Şimdi Ara

Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap (499. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.226
Cevap
234
Favori
451.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 497498499500501
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok çakal banka. bayram arifesi 11.00 dan sonra hesaba giren hiç bir miktara faiz işletmeyen , açılan vadeli hesaba ise bayram sonra ilk iş gününden sayan banka. hiç birinde bu yok parayıda 3,5 gün kımıldayamıyorsunuz iyi zarar ediyorsunuz bankada iyi kar ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cogo PRENS -- 7 Haziran 2019; 1:46:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi başvursak eve kaç gün içinde gelirler ?
  • RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    haftaya perşembe cuma günü gibi sayın hocam

• CEPTETEB kredi kartımdan bu ay yaklaşık 16 tl kredilendirilmiş kredi faizi adı altında para kesilmiş. Son hesap kesim tarihinde asgariyi son ödeme tarihinde de kalan miktarı ödemiştim. Nedir bu olayın aslı yarın arayacağım mh ni. Gece gece sinirlerimi zıplattırlar.

• Bu hesaptan istedigim zaman para cekip ekliyeblrmym kimse biliyormu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: FOCUSSTYLE

Bu hesaptan istedigim zaman para cekip ekliyeblrmym kimse biliyormu ?
    Sorunuzun cevabı evet. Ancak hesaba yatırdığınız paranıza faiz işlesin istiyorsanız aşağıdaki kurala dikkat etmeniz gerekiyor;

"Hafta içinde saat 17:45’den önce, CEPTETEB Hesaba yatırdığın para, aynı gün dikkate alınarak değerlenmeye başlar. Saat 17:45’ten sonra yatırılan tutarlar ise bir sonraki iş gününden başlayarak değerlenir. Saat 17:45’ten sonra çekilen tutarlara ise faiz işletilmez. Faiz tutarı her sabah faiz işlemi sırasında hesapta bulunan bakiye üzerinden hesaplanır."
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ege..

Sorunuzun cevabı evet. Ancak hesaba yatırdığınız paranıza faiz işlesin istiyorsanız aşağıdaki kurala dikkat etmeniz gerekiyor;

"Hafta içinde saat 17:45’den önce, CEPTETEB Hesaba yatırdığın para, aynı gün dikkate alınarak değerlenmeye başlar. Saat 17:45’ten sonra yatırılan tutarlar ise bir sonraki iş gününden başlayarak değerlenir. Saat 17:45’ten sonra çekilen tutarlara ise faiz işletilmez. Faiz tutarı her sabah faiz işlemi sırasında hesapta bulunan bakiye üzerinden hesaplanır."

Alıntıları Göster
    Bilgi icin tsk edrm
    Cepteteb oran dusuk ama 1 sene gecerli nerdeyse.
    Marifetli hesap oran yuksek ama hesapta 2000 3000 tl arasini vadesizde tutyorms hangisi daha mantkli sizce ?

• merhabalar,

cepte teb kredi kartında çok sayıda kampanya var ve ben almak istiyorum.
    tavsiye edermisinz, yıllık kart ücreti 85 tl ve peşin alınıyormuş doğrumu
    arayınca iptal ediyorlarmı veya 2 talimat ver iptal edelim diyorlarmı
  • dadas15 kullanıcısına yanıt
    Yarisini kesin 2 talimata hepsini ediyolar

• Machine Wizard kullanıcısına yanıt
    hocam peki tavsiye edermisin, ayrıca şubeye gitmeye gerek varmı yoksa enpara gibimi hesap açılıyor.
    ek kartlar içinde ücret alıyorlarmı
  • Dijital kampanyasında bir önceki ay 1000 TL şartı olmamış.
  • dadas15 kullanıcısına yanıt
    Hesap acma prosedurleri enpara ile ayni.Onlar size geliyor.Ek kartlar icinde ana kartin yarisi kadar ucret aliniyor yine iadesini yapiyorlar.Ben gayet memnunum sadece faiz islemesi icin ilk 2500 lirayi hice saymalari kotu oldu

• Merhaba ilk 50bin kişi den de kredi kartı aidatı alınacak mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nexon88 N kullanıcısına yanıt
    Sonsuza kadar asla

• Machine Wizard kullanıcısına yanıt
    buna rağmen ekstreye kocaman yeni ücretlerimiz diye yazmışlar. resmen kafa karıştırıyorlar.
  • Sume kullanıcısına yanıt
    Yine bi arayip sorun ama almamalari lazim

• kaç aydır cepteteb kredi kartıma sürekli puan kampanyası geliyor.2500 tl harca 50 tl, 1700 harca 40 TL, bu ayda 3bin tl harca 75 tl kampanyası geldi. başka bu tür kampanyalar gelen var mı? gerçekten kullanmaya teşvik ediyor bonus kampanyaları netflix spotify kampanyaları derken zaten avantajlı olan kart bu tür aylık harcama kampanyaları ile iyice mantıklı oluyor
  • Şikayetiniz ve şüpheli işleminiz olmadığı halde banka tarafından güvenlik sebebi ile kartı yenilenen var mı?
  • espial kullanıcısına yanıt
    bugun bu sekılde sms geldi bana

3 ay once kart süresi bittiği için yenilemiştim

edit:müşteri hizmetlerini aradım kartı yeniledik dediler. kart güvenlik birimi böyle öngörmüş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sume -- 12 Haziran 2019; 22:19:25 >
  • Sume kullanıcısına yanıt
    SMS bana da bugün geldi son aylarda kullanmadığım bir karttı zaten kopyalama vs olması imkansız, tahminim bunlar kendi sistemlerinde açık gördüler etkilenebilecek kartları yeniliyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 497498499500501
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.