Şimdi Ara

Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap (505. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.225
Cevap
234
Favori
452.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Banka kartı diye belirtmiştim, kartın sağ alt kısmında da yazıyor debit olarak.
  • Proscd P kullanıcısına yanıt
    Tamam emin olmak istedim kızma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proscd

https://prnt.sc/pmqweo
    şimdi farkettim. temassız özelligin yanında karta chip eklemişler. çok iyi oldu bu.
  • Proscd P kullanıcısına yanıt
    Banka karti tadsarimida degismis haberimiz yok.Yeniletiyim hemen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Temassız özelliğini bugün tekrar denedim fakat çalışmıyor. Süs olsun diye duruyor.
  • Yeni kartlara katman atmislar. Yazilar artik silinmeyecek

• Arkadaşlar yeni banka kartını BKM Expresse ekleyemiyorum. Başka yaşayan var mı bu problemi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ykpumtt

Arkadaşlar yeni banka kartını BKM Expresse ekleyemiyorum. Başka yaşayan var mı bu problemi?
    Bende ekleyemedim. Gelen sifreyi kabul etmiyor.

• Benimde kartım hasar gördüğü için yeni kart talep ettim. Yeni kartlar 4970 ile mi başlıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metin0 -- 26 Ekim 2019; 21:51:44 >
  • metin0 kullanıcısına yanıt
    Benim yeni kartım 4970 evet.

• Temassızı bugün tekrar denedim ve çalıştı.

• Müşteri değilim, ihtiyaç kredisine başvururken bu hata çıkıyor ve ilerletmiyor. MH aradım şubeye git diyor. Yaşadığım yerin 200 km civarında da şubeleri yok. Ne yapmam lazım?

Kimlik bilgileriniz, bankamızdaki kayıtlarla uyuşmamaktadır. Kimlik bilgilerinizde değişiklik olduysa, lütfen 0 850 222 09 29 nolu telefondan, CEPTETEB Destek Merkezi ile iletişime geçiniz.
  • englishmannn kullanıcısına yanıt
    Cipli kimlik alanlarda oyle oluyor.Subeye gidip kimligi tarattirman lazim

• Machine Wizard kullanıcısına yanıt
    Yakınımda şube yok, 100 lira tahsis ücreti vermeyelim diye 200 lira yakıt yakamam. Kendiler kaybetti

• englishmannn kullanıcısına yanıt
    Bende uygulama üzerinde kimlik bilgileriniz güncel değil uyarısı çıkıyordu. Onun için aradım müşteri hizmetlerini. Mail adreslerine kimliğimin fotoğrafını gönderdim hata düzeldi. Size neden böyle bir işlem yapmıyorlar anlayamadım. Farklı bir müşteri hizmetleri çalışanına bu konuyu anlatın belki mail yoluyla halledebilirler.

Zaten cepteteb iyice kendini bitirme hamleleri yapıyor bu şekilde müşteri kaçırmanın mantıklı yanı yok.

Spotify ve blu tv aboneliği başlattım ekstreye indirim yansımamış. Daha sonra kampanya koşullarını okuduğumda 1000 lira ekstre limiti getirmişler. Aktif kullanmadığım için indirim olmadı. Bunlar hep müşteri kaçırma stratejisi. İlk zamanlar uçak kampanyaları harikaydı fakat gelinen noktada cazibesini tamamen kaybetti.
  • rza_35 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam kvkk yüzünden böyle bir işlem yapamıyoruz diyorlar ki bence de doğru olanı bu. Neyse dediğiniz gibi müşteri kazanmak istemiyorlar herhalde, sağlık olsun qnb ihtiyaç kredisini 1.09’a çekmiş oradan çekeriz

• Arkadaşlar banka kartım 1 haftadır basımda gözüküyor normal mi?
    Müşteri hizmetlerini aradığımda size kredi kartı teklifimiz var dediler. Kabul ettim o da 2 gündür değerlendirmede gözüküyor normal mi?
  • Bankamatik kartından yaptığım işlemlerin detaylı bilgilerine nereden bakabilirim? Ekstre tarzı bir şeye ihtiyacım var. Hesap işlemlerinden dekont yolluyorum kendime fakat dekontun bilgileri çok yetersiz(Genelde POS veya PARA Gönderme yazıyor.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proscd

Temassız özelliğini bugün tekrar denedim fakat çalışmıyor. Süs olsun diye duruyor.
    BENİMKİ DE BAZEN ÇALİŞİYOR BAZEN ÇALİŞMİYOR ARADIM KARTINIZDA BİR SORUN YOK DEDİLER
  • Cepte teb kullanan arkadaşlar yabancı para Çin Yuan hesabı açılıyor mu? Yalnızca hesap açmak ve bu para cinsine yatırım yapmak istiyorum hesap işletim ücreti eft havale ücreti var mı?

• 
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.