Şimdi Ara

çerçeveler ve sezon sonu ödülleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çerçeveler ve sezon sonu ödülleri ne zaman verilecek dia5 0 lp ranked girmeye korkuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kasım civarında

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • plata düşersem hangi çerçeve gelir

• 11 Kasim, saat 10:01

• Decay'e düşme süresi 1 aydı sanırım, 11 Kasımda bitiyor lig. 11'inden sonra girmediysen bi oyun gideceksin artık yoksa decay'le düşersin Plat'a.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakman349

plata düşersem hangi çerçeve gelir

Bronze çerçeve gelir. Neden diye sorma bende bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osensei

Decay'e düşme süresi 1 aydı sanırım, 11 Kasımda bitiyor lig. 11'inden sonra girmediysen bi oyun gideceksin artık yoksa decay'le düşersin Plat'a.

dün girdim

• 11 kasımda çerçeveler gelmiyor sezon bitiyor. pre season var daha bilip bilmeden yorum yapmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: mourne1

11 kasımda çerçeveler gelmiyor sezon bitiyor. pre season var daha bilip bilmeden yorum yapmayın

preseasonda çerçeveler vardı diye hatırlıyorum

• hayır yoktu :) ayrıca en geç güncellemed e tr ye gelmişti. gecen sene west ve diger sv lerde millet yeni çerçeveleriyle oynarlarken tr ye 1-2 hafta sonra gelmişti :/ umarım aynı olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mourne1

hayır yoktu :) ayrıca en geç güncellemed e tr ye gelmişti. gecen sene west ve diger sv lerde millet yeni çerçeveleriyle oynarlarken tr ye 1-2 hafta sonra gelmişti :/ umarım aynı olmaz

Boş boş konuşma allah için ya. 11 kasımda ödüller dağıtılmaya başlar en fazla 1 hafta sürer.
  • dia 5 olmuş adam plata düşünce ne çerçevesi geleceğini bilmiyorsa ya eloboost'tur yada post konusudur... Post konusu olmasını rica ediyorum teşekkürler.
  • quote:

Plat cercevesi

• quote:

Orijinalden alıntı: qLhF

dia 5 olmuş adam plata düşünce ne çerçevesi geleceğini bilmiyorsa ya eloboost'tur yada post konusudur... Post konusu olmasını rica ediyorum teşekkürler.

Adamda haklı aslında elmas ligi 300tl gibi bir fiyata yapıyorlar. çok bir para değil çalışan ve bekar olan birisi için.Birde sigarası yoksa gayet ucuz.Neden kendini derecelide kanser etsinki?
  • Mp.Gokturk33 kullanıcısına yanıt
    Verdim şükünü kanser konusunda haklısın çekilecek çile değil valla niye çekiyorsak zorla anlamıyorum heralde aylak kaldık fazla :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: My House My Rules

quote:

Plat cercevesi

genius

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DÜŞME KALKTI BEYLER SİZ GÜNCELLEMELERİ OKUMUYORSUNUZ SANIRIM ARTIK PUAN ERİMESİ YOK GEÇEN AY GELDİ BU GÜNCELLEME BEN 1 AYI GECTI GIRMIYORUM
  • alatay kullanıcısına yanıt
    ADAM DİA 5 DİYOR DOSTUM SEN SİLVER FALAN DİYE OKUDUN GALİBA...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alatay

DÜŞME KALKTI BEYLER SİZ GÜNCELLEMELERİ OKUMUYORSUNUZ SANIRIM ARTIK PUAN ERİMESİ YOK GEÇEN AY GELDİ BU GÜNCELLEME BEN 1 AYI GECTI GIRMIYORUM

Sen okuyon da nerenle acaba? Altın ve gümüş te erime kalktı sadece.Hey allahım yaratıyosun bari takip et.
  • qLhF Q kullanıcısına yanıt
    Bende çalışıyorum işim gücüm var bu sezon 90 oyun olmuş derecelide gold 1 im plata çıkmama az kaldı79lp deyim. Sigaram yok alkolum yok.İstesem bende yaptırırım.Hangi lige kadar istersem.Allahtan egoist birisi değilim.Yetiyor bana bu kadarı.

Şimdi gelip diyecekler gold low felan diye.Gerçi bu söylemde bulunanlar 800 winle plat 5 i zor görmüş olanlar.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.