Şimdi Ara

Cepteteb ulaşım kampanyası bitti kampanya (İlk Mesaj GüncelK.kartı sadece) (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.644
Cevap
41
Favori
60.730
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kampanya Detayları
    CEPTETEBliysen, her ay, ay içerisinde CEPTETEB Kredi Kartı ile yaptığın ulaşım harcamalarının %50’sini sana iade ederiz.
    Aylık olarak sana iade edeceğimiz maksimum tutar 100TL’dir.
    Yaptığın ulaşım harcaması, dönem içi işlemlerine yansıdıktan sonra, 5 gün içerisinde iade gerçekleşir

Benim buradan anladığım o . Ekstre dönemi denen bişey yok. Dediğin de olmalı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

quote:

Orijinalden alıntı: quarisma2005

quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

gençler yoldaşlar romalılar
    müşteri hizmetleri arayınca
    size soracak

AYLIK GELİRİNİZ NE KADAR DİYE

CEVABINIZ KESİNLİKLE 12,500 TL FALAN DİYİN DÜŞÜK SÖYLEMEYİN. O ZAMAN SİZE TÜM KARTLAR ÇIKAR.
    tecrübe ile sabittir
    hem kredi limitiniz tüm bankalar için artar hemde rahat edersiniz.

Hee sonra o 12500 tele geliri belgelemen istenmeyecek senden dimi? Vay beee bu daha önce niye bizim aklımıza gelmedi ki? Kutlarım seni dostum, harika bir buluş

Arkadaşlar müşteri hizmetlerinin aradığı banka numarasından sözlü olarak yapılan beyan da geçerli. O yasa çıktı çıkalı vrrdiğim sözlü beyanlar için şubeye gelip gelir dekontlarınızı getirin diyen banka olmadı. Akbank. Yapı Kredi. Garanti. Halk Bankası. Finans Bank. Vakıf bank. Son olarak Teb .
    onlar için amaç kart ve hesap çıkartmak

merhaba, benim 20.000 limitli adios premium ve 10000 limitli parafly platinium kartlarım var. Cepteteb hesabına başvurduktan sonra, bunu cepteteb hesap kartımı teslim etmek üzere gelen arkadaşa bildirdim, maaşını 10.000 TL yazarak başvuru yapın dedi. o zaman kesin çıkar dedi. normal maaşının yanında, özel ders veya ev kirası vs gibi belgelenemeyecek gelirlerin de olabilir sonuçta dedi. Nitekim öyle yaptım ve 10000TL limitli Cepteten krdi kartı çok hızlı bir şekilde elime geldi. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memoally -- 25 Haziran 2015; 11:47:45 >

• memoally M kullanıcısına yanıt
    Hocam aşşa yukarı aynı durumdayız.
    Bendede 39binlik ve 3bin TL lık iki kredi kartim var
    1 hafta önce başvurdu halen degerlendirmede
    Güya 3 günde çikardi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 140 tl lik pegasus uçak biletini 100 tl ye alacak arkadaşlar pm atabilirse sevinirim.
  • Mnr980 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bekliyorum bende 3 gün oldun değerlendirme aşamasında diyor.
  • arkadaşlar 2 gün önce onay çıktı bana bu ay ki %50 indirim hakkımı kullanmak istiyorum cepte tebin internet şubesini zaten kullanıyordum.kart fiziki olarak elime ulaşmadan alışveriş yapabilir miyim?
  • İtalya için tren bileti alacağım toplamda 600Tl civarı. Yardımcı olmak isteyen arkadaşlardan mesaj bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi outpost -- 25 Haziran 2015; 14:58:26 >
  • 108 TL lik metro bileti alacağım. İndirim yapabilecekler PM lütfen
  • arkadaşlar daha öncede sormuştum ama , teb total kart alıp kampanyalardan faydalanabiliyormuyuz

• Birsey aklima geldi yurtdisinda avis den arac kiralama yapacagiz gecerli olurmu sizce
  • crazydentist kullanıcısına yanıt
    araç kiralama ile ulaşımın ne alakası var?
  • Arkadaşlar ben şuana dek 7 kez kredi kartı için başvurdum ama bir türlü çıkmıyor. Sanırım şey de çuvalladım. Ben öğrenciyim ve çalıştığım yere turizm firması diyip bi isim sallamıştım ve sonra aradıklarında da salladığım ismi hatırlayamayınca ona yakın bişeyler söyledim. Bunun yanında İş bankası İŞ'TE ÜNİVERSİTELİ banka kartı var 500 tl limitli acaba bu cepte teb kredi kartını nasıl olurda çıkartabilirim? Yanıtlarınız için şimdiden teşekkür eder kolaylıklar dilerim.
  • Varsayilan kullanıcısına yanıt
    İnternet şubeye girerek basvur yazilimcisin 1000 lira ek gelir var 500 lira istiosn limt

• Verdikleri iadeyi direk para olarak mi yatırıyorlar yoksa kredi kartıyla alışveriş yaparken anlaşmalı yerlerde mi kullanabiliyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: _999_

Verdikleri iadeyi direk para olarak mi yatırıyorlar yoksa kredi kartıyla alışveriş yaparken anlaşmalı yerlerde mi kullanabiliyoruz?

Bilet aldıntan 2-3 gün sonra direk kartına para olarak yatıyolar

• quote:

Orijinalden alıntı: arda109070

İnternet şubeye girerek basvur yazilimcisin 1000 lira ek gelir var 500 lira istiosn limt

Askerlik durumuna tecilli demekte bir sakinca var mi sayın arda109070

• Varsayilan kullanıcısına yanıt
    bilemiyorum sama sanmam
  • Metro'nun kendi sitesinden 3D secure ile bilet alimi yaptim MH'den teyit ettim MCC listesinde olduğunu söylediler.

Atlas Yazilim ve Bilisim olarak ekstreye yansiyor ama ulaşıma dahil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamil koçun sitesinden bilet aldim lakin 3d secenegi cikmadi. Direkt karttan cekti. Sıkıntı olur mu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi screamtoronto -- 26 Haziran 2015; 11:27:25 >
  • wurtz kullanıcısına yanıt
    Evet hocam düzeltmişlerdir onu

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.