Şimdi Ara

CEPTETEB [ANA KONU] (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 1gel , dieselsingle , dieselsingle , ramazoz , masyas66 Daha Az
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 4 Misafir - 6 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
6.695
Cevap
329
Favori
653.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 102 lira aidat yansımış aradık iptal istedik. Kabul etmediler.. Ne yol izlemeliyim.. Cepteteb bonus kart

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmt4ever

arkadaşlar kredi kartına başvuracağım ancak cepteteb bonus mu yoksa teb bonusa mı başvurmalıyım? aralarında ne fark var anlamadım.
    fark yok. cepteteb temassız özellikli. bu aralar pek kampanya olmuyor, bence garanti bonus daha mantıklı aidat ödenecekse
  • hannibal01 H kullanıcısına yanıt
    Kapatın gitsin bir işe yaramıyor boş bir kart bence

• quote:

Orijinalden alıntı: hannibal01

102 lira aidat yansımış aradık iptal istedik. Kabul etmediler.. Ne yol izlemeliyim.. Cepteteb bonus kart
    İki fatura talimatına iade ediyorlar. Eğer değişmediyse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar e-devlet üzerinden thh aracılığıyla başvuru yapın buna. Güzel bir dille iade talep edin 30 gün içinde iade ediyorlar 3 defa iade aldım ben kart aidatını. Şimdi de kampanya yok diye kart azaltma amacıyla iptal ettim ceptetebi.
  • Cepteteb kart ücreti yoktu artık almayamı başladı.

• lider06 kullanıcısına yanıt
    İlk 50k müşteri sonrası alıyordu hep. Sadece thh başvurmayanlara geri vermiyordu bazılarına o kadar bonus veriyorlardı falan.
  • https://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-kartina-50-tl-bonus-hediye?tag=donanimtr01-21&amp;ie=UTF8&amp;language=tr_TR

Bu kampanyadan yararlanmak istedim ama ek kart aidatını ilk yada ikinci ay direk yapıştırıyorlar mı?
  • PaNoZ kullanıcısına yanıt
    Ilk 50k olanlardanda ek kart ucreti aliniyormu acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kronikyorgun kullanıcısına yanıt
    Geçen yıl alındı, ama müşteri hizmetlerini aradım sorunsuz iade ettiler tamamını. Bu yıl ne olur bilmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaNoZ

https://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-kartina-50-tl-bonus-hediye?tag=donanimtr01-21&amp;ie=UTF8&amp;language=tr_TR

Bu kampanyadan yararlanmak istedim ama ek kart aidatını ilk yada ikinci ay direk yapıştırıyorlar mı?
    Yapıştırırlar hocam en geç 2. ekstrede

• kronikyorgun kullanıcısına yanıt
    Hayır şu ana kadar vermedim
  • Cepteteb davet kampanyasını değiştirmiş sanırım , 2 kişiye hesap açtırınca 100 tl geliyor , değerlendirilir
  • Gelen ekstre alt kısmında sözleşme değişikliği sebebi ile 2 ekim itibariyle aidat 114 olacakmış benden 5 senedir alınmıyor ilk 50k dayım muhtemelen ama kafam karıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: chessmania

Gelen ekstre alt kısmında sözleşme değişikliği sebebi ile 2 ekim itibariyle aidat 114 olacakmış benden 5 senedir alınmıyor ilk 50k dayım muhtemelen ama kafam karıştı.
    ilk50k lık durum yok
  • Teb k. K. Aldigimdan bu yana ekstre cikmadi son faturada da oyle birsey yazmıyor gelecek ay alinacak diye. Teb işe yaramiyor Nadiren kullaniyorum gecende netflix 15tl verdiği için kullandim

• r__kara kullanıcısına yanıt
    Geldi bile hocam harcadim. 2. Kisinin hesabi acilinca geliyo

• quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

ilk50k lık durum yok

Alıntıları Göster
    Durum yok derken hocam:) ilgilendirmiyor mu demek oluyor

• TEB Bonus kredi kartlarından internet alışverişlerinize 75 TL’ye varan bonus

Nasıl katılırım?

Kampanyaya katılım için; harcamadan önce INTERNET yazıp 4616’ya SMS ile gönderebilir veya CEPTETEB Mobil Uygulaması kampanyalar sayfasından katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl kazanırım?

19.05.2020-30.06.2020 tarihleri arasında tek seferde internetten yapacağınız her 150 TL ve üzeri 15 TL, toplamda 75 TL bonus kazanabilirsiniz. Bonuslar 07-18 Temmuz 2020 arasında kullanılabilecektir.

Kampanyaya ait diğer bilgiler:

Kampanyaya katılım için ilk harcamadan önce; INTERNET yazıp 4616’ya SMS gönderilmelidir veya CEPTETEB üzerinden kampanyaya katılım sağlanmalıdır.
    Kampanya müşteri bazındadır.
    Her müşteri kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilir, 75 TL bonus kazanabilir.
    Kazanılan bonuslar , 07-18 Temmuz 2020 tarihleri arasında kullanılabilir, kullanılmayan bonuslar geri alınır.
    Kampanyaya peşin ya da taksitli harcamalar dahildir.
    Sanal kartlardan yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.
    Bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
    Harcamaların Bonus POS’undan yapılması zorunluluğu bulunmamaktadır.
    Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.
    Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
    Kampanyaya TEB Bonus Ticari kartlar, TEB Sade Kartlar ve banka kartları dahil değildir.
    Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
    Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Turkcell için 0,85 TL, diğer operatörler için 0,65 TL'dir.
    Kampanya için gönderilen kısa mesajlar Banka sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
    Ek kartlar kampanyadan ayrıca faydalanamaz, ek kartların yaptıkları harcamalar asıl kartın harcamasına sayılacaktır.
    https://www.teb.com.tr/sizin-icin/internet-alisverislerinize-bonus/

• mrmuhendis kullanıcısına yanıt
    uzun zaman sonra güzel haber.teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.