Şimdi Ara

Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap (503. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.225
Cevap
234
Favori
452.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 501502503504505
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sorması ayıp limitiniz ne kadardı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • efefor kullanıcısına yanıt
    cevaplandı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasvet-efza

cevaplandı
    Merak ettm ne kadar hocam

• cepteteb e üye olacağım 20 tl karşılığında davet kodunuzu girebilirim
  • Cepteteb bankacilik sitesinde genel bir yavaslama var, sizde de ayni durum var mi?
  • Bu adamlar ne zamandır eft ücreti alıyor Almıyordu bunlar önceden
  • Ussuz kullanıcısına yanıt
    Hala almiyolar

• Machine Wizard kullanıcısına yanıt
    https://www.cepteteb.com.tr/urun-hizmet-ucretleri

Burada öyle demiyor.
    Guncelleme tarihi mart ayinda.Az oncede eft yaptim ucret almadi.Baska bi olayi vardir orda yazanlarin

Tamamdır hocam teşekkürler. Bir şey daha diyeceğim başka bir bankaya ait kredi kartın borcunu ödemek marifetli hesaptaki harcama yapma şartını sağlar mı bu konuda bilginiz var mı? Bu olay eftmi oluyor yoksa tam anlayamadım mevzuyu
    Marifetli hesabim yok sorunuzun cevabini tam bilmiyorum ama kart odemesi kredi kartina eft olarak geciyor.Sartlarda karta yapilan eft ler gecerli degildir gibi bir sart varsa sayilmiyordur

Tamamdır teşekkürler
  • Arkadaşlar Cepteteb kredi kartının internet üzerinden hala alışveriş taksit kısıtlaması var mı ?

Kullandığım zamanlar sadece fiziksel poslarda bonus taksit kampanyalarından yararlandırıyordu. İnternet alışverişlerinde taksit yapmıyordu.
    Canlı desteğe bu durumu sorduğumda normal TEB Bonus`a geçmemi önermişlerdi.
    Bende kızıp aidatsız sade kart çıkartmıştım. Hala aidatsız kartı kullanıyorum.

Cepteteb tarafında iyileştirme var mı ? Memnun musunuz ?
  • UranosOrc kullanıcısına yanıt
    Çok değişkenlik gösteren bir şey. Hepsiburada, GG, Koçtaş gibi birçok sitede bu sorun ile karşılaşmadım ancak Network sitesinde böyle bir sorun var. Bonus'a 2 taksit yapan yer Cepteteb Bonus'a taksit yapmıyor. Ha 2 ha 1 çok sorun değil ama işin garibi mağazalarında Bonus'a yine 2 yaparken Cepteteb Bonus'a 4 taksit yapıyor. Başka sitelerde de yapması beklenen bir şeydir ama ben karşılaşmadım daha başka bir yerde
  • Steve Dogs kullanıcısına yanıt
    Hâlâ oturtamamışlar demekki. TEB limit artırıyor. Kullanacak adam gibi kart yok. Vay arkadaş.
    Yorumunuz için çok sağolun hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Online başvurularda kaç günde geliyor yetkili adrese evrak imzaları için? Ses seda yok hiç. Durum bilgisinde "Başvurunuzu aldık, sizinşe tanışmak için sabırsızlanıyoruz" diyor.. Alla alla tırsmaya başladım yanlarında gazoz filan gelirirlerse içmecem..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RElS -- 25 Ağustos 2019; 22:18:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RElS

Online başvurularda kaç günde geliyor yetkili adrese evrak imzaları için? Ses seda yok hiç. Durum bilgisinde "Başvurunuzu aldık, sizinşe tanışmak için sabırsızlanıyoruz" diyor.. Alla alla tırsmaya başladım yanlarında gazoz filan gelirirlerse içmecem..
    başvurduktan 3 gün sonra teslim ettiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alembizim

başvurduktan 3 gün sonra teslim ettiler.

Alıntıları Göster
    Bu banka biraz sakat gibi. Gelen giden olmadı imzanızı aldık diyor sitede şifre filan yolladılar telefona. Bu kurye bütün bilgilerimi çalmış olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RElS

Bu banka biraz sakat gibi. Gelen giden olmadı imzanızı aldık diyor sitede şifre filan yolladılar telefona. Bu kurye bütün bilgilerimi çalmış olabilir mi?

Alıntıları Göster
    Ne sakatı ne kuryesi?

Gelen kişi banka görevlisi evrakları imzalarsınız kimlik resmini çeker kartınızı alırsınız.

Arayın müşteri hizmetlerini sorun.Daah önce Teb'de hesabınız var mıydı? Eger varsa banka görevlisi gelmeden online şifre vs gelmiştir.

O kadar kullanan var bu bankayı.
  • Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap

Arkadaşlar merhaba Cepteteb hesabı acacağım ama biraz kafam karıştı, bilenler yardımcı olur mu?

1- Yukarıda koyduğum resimde de göreceğiniz üzere bu adamlar cepteteb hesapla, banka kartını ayrı hizmet olarak koymuş. Şimdi ben yeri geldiği zaman kartı da kullanabileceğim icin kartlı olmasını yeğlerim ama, malum ücretler olmaması lazım (hesap ücreti, kart ücreti, havale, eft vb.) Şimdi ben hangisine başvurayım. (Normal bankalarda kullandığımız hesap kartları gibi olmasını istiyorum)

2- Günlük faiz icin farklı bir sey yapmam gerekiyor mu?

3- Kredi kartı masrafı ne kadar (görünen-görünmeyen)

4- enpara icin de aynı sorulara sahibim ikisinden birini yada ikisini de acabilirim önerileriz var mı ?

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SrhtByz -- 1 Eylül 2019; 18:45:20 >

• 
Sayfa: önceki 501502503504505
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.