Şimdi Ara

Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap (483. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.225
Cevap
234
Favori
452.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 481482483484485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 75 TL hesap işletim ücretinden muaf olmak için ne yapmam gerekiyor? 3 tane otomatik ödeme talimatı tanımlanınca 75 TL iade oluyor mu?
  • bulamadımbirşey kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi TEB'DE ki uygulama net olarak şudur Eger X ilinde X şubesinde hesabın varsa ve ordan Eft Havale yapacaksan maaş Vs durumu yoksa ücret alıyor ancak 929 Şube Kodlu CEPTETEB hesabı ise hesabın ücret yok Kesin bilgi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tamehliyetsiz kullanıcısına yanıt
    0850 222 0929 ara veya cepteteb başvurum nerede den bi bak istersen

• y11t kullanıcısına yanıt
    Hesaptan hesap işletim ücreti almıyorlar ama bahsettiğin kredi kartımı dostum kredi kartı ise şu kampanyaya bak derim 😉

https://www.cepteteb.com.tr/fatura-odeme-kampanyasi

• Evet dostum CEPTETEB kredi kartı aldım.

Bir de böyle bir kampanya varmış:
    https://www.cepteteb.com.tr/harcama-sozune-bonus
    Bu nasıl oluyor? Hem fature ödeme kampanyası hem bu aynı anda oluyor mu ?
  • y11t kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Evet ikisi beraber oluyor 😉😉

• Peki fatura ödeme kampanyasındaki ödemeler 500 TL harcama sözüne dahil olabiliyor mu? Yani 3 faturam toplam 200 TL tutarsa, o ay 300 TL harcamam yeterli mi?
  • Nakit çekim hariç Eft hariç kkdan yapılan fatura ödeme kontör yükleme vb harcamalar geçerlidir

• Shangıl S kullanıcısına yanıt
    Cepteteb hesap ile vadeli hesap farklı şeyler. Cepteteb hesap denen atm'ye kartını soktuğunda orada gördüğün bakiye ve bu paranın 500 lirasının üzerine faiz verilen ürün şekli. Bunda faiz %10.25 ve günlük.

Burada %14.25 vereceğiz dedikleri ise vadeli hesap. e-vadeli olarak düşünebilirsin. Yine cepteteb hesabındaki parayı 32-46-55-92-181 gün bloklayarak vadeli hesapta kullanıyorsun. Onda 500 lira üzeri kısıtlaması yok, bildiğin düz vadeli hesap.

Yani demek istedikleri sizin banka hesabınızda her an banka kartınızda çekebileceğiniz olan bakiyeye verdiğimiz günlük faizi kısıtladık.
  • Shangıl S kullanıcısına yanıt
    O konuda bir bilgim yok ancak ülkemizde bol miktarda yabancı ülke vatandaşı yaşamakta. Sonuçta bu kişiler de bir şekilde çalışıyor ve maaş alıyorlar. Herhangi bir bankanın şubesine giderseniz gerekli bilgiyi verirler diye düşünüyorum. Kolay gelsin
  • Enpara geçen hafta 5 bin olan ekparamı isteğim ile 500 yaptı bugun aradım 1000 yapın diye yapamayız dedi benim gözümde bitti sıkışınca Arıyoruz kredi verelim diyorlar cepteteb nasıldır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weightless

Enpara geçen hafta 5 bin olan ekparamı isteğim ile 500 yaptı bugun aradım 1000 yapın diye yapamayız dedi benim gözümde bitti sıkışınca Arıyoruz kredi verelim diyorlar cepteteb nasıldır?
    tahterevalli mi bu bi indir bi kaldır
  • quote:

Orijinalden alıntı: CMB34

tahterevalli mi bu bi indir bi kaldır

Alıntıları Göster
    Tek tıkla 5 bin yapanlar bir zahmet işim düşünce 500 ü 1000 yapsın benim düşüncem bu ve bu sebeple bırakacağım gelmişim soru soruyorum çok güzel cevap atmışsınız tahteravalli değil başka bir şey.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şubeden vadesiz hesap açıp cepteteb olarak kullanabiliyor muyuz? Geçen yıllarda böyle bir şey okumuştum sanki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kredi kartı hâlâ ücretli mi? Turna kampanyası varmış iyiydi. Kredi kartı ücretsiz olsa işimize epeyi yarayacaktı gerçekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scarface1987 S kullanıcısına yanıt
    Evet ücretli, yıllık 75TL.
  • Merhaba arkadaşlar

Enpara gibi yedek olacak bir kart arıyorum. Bir Sıkça sorulan sorular gibi bi mesaj olsa çok iyi olurmuş banka sitesindende birşey anlaşılmıyor

Cepteteb hangi banka oluyor. Yıllık ücret veya masraf alıyormu. Birde internetten alışveriş yapıcam yabancı sitelerden enpara gibi sorunsuz kullanabiliyor muyum
  • Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

Cepteteb 500 tl yi yoksayıyor artık 10000 TL niz varsa 9500 TL ye faiz veriyor
    saçmalık zaten verdiği faiz az bir de makas atıyor başka bankaya geçmek gerek
  • Yılbaşında katıldığımız 100tl bonuslu otomatik ödeme kampanyasında en az kaç ay kalmamız gerekiyordu?
    Hatırlıyor musunuz?
  • 
Sayfa: önceki 481482483484485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.