Şimdi Ara

Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap (500. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.226
Cevap
234
Favori
451.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 498499500501502
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar arada sırada mail geliyor TEB FX ile döviz al sat işlemleri yapabilirsiniz diye.

Ben acaba ücreti aidatı komisyonu falan var mıdır diye aktif etmedim. Herhangi bir ücreti var mı aktif etmenin?
  • GAMEHUNTER kullanıcısına yanıt
    Genel bilgiler vereyim. Günlük limitler öntanımlı 20bin olması lazım. MHyi arayarak günlük limiti artırabilirsiniz. İlk girişte bir sözleşme onaylıyorsunuz. Herhangi bir aidat ya da komisyonu yok. Tabi devletin artık almaya başladığı %0,1 oranında bir kambiyo vergisi var ki onu zaten tüm döviz alış işlemlerinde alıyor. Ayrıca websitesindeki döviz kuruna göre makas biraz daha dardır. Euro için konuşursak cepteteb sitesinde 6,59-6,64 iken tebfx'te 6,60-6,62 şeklinde olabiliyor. Hangi döviz işlemlerinde işlem yapacaksınız öncesinde o dövizlerle alakalı vadesiz hesap açmayı unutmayın. Ayrıca tebfx'in 5 saniyeliğine kuru sabitleme özelliği var. Komisyonsuz aidatsız küçük yatırımcı için güzel bir araç olduğunu düşünüyorum. Direk eur/usd şeklinde işlem yapmanıza olanak tanıyor. Euronuzu dolar yapmak için önce TL'ye çevirmenize gerek yok yani.
  • espial kullanıcısına yanıt
    Aynen, banada aynı sms geldi...Bugün ptt ile yeni kartımı teslim aldım...Güvenlik sorunu bizle ilgili değilde TEB ile alakalı gibi geliyor bana...
  • Rapator kullanıcısına yanıt
    Sanirin yeni siyah kartlardan geldi size de. Burada ilk paylasanlar kabartmasiz bir kart geldigini soylemislerdi. Sizinki nasil geldi bilgilendirirseniz sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steve Dogs kullanıcısına yanıt
    Evet kabartmasız bir kart...Sanırım renginden dolayı biraz ufak gibi duruyor ama diğer kartlar ile birebir aynı aslında...
  • Steve Dogs kullanıcısına yanıt
    Ben yeni tasarımlı karttan istemiştim geçen hafta,siyah kabartmasız bir kart geldi.Kabartmalı olanlarda yazılar siliniyor böylesi bence daha iyi.
    Multinet kartından iyi olduğu kesin.Kart kalitesi daha iyi olabilirdi.

Banka kartını da yeniledim onun tasarımıda değişmiş beyaz renkli bir kart ancak halen çip yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.R.W. -- 16 Haziran 2019; 20:54:4 >
  • E.R.W. kullanıcısına yanıt
    Banka kartinin fotografini ekler misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E.R.W. kullanıcısına yanıt
    banka kartının fotosunu ekler misiniz tabi üzerindeki ki bilgileri kapatarak

• kabartmasız dandik bir kart geldi
  • cepteteb kredi kartının kart aidatından kurtulmanın bir yolu yordamı var mı, arkadaşlar? geçen ay 85tl aidat kitlediler, iade de etmediler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • teb in banka kartinda çip olmadigindan yurt disinda bnp bankasindan para çekemedim. Neden bir çip koymazlar. Avrupada çipsiz kart hiç bir yerde yok. Neyse parayi kredi karti ile çektim. Boru gibi geçirdi tabiki. 200 euro için 75 tl masraf almislar ayrica kredi kartindanda olan masraf. Birde yurt disinda bnp filial bankasindan ucretsiz para cekebilirsiniz diye ha bire reklam geliyor.
  • Dostlar cepteteb hesabım var kredi kartım yok. Enpara yakın zamanda cepteteb ve denizbankla birlikte atm lerini birleştirdi. Acaba finansbank atm lerinden cepteteb bankamatik kartı ile de para çekimi ve yatırma işlemleri yapabilir miyiz? Deneyen var mı
  • Kassady kullanıcısına yanıt
    Denemedim ama yapabilirsiniz.

• Kassady kullanıcısına yanıt
    Aym birlestirmelerin amaci bunlari ucretsiz yapabilmemiz degil mi?

• Machine Wizard kullanıcısına yanıt
    Evet ama teb ve denizbankın böyle bir duyurusu olmadı sadece enparanın oldu
  • geçen ay bayramda mesaj geldi size özel -5000 para diye faizsiz komisyonsuz masrafsız diye. aradım mhyi 30 haziran a kadar -5000 e düş kullan faiz yok dediler ve dün 89 tl faiz kestiler . ÇOK İLGİNÇ DEĞİL Mİ

• Machine Wizard kullanıcısına yanıt
    Ben kredi kartını ilk 50000 de aldım daha sonra iptal ettirdim şimdi tekrar aldım benden aidat alınır mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

hocam sagdaki banka kartı mı?

baya iyiymiş tasarımı
  • FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    Sağdaki yeni kredi kartı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 3 Temmuz 2019; 22:34:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 498499500501502
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.