Şimdi Ara

Cepteteb Dijital Kredi Kartı *Kampanya İadesi Ağustos da Bitiyor (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.146
Cevap
85
Favori
168.738
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kurutmadığınız yer kalmadı. Böyle devam.

• Daha önce sorulmuş olabilir bulamadım . Sözünüze bonusta 12.5 kesiliyor diyor yüksek tahattüt verirsek her ay ceza verse bile 150tl yapıyor . Bonus tutarı artıkça kesinti artar mı onu göremedim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erg0606

Daha önce sorulmuş olabilir bulamadım . Sözünüze bonusta 12.5 kesiliyor diyor yüksek tahattüt verirsek her ay ceza verse bile 150tl yapıyor . Bonus tutarı artıkça kesinti artar mı onu göremedim
    Ne kadar bonus aldıysan (Örnek 100) diyelim 1 ay şartları yerine getirmedin o zaman 100÷12 : 8.33 TL ay alınıyor annem bir ara 100 TL Bonus almıştı ama hiç harcama yapmadı 12 ay boyunca 8.33 TL ye bölerek bonusu aldılar (tam bilgi için mh arayın derim yine de)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu şekilde oluyor aynen.

Vakıfbank misal tamamını ceza olarak yansıtıyor iki sefer üst üste yerine getirilmez ise ama Teb'de yerine getirilmeyen her ay tek tek geri alınmış oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: shutterbug

Bu şekilde oluyor aynen.

Vakıfbank misal tamamını ceza olarak yansıtıyor iki sefer üst üste yerine getirilmez ise ama Teb'de yerine getirilmeyen her ay tek tek geri alınmış oluyor.

Vakıfbank da dediğiniz gibi 2 ay üst üste yerine getiremezseniz tamamını kesiyor daha önce deneyimledim 😀 ama Teb de neyse ki ay olarak alıyorlar (hatta ay ortası gibi eğer şart yerine getirilmedi ise mesaj geliyor işte şartları yerine getirin yoksa 8.33 TL ceza yansıyacak diye)

• Ty cüzdanıma yüklenen bakiyeye iade alan oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maestoso76 M kullanıcısına yanıt

Ben yaptım evet iade geliyor.

• Arkadaşlar şimdi başvuru yapsak kampanyaya katılabilir miyiz

• mose17 kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim.

• sioux kullanıcısına yanıt
    ilk mesaj.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Banka gerçekten bozuk ya. Aralık başında onaylanan kartımı hâlâ kullanamıyorum. Kurye geldi tüm belgeleri imzaladım. Sonra uygulamaya giriş yapmayı denedim sözleşmeniz eksik hatası verdi. Bunu düzeltmek için şubeye gittim anca orda düzeldi. Şimdi de kart bilgilerini görüntüleyemiyorum. Kart bilgisi görüntüle menüsü yok bende. Ama masterpass aracılığıyla alışveriş yapılabiliyor. Saçma sapan bir banka

• Üzerinden biraz zaman geçmiş ama ben de bir soru sorayım.

18/12/2021 tarihinde talimat vermişim. Aynı gün 116 TL Bonus hesabıma yansımış. 8 Ocak tarihli hesap ekstrem hedefin altında kaldı. Ancak, 8 Şubat tarihli ekstre hedefin üzerinde olacak. Şu durumda sanırım benim "söz" devam eder değil mi? 8 Ocak'ta hedefin tutmaması sorun olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: mrmuhendis

Üzerinden biraz zaman geçmiş ama ben de bir soru sorayım.

18/12/2021 tarihinde talimat vermişim. Aynı gün 116 TL Bonus hesabıma yansımış. 8 Ocak tarihli hesap ekstrem hedefin altında kaldı. Ancak, 8 Şubat tarihli ekstre hedefin üzerinde olacak. Şu durumda sanırım benim "söz" devam eder değil mi? 8 Ocak'ta hedefin tutmaması sorun olur mu?

Onu bilmiyorum maalesef çünkü bonusları avans bonus gibi aldık harcama hedefi hiç gercekleştirmedik her ay bölüp bölüp aldı

• BaYRoLeX kullanıcısına yanıt

Peki 3 taksit yaptı mı?

• Badi Ekrem kullanıcısına yanıt
    Ben mobil ödeme esnasında hata alıyorum.PO da da aynı şekilde.Bi çözemedim bu durumu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • samil422 S kullanıcısına yanıt
    2 yapti bende

• Kampanyalar bölümünde bende görünmüyor herkes de böyle mi iade de alamadım bu ay

• ANLOVE kullanıcısına yanıt
    Bende de görünmüyor ama iade geliyor.

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.