Şimdi Ara

Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap (495. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.225
Cevap
234
Favori
452.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 493494495496497
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • doviz icin de limit 2500 mu oldu? yurtdisinda atm den para cekme disinda bi avantaji kalmadi. alternatif olarak ne onerirsiniz? e turuncu hesapta da varmis doviz secenegi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EnesTecimen E kullanıcısına yanıt
    Dostum şunu hatırlatalım

GarantiOne Nedir?
    GarantiOne, 18-25 yaş arası kullanıcılar için hazırlanmış bir bankacılık uygulamasıdır.

Buradaki herkes 18-25 yaş arası değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnesTecimen

GarantiOne'ı öneririm. Yurtiçi tüm ATMlerden para çekme/yatırma üst limit olmadan ücretsiz. Aynı şekilde kart aidatı,havale,EFT ücreti almıyor. Bu tüm ATMlerin ücretsiz olması kampanyasıyla beni Enparadan kopardılar resmen. Tüm işlerimi GarantiOne'dan hallediyorum.
    Garanti one müşterisiyim ayrıca. Ancak ortak ATM ücretsiz para çekildiğini bilmiyordum. Yaş sınırı var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • skyrime2828 kullanıcısına yanıt
    Garantione da sinirsiz diger atm lerden ucretsiz para cekilebiliyor.

• Enpara için başvuru yapmak farz oldu.
  • TEB'in bu Cepteteb konusunda en başından beri kafası karışık. Şu sorunun cevabı yok. Cepteteb TEB'in cep şubesi mi yoksa Enpara gibi ayrı bir dijital banka mı?

Kafalar karışık olunca ortaya vizyon da koyamıyorlar, ben bir stratejileri olduğuna inanmıyorum. Cepteteb'i sadece yeni bir müşteri kazanım kanalı olarak görüyorlar, Enpara'nın sunduğu faydaların benzerini sunarak da onun aynısı gibiyiz algısı yaratıyorlar. Halbuki yapısal olarak alakaları yok, Enpara bağımsız bir banka gibi davranıyor. Bu arada Cepteteb'in aktif müşteri sayısı Enpara'nın %15'i civarında web'deki metriklere bakınca. Aralarında uçurum var ve bu fark sürekli Enpara lehine açılıyor.

Diğer taraftan bu 2.500 TL hikayesinin arkasındaki sebebin TEB'in karlılık anlamında 2018 yılını rakiplerine göre çok geride kapatmasıyla ilgili olduğunu düşünüyorum. Hem büyümede hem de karlılıkta sıkıntıları var. O yüzden de daha çok vadesiz yaratıp karlarını yukarı çekmek istiyorlardır. Ama insanların faiz konusunda bu kadar hassaslaştığı bir dönemde (enflasyon sebebiyle) yangını söndürmek için alınmış çok yanlış bir karar olduğunu düşünüyorum.

ING'nin son reklamlarına bakarsanız onlar da Enpara'ya rakip olmaya çalışıyorlar, kaldı ki mevduat faizleri anlamında daha iyi oran sunuyorlar. Ancak onların da servis kalitesi ve kampanyalar anlamında geliştirmeleri gereken çok yönleri var, Enpara özellikle servis kalitesi anlamında rakipsiz.

• Herkez enpara diyor ama vadesiz hesap günlük faizde 10k limiti var benmi yanlış anlıyorum, Enpara vadesiz hesabını?
  • alcnern kullanıcısına yanıt
    O şirketler için hocam,bireyselde limit yok, hem vadesiz adı üstünde faiz yok ,birikim için var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samil422 -- 1 Mart 2019; 11:15:17 >
  • samil422 S kullanıcısına yanıt
    Anladim saolun. Ozaman bende gecerim enparaya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şimdi bu TEB'in yaptığı hayra alamet değil bence yarın öbür gün bu enpara, ing'de aynı şeyi yapmasın? TEB kafasına göre bir mesajla halleti diğerleri neden yapmasın? TEB hesabımda altın, döviz, TL var hadi TL ücretsiz EFt yaptın bir de diğerleriyle uğraşmak var. Ayrıca borsada kağıt da alıp satamıyoruz, kararsız kaldım.
  • Günlük faizi %15 yapmışlar

• phoenix_88 kullanıcısına yanıt
    Hocam benim de yüklü miktarda döviz var, şubeye 1 gün önceden haber verip çekebiliyormuşuz, öbür türlü swift işlemi masraflı oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BraveHeart -- 1 Mart 2019; 14:59:1 >
  • Teb'e geçmiş olsun. Bu kafayla çok müşteri kaybederler. 2007-2008 beri Teb ve CebteTeb müşterisiyim. Son mesajlarından sonra onlara göre üç beş bir şey paramı enparaya taşıdım. Kredi kartının limitinde düşürdüm.
  • normalde enpara muşterisiyim az önce cepte'tebe başvurdum cepte dursun diye ama hiç olumlu yorumlar yok teb hesabı olan biri cepteteb'e ücretsiz eft yapabiliyor mu ?
  • Teb hesabimdaki kmh dan ilk defa kullandim her ayin ilk is gunu borcun en az faizi kadar odeme yapilmasi gerekiyormus.Diger bankalarda kmh da kullanilan parayi en gec 1 ay sonraya kadar tum borcun odemesi yapildigindan TEB i de boyle zannediyordum.Hic mesaj vs de atmadilar 1 hafta gectikten sonra gonderilen KMH ekstresinde gordum en az faizi kadar odeme yapmam gerektigini.Sorum Teb in kmh odemelerinde ayin ilk is gunu en az faiz borcu odendiyse kmh dan para cekildikten 1 ay sonra da borcun tamaminin kapatilmasina gerek var mi?

• Arda1043 kullanıcısına yanıt
    Ucretsiz degil

• Machine Wizard kullanıcısına yanıt
    Ozaman saçma bir anlamı yok iptal edebiliyormuyuz başvuruyu acaba ?

Neden sacma olsunki sonucta klasik teb hesabindan havale yapiyorsunuz.Finansbank tan enparaya havale nasil ucretsiz degilse bu da degil.Musteri hizmetlerini arayip iptal edebilirsiniz

• Machine Wizard kullanıcısına yanıt
    Cepteteb in avantajları nedir peki hocam

Sadece hesap icin aciyorsaniz 2500 tl sinirindan sonra pek bir avantaji kalmadi.Ucretsiz havale desem zaten enpara kullaniyorsunuz.
    KK alacaksaniz eger bonus oldugundan enparanin kk dan daha iyi

• 
Sayfa: önceki 493494495496497
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.