Şimdi Ara

Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap (498. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.225
Cevap
234
Favori
452.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sonunda multinet olayına son vermişler...
  • dekontların mail olarak pdf eki gitmemesi beni deli ediyor , buna acilen çözüm bulunmalı
  • Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap
  • Sorulduysa af buyurun ;
    Yüklü parayı tek hamlede atmden çekemeyeceğimden dolayı,bunu şubeden alabilmemiz mümkün müdür?
  • bios25 kullanıcısına yanıt
    Evet.Enparadaki gibi subeye gitmek sorun olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cepteteb EFT limiti 200k yükseltmiyorlarda MH telefona çıkmıyor ciksada topu subeye atıyor subedeki MT son limit bu diyor.
    Enparanin yanından bile geçemez cepteteb rezalet bankacılıkta 1 numaradir kendisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .montana. -- 17 Mayıs 2019; 2:7:44 >
  • Bir sorum daha olacak Beyler,Ben az önce müşteri hizmetlerini aradım.
    Faiz olayı için cepteteb vadeli hesap açtıracağım dedim.Temsilci; sizi maarif hesabına yönlendireyim dedi ve ilk 3 ay faiz oranı %21 sonraki aylar %10 dedi ¿
    Anlamadım ben bu cepteteb 1 yıl filan değil miydi?
  • Cepteteb hesabı açacaklara davet kodu verebilirim. Hiçbişey yazmaktansa benim kodu girin

• Arkadaşlar uçak bileti için avans mil hakkında bilgisi olan var mı?Araştırıp anladığım mesela 1000 TL lik bileti 1000 avans mille alıp 1000 TL lik harcama sözü veriyorum.Ve Bu harcama sözünü 1 senede yerine getirmem gerekiyor şeklinde anladım.Yarın mh yi arayacağım ama bilen aydınlatırsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: .montana.

Cepteteb EFT limiti 200k yükseltmiyorlarda MH telefona çıkmıyor ciksada topu subeye atıyor subedeki MT son limit bu diyor.
    Enparanin yanından bile geçemez cepteteb rezalet bankacılıkta 1 numaradir kendisi.
    Bende Cepteteb günlük EFT banka işlem limiti 100.000 TL olarak görünüyor. Siz daha birkaç gün önce 200.000 TL yazmışsınız. Güncel limit 100 bine mi indirildi? Bilgisi olan var mı?

Ben böyle rezalet görmedim! 100 bin de 200 bin de kabul edilebilir rakamlar değildir!

• Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap

Musteri hizmetleri araciligiyla 200 bin liraya arttirabiliyorsunuz

• Androidde uygulamada guncelleme yaptilar 4.4 surum telefonumda artik cepteteb uygulamasini cihaziniz icin uyumlu degil hatasi yuzunden kullanamiyorum.
    Siz beni yok sayarsaniz bende sizi yok sayarim ilk firsatta kapatacagim cepteteb kredi kartimi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dx486107

Bende Cepteteb günlük EFT banka işlem limiti 100.000 TL olarak görünüyor. Siz daha birkaç gün önce 200.000 TL yazmışsınız. Güncel limit 100 bine mi indirildi? Bilgisi olan var mı?

Ben böyle rezalet görmedim! 100 bin de 200 bin de kabul edilebilir rakamlar değildir!

Alıntıları Göster
    Müşteri hizmetlerini ara 200k Max. Yaparlar.

• Vatikanli Mumin kullanıcısına yanıt
    Oyle bi yaziyosunuzki sanki teb size ozel bir guncelleme yayinlayip girisinizi engellemis

• Machine Wizard kullanıcısına yanıt
    Bahane ariyorum kapatmak icin bu da bahanem olur iste
    Enpara kredi kartina gececegim agustosta, anca sifirlarim borcumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatikanli Mumin -- 30 Mayıs 2019; 23:27:55 >
    öyle boş bir mesaj yazmışsın ki... yıl 2019 android 10 çıktı ama sen hala android 4 kullanan telefon kullanıp bankaya çamur atıyorsun.banka babamın oğlu değil o ayrı konu ama yeni telefon alacak paran yoksa zaten bankayı da kullanma.banka 5 yıl önce çıkan telefonların yazılımına kendini uydurmak zorunda değil.sen bankanın sistemine uyacaksın ya da kullanmayacaksın.android 4 nedir ya.tuşlu telefon kullan daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbayram5

öyle boş bir mesaj yazmışsın ki... yıl 2019 android 10 çıktı ama sen hala android 4 kullanan telefon kullanıp bankaya çamur atıyorsun.banka babamın oğlu değil o ayrı konu ama yeni telefon alacak paran yoksa zaten bankayı da kullanma.banka 5 yıl önce çıkan telefonların yazılımına kendini uydurmak zorunda değil.sen bankanın sistemine uyacaksın ya da kullanmayacaksın.android 4 nedir ya.tuşlu telefon kullan daha iyi
    Al o zaman bana bir yeni model telefon kullanayim
    Bol keseden yazmak kolay para kolay kazanilmiyor keyfimizden dusuk model kullaniyoruz degil mi!!?
    Birde bunlar turemis piyasada eski seyler kullanan insanlari asagilamalar hor gormeler filan. İnsanimiz harika ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatikanli Mumin -- 31 Mayıs 2019; 3:31:7 >
    eski telefon kullanıp güncel,dijital bankacılığa laf atıyorsan eleştirilmeye de açık olmalısın.günümüzde 700 liraya satılan telefonda bile android 6 ya da 7 var.bu kadar para da verip telefon almıyor ya da alamıyorsan o senin sorunun ya da cimriliğin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbayram5

eski telefon kullanıp güncel,dijital bankacılığa laf atıyorsan eleştirilmeye de açık olmalısın.günümüzde 700 liraya satılan telefonda bile android 6 ya da 7 var.bu kadar para da verip telefon almıyor ya da alamıyorsan o senin sorunun ya da cimriliğin.
    Al bir telefon ver abicim cok laf ediyorsan
    Anlamakta sikinti mi yasiyorsun para olmayinca 100tl de olsa A LA MAZ SİN! Opucukle mi odeyecem parayi?
    Yasadigim durum bu.

telefonunuz için custom rom varsa lineage os vb yükleyebilirsiniz
    Böylece güncel uygulamalardan eksik kalmazsınız

• 
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.