi en azindan hd 5450 veya hd 6570 5570 alabilirdiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prophet66 kullanıcısına yanıt
    Bende de driver kurulu ve kurulu degil o dan midir acaba 2600 yazmasi

• Prophet66 kullanıcısına yanıt
    Degistirme imkanim var hocam. Degistirin derseniz geri vericem. Dediginiz kartlara da bakicam tesekkur ederim

• unique5555 kullanıcısına yanıt
    Yeterli gelirde 60 TL verilmezdi o karta.

• mıcırr kullanıcısına yanıt
    Istedigim kriterlere gore bi ekran kartina 100 lira cok gelir bence.

1 gb ram 128 mb ekran karti ismlemci tirt ben bu bilgisagari onceden patlatmaya yer ariyodum inanin cok kotu bi kasaydi. Onunla bile metin2nin en cok kasan yerlerinde oynadim. En dolu olan yerlerde bile 2 hesap kullanabiliyodum. Suan o ekran karti hala sapasaglamdir. Kaldi ki karti yakicak oyunlar degil onlar ama bilmiyorum aldigim kartin biti ve boyutu arttigi icin yanabilir deniliyo. Arkadas kullanmis yetiyomus soyledigine gore

Aslinda elimde bitane de 512 mb 64 bit ekran akrti var ama calismiyor. Mecidikiyekoyde onarim yapiliyomus 20 liraya.3650yi verip bu karti tamir ettirsem (onarim yapiliyomus) kisa surede tekrar bozulur mu o kartta idare eder beni fazlasini istemiyorum zaten.
    Ne diyorsunuz napiyim

• Benim ihtiyacimi gorecek hangi karttir peki
    Iadeye gidebilirim birazdan

• unique5555 kullanıcısına yanıt
    2.el r7 240 veya 5570 al veya 5670.

• Bu dedigin 3 karttan 3uce powerin dusuk olmasindan yanma intimali var mi yeterli gelir mi

• 2600 serisinin gpu su kullaniliyor bazen driveri boyle gormesi dogal ddr3 olan 3650 fena degil ama daha iyisi alinirdi o paraya psu konusuda yetetli o kartta bu arada :)

• cinayet13 kullanıcısına yanıt
    Ne alinirdi mesela oneriniz ne
    Yada yeni kart almasamda eski karti tamir mi ettirsem yeterli geliyo bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unique5555 -- 19 Temmuz 2014; 13:21:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unique5555

Ne alinirdi mesela oneriniz ne
    Yada yeni kart almasamda eski karti tamir mi ettirsem yeterli geliyo bana

Ne alinirdi: 9600gt ler bulunuyor o fiyata daha hos bir secim olurdu 4830 lar 60-70 tlye bulunuyo zorlanirsa 4850 de bulunur

Guc kaynagi derdi var ama dusuk guc tuketen kartlar arasinda

Hd6670 bulunabilirdi 100tlye gddr5 hemde... 40 tlye almis olsan iyi yapmissin derdm ama gerci 20 liraninda hesabi pek yapilmaz :) idare ette para biriktir yeni biseyler yapariz 9500gt olurdu bi dunya daha kart var :)

4670 nasildir hocam forumdan birisiyle konusuyoruz alicam 70tlye alicam gibi indirim yaparsa

• quote:

4670 nasildir hocam forumdan birisiyle konusuyoruz alicam 70tlye alicam gibi indirim yaparsa

75tl ye 4850 falan satan var dostm o fiyat araliklari delirtir adami tonla kart var cunku... Bence bekle para biriktir sonra kalkis bu islere... Hani guc kaynagin 230watt 70 liraya falan gt630 bulursan kacirma al derim 6570 de alabilirsin o fiyata 50 liralara gt430 bulursan asusun alabilirsin yine... Karar senin :) 4670 fena kart degil ama az para daha ekleyip neler aliniyor almisken tam al bence elindeki parayla guc kaynagi al derim ve sen eminmisin 230watt olduguna arkadaki 230volt yazisini okumus olmayasin? 300-350 ise 9600gt alabilirsin cunku rahatlarsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinayet13 -- 19 Temmuz 2014; 15:05:00 >
    Arkada yazani 230 evet

• quote:

Arkada yazani 230 evet

O volt degeri ^^ kasanin yan kapagini acacan icerde yaziyo watt degeri ^^

Programla ogrenilir mi hocam watt degeri

Regular 230w peak 280w yaziyor hocam kac simdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unique5555 -- 19 Temmuz 2014; 15:56:51 >
  • quote:

Programla ogrenilir mi hocam watt degeri

Regular 230w peak 280w yaziyor hocam kac simdi

Sen ilk is power al kendine :)

Corsair vs450 yada everest ep6600 600w alabilirsin :) once power al islemcin fena degil ilerde i7 3770 falan takabilirsn anakarta hazir kasa diye tahmin ediyorum onerim:

Bu powerlardan al yanina para biriktir hd7770 falan al ikinci el :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.