Şimdi Ara

Cepteteb Toplam 300TL alışverişe 30TL indirim! (Bankomat kartlar) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
402
Cevap
19
Favori
30.753
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rockerboy-h

Bugun(Cuma)mı son oluyor?
    30 Kasım diyor yani cumartesi son.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karacaardıç kullanıcısına yanıt
    Tecrübe eden olsa uyar mı hocam size?

• maliyeci18 M kullanıcısına yanıt
    Gerek kalmadı başka karttan hallettim, sizin ihtiyacınız varsa size uysun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 27 sinde kyk yurt ödemesi yaptım cepteteb bankamatik kartıyla İnternet ten bugün sayaç işledi. 48 saat beklemek gerekiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cogo PRENS

hocam senin banka kartımı yoksa kredi kartı mı ?

aradım mhyi banka kartında internet alışverişi geçersiz dediler ve sayacımda işlemedi banka kartı300ü geçtim
    Banka kartı.

• quote:

Orijinalden alıntı: #002#

bugün 25 lira param karta yükleme
    mobil uygulama üzerinden doğalgaz faturası ödeme,
    belediye sistemi üzerinden su faturası ödeme
    turk telekom mobil uygulaması üzerinden telefon faturası ödeme işlemlerini yaptım.

şu an için bir hareketlilik yok. eğer sayaç ilerlerse paylaşırım arkadaşlar
    Dogalgaz fatura ödemesi hariç diğerlerini saydı

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

cidden çok komik, kimse yorumları falan okumuyor ilk sayfada bile yazdık kartla yaptığınız her harcama geçerli ve sayaca 2-3 günde işler. Bunu anlamak zor değil, 10 sayfadır tartışıyorlar.

birde internet şubesinden fatura ödeyip niye sayaca işlemiyor diyenler var onlar çok ayrı bir kafa.
    Sizde işler iyi gidiyor olabilir ama benim kampanyanın ilk günü aldığım alışveriş dahi sayaca işlemedi. Sizde işler iyiyse görmezden gelin. Ayrıca bir sorun varsa ne kadar çok kişi Mh ni ararsa o kadar iyi. Çok fazla kişi sorun yaşıyor.
    Bu arada arkadaşlar Mh ni ararsanız mutlaka harcama şartını konuşun. Fastpay yada fatura harcama değildir. Kampanya şartlarında açık açık harcama yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: merhaba_2233

Sizde işler iyi gidiyor olabilir ama benim kampanyanın ilk günü aldığım alışveriş dahi sayaca işlemedi. Sizde işler iyiyse görmezden gelin. Ayrıca bir sorun varsa ne kadar çok kişi Mh ni ararsa o kadar iyi. Çok fazla kişi sorun yaşıyor.
    Bu arada arkadaşlar Mh ni ararsanız mutlaka harcama şartını konuşun. Fastpay yada fatura harcama değildir. Kampanya şartlarında açık açık harcama yazıyor.

Alıntıları Göster
    Fastpay e yükle kesin işliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Fastpay yeni uygulamasına para nasıl yükleniyor hocam?

• uğurkaptan U kullanıcısına yanıt
    hocam şikayet et fastpaydan de olalım. benimde AG ve fastpay olmadı arayıp şikayet mi edelim.farklı bir yol dene
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEWEST

Fastpay yeni uygulamasına para nasıl yükleniyor hocam?
    Hesap bakiyesi kısmına bas , orada para yükle var . Banka kartı seç yükle . Yüklendikten sonra da banka hesabına eft yapabilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell bakiye yükleme işliyor. Gördüğüm kadarıyla fastpay de işliyor. En iyisi kalan kısmı fastpay ile halletmek.

• quote:

Orijinalden alıntı: merhaba_2233

Alıntıları Göster
    3d sms şifresi geliyor karttan para çıkıyor. Harcama iste. Neyi zorluyorsun dünden beri?

• fast sayaç işlemedi olmadığını bilsem prm ile işlem yapacağım
  • 26sında kullandım fakat sayaç işlemiyor ben anlamadım 2 gün diyor herkes ama 3 gun oldu şuanda.

• quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

Hesap bakiyesi kısmına bas , orada para yükle var . Banka kartı seç yükle . Yüklendikten sonra da banka hesabına eft yapabilirsin

Alıntıları Göster
    fast pay banka kartıyla yüklenemiyordu değiştirdiler mi?

migrostan alışveriş yaptım 300 tl ama yansımadı uygulamada. yansır mı sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CARNIVALE -- 29 Kasım 2019; 17:14:35 >
  • yaw arkadaşiar uygulama cebteteb uygulamasımı ? indirdim giriş yaptım kampanya cıkmıyor . arma bolumune yazdım cılgın cuma diye yine yokç mesaj attım katılım saglandı dedi. sayaca nerden bakacaz :D
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.