Şimdi Ara

CEPTETEB kitapyurdu.com da %50 indirim! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
441
Cevap
22
Favori
33.990
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben yaptım alışverişi,bakalım gelecek mi iadem
  • Bende normal banka kartı var. Buna cepteteb hesap açsam internet şubeden ve alışveriş yapsam kampanyadan yararlanabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    Onceden alisverisim vardi hocam bu firmadan.Bir sikinti cikmamisti,paketleme ve

kitaplarin durumu da gayet guzeldi.Bayagi da populer bir firmatmis aslinda,birkac kitabin yorumlarina baktim,2000-3000 yorum felan gorunce cok sasirdim hatta ben de simdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

Ben yaptım alışverişi,bakalım gelecek mi iadem

Heyecanla bekliyoruz :D

Ozellikle firma hakkinda kargo suresi ve paketleme hakkinda bilgi verirsen şukela olur :D

Ben gayet memnunum Kitapyurdu'ndan. Kargo süresi sitede yazandan kısa oluyor çoğu zaman. Paketleme de gayet başarılıdır.
    Ama bu sıralar fiyatlar sanki biraz yüksek. Baktığım kitaplar genelde birkaç lira daha ucuz başka sitelerde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende TEB in normal banka kartı var. Ama bu normal banka kartına bağlı CEPTETEB hesabımda var. Ama üzerinde CEPTETEB yazan bir banka kartım mevcut değil. Anlayacağınız cepteteb müşterisiyim ama cepteteb in kendi kartı yok bende. Müşteri hizmetlerini aradım bana cepteteb banka kartı gönderin dedim sistem izin vermiyor sizde banka kartı var dediler. Şimdi ben elimdeki mevcut kartla alsam kesin iade yapmazlar paranın üzerine yatarlar. Ne yapsam acaba

• kitapyurdunda satılan almak istediğim bir çok kitabı zaten yarı fiyatına buluyorum internette 4 tane almak istediğim kitap/ürün var yarı fiyatı ve yarısından biraz daha uygun gg ve n11 de buluyorum.. sadece benim almak istediklerime denk gelmiştir belki..

keşke gittigidiyor tekrar gelse..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avanta

quote:

Orijinalden alıntı: murattekno

ya bendede kredi kartı var, ne yapalım arkadaşalr acaba banka kartıda mı çıkartalım ? şuan başvursak ne zaman kart gelir

Kaybedecek bir şey yok, beklemeniz hata...

hocam haklsınız :) , başvuru yaptım 5-6 gün içinde gelir dedi mh
  • --------------------------------
    Hesap nbaps3'e devredilmiştir
    --------------------------------

kitapyurdu hesabımda %5 indirim var. Cumartesi 24'e kadar geçerli. haksızlık olmaması için ilk mesaj atana vereceğim. süre sınırı olduğu için halihazırda cepteteb banka kartı olan yazsın lütfen.

• 03 September 2017 Sun
    00:06:30
    Bu hafta kitapyurdu alışverişlerinizde kullanabileceğiniz %5 ek indiriminiz var

Bugünden itibaren 1 hafta boyunca bütün alışverişlerinizde, onbinlerce kitapta,herhangi bir alt limit olmaksızın %5 ek indirim alacaksınız.

not: İndirim oranları tek tek kitaplara yansıtılmış olup, ayrıca faturada bir indirim olmayacaktır.
    Ek indirim, kitapyurdu.com veritabanındaki 150 bine yakın üründen yaklaşık %90'ı için geçerlidir. %10 civarındaki az sayıda üründe, ek indirim olmayabilir ya da daha düşük oranda olabilir.
    Ek indirim miktarını, ürün sayfalarında ya da sipariş sayfasında görebilirsiniz.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qontak0 -- 8 Eylül 2017; 22:54:26 >

• Bende de Cepteteb Banka kartı yok, normal Teb'in Banka kartı var ama "Ana hesap" Cepteteb TL olarak ayarlı,
    biraz önce görüştüğüm temsilci Teb'in banka kartı ile işlem yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz diyor,

iade işlemince bakılacak olan kart değil hesapmış, yani işlem Cepteteb TL hesabın dönemiçine düşmesi yeterli imiş.

edit : @qontak0 nun mesajı ile bu mesaj niye içiçe girdi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevhiSahsi -- 8 Eylül 2017; 22:37:59 >
  • cteb k kartın ile işlemde yardımcı olurum
    pm

• Hocam benim teb banka kartımdaki ana hesaba maaş yatıyor. Şimdi ben ana hesabı cepteteb yaparsam maaşın yatmasında bir sıkıntı olmaz değil mi? Yani bir hesabı ana hesap yapmak sadece banka kartını kullanınca paranın harcanacağı hesap mı oluyor?
  • Hediye kart alan var mı? Bana mantıklı geldi.

• Ziong kullanıcısına yanıt
    Yok maaşınızı etkilemez, dediğiniz gibi kartı kullanırken normal yada sanal POS kullanımında bakılacak hesabı değiştirmiş oluyorsunuz, dilerseniz kitapyurdu işlemden sonra yine Maaş hesabınızı Ana hesap yapabilirsiniz.
  • Tamamdır yardımınız için çok teşekkür ederim.

• Kitaplar ortalama 1hafta içinde kargoya veriliyor çabuk değiller ama aşırı geç kalma da denk gelmedi bana.
    Ales ve kpss kitabı alacağım önerebilirsiniz tesadüf gibi oldu enpara kampanyası da kpss ye denk gelmişti faydasını gördüm yazın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 9 Eylül 2017; 3:40:7 >
  • Kullandırmak isteyen olursa kullanabilirim. Sevaba girmiş olur.

• Aynı şekilde kullanmayacak varsa rica etsem yardımcı olabilir mi?
  • Hani bu banka artik cepteteb banka karti için kampanya yapmıyordu zamaninda forumdaki yorumları okuyunca sadece kredi kartını istemiştim.şimdi banka karti da olsa elimizde tadından yenmezdi. Gitti gül gibi kitap kampanyasi. Tam da ales kitabi alacaktım.15-20 günde anca gelir bu kart şimdi talep etsem

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Kitaplar ortalama 1hafta içinde kargoya veriliyor çabuk değiller ama aşırı geç kalma da denk gelmedi bana.
    Ales ve kpss kitabı alacağım önerebilirsiniz tesadüf gibi oldu enpara kampanyası da kpss ye denk gelmişti faydasını gördüm yazın.

benimkini hemen gönderdiler

• inexo kullanıcısına yanıt
    Ben dün aldım.Bugün öğleden önce kargoya vermişler,cumartesi olmasına rağmen.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.