Şimdi Ara

çerçeveler ve sezon sonu ödülleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daha dün oynadım tüm hesaplarımda hayırlısı dedim bekliyorum
  • bulunduğumuz en yüksek lige göre çerçeve geliyor diye duydum düşsekte üst lig çerçevesi geliyormuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mp.Gokturk33 kullanıcısına yanıt
    Zaten eloboost olayı banada pek hoş gelmiyor. Yaptırıp milletin oyununa gelip hiç emek vermedikleri bir oyunda hiç umursamadan zaten para verdim tekrar veririm diye emeğe saygısızlık ediyorlar. Milletin oyununu mahvediyorlar. Mutlaka bizimde kötü oynadığımız zamanlar olmuştur ama en azından hususi ciddiye almayıp ne olursa olsun dediğimiz oyun çok çok çok azdır. Oda çok sinirlendiğimiz veya sayğısızlğı gördüğümüz içindir.
  • plata düşersen plat çerçeve gelir elo boost kardeş
  • diamond 5 elo boost ligi. Şunlara bi çerçeve vermeseler havalara uçucam da işte...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mourne1

hayır yoktu :) ayrıca en geç güncellemed e tr ye gelmişti. gecen sene west ve diger sv lerde millet yeni çerçeveleriyle oynarlarken tr ye 1-2 hafta sonra gelmişti :/ umarım aynı olmaz

1 gün geç gelmişti kardeşim. Hatta ben westte çerçevemi alıp tr geçmiştim ordan biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakman349

plata düşersem hangi çerçeve gelir

Şaka mı bu soru ?
  • ben boost yaptırmadım nie dia5lere verilmesinki hepsi boost değil sonuçta. ayrıca boostlatan adam diada duramaz.

• Sende duramayacağın'dan korkup bildiğin için sormuyor musun zaten bu soruyu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qLhF -- 14 Ekim 2014; 14:33:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qLhF

Sende duramayacağın'dan korkup bildiğin için sormuyor musun zaten bu soruyu ?

çıkalı 1 hafta oldu biraz gevşek oynadım 0lp de bi kaç maç kaybettim girmeye korkuyorum

• Korkanın çocuğu olmaz dostum 1 oyun daha at düşmezsin büyük ihtimal bide karambole kazanırsan senden iyisi olmaz ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: qLhF

Korkanın çocuğu olmaz dostum 1 oyun daha at düşmezsin büyük ihtimal bide karambole kazanırsan senden iyisi olmaz ;)

bu ara oyuna vaktim yok düşersem uğraşamam bida

• quote:

Orijinalden alıntı: Rasqutin

quote:

Şaka mı bu soru ?

Büyük ihtimal değil
  • Tost kokusu alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OmC43 -- 14 Ekim 2014; 14:56:51 >
  • Altin ve gumuste erime kalkmis diyorlar dogrumu?

• Dia 5 ve Plat 5 bu serverın içinde yaşayan diğer bronze kolonileri. İsimleri şekil ama oynanan oyunu görseniz gözleriniz erir. Hepsi 0 puanın yukarısını göremedi ama bi sorsanız aslanlar gibi diamond onlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSG

Dia 5 ve Plat 5 bu serverın içinde yaşayan diğer bronze kolonileri. İsimleri şekil ama oynanan oyunu görseniz gözleriniz erir. Hepsi 0 puanın yukarısını göremedi ama bi sorsanız aslanlar gibi diamond onlar

senin post attığını görünce heyecanlanıyorum mutlu oluyorum hormonlarım ayağa kalkıp alkışlıyor
  • quote:

Diamond gelir, sezonda çıktığın en yüksek lige göre geliyor. Gidin duyuru okuyun ondan sonra bilgilendirme yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nirvana. -- 14 Ekim 2014; 16:06:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onuremrekaradag

11 Kasim, saat 10:01

kesin bilgi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana.

quote:

Diamond gelir, sezonda çıktığın en yüksek lige göre geliyor. Gidin duyuru okuyun ondan sonra bilgilendirme yapın.

bunu bende duydumda emin olamadım kaynak nerde bro bida bakım

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.