Şimdi Ara

CEPTETEB [ANA KONU] (328. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: -OFLU- , mltya44 , mltya44 , grup2008 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.802
Cevap
331
Favori
661.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
68. Sırada  bugün en iyi #13
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mmavcu

Haziran 2024 e ötelenmiş.

Bütün işlemleri ötelemiş son yaptığım hariç o direkt dönem içine düşmüş acaba kayıt mı açsam?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar market indirim ne zaman yansitilacak bilgisi olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alexxson kullanıcısına yanıt

Size özel %20'den bahsediyorsanız 08.04, troy 750/50'den bahsediyorsanız 05.04 tarihinde.

• iczeleven kullanıcısına yanıt

Çok Teşekkürler

• Can851 kullanıcısına yanıt
    Bende de öteleme yapmamış. Son dakika işlem yapmıştım ama tarih olarak 31.03 yine de yapmamış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

Bende de öteleme yapmamış. Son dakika işlem yapmıştım ama tarih olarak 31.03 yine de yapmamış.
    Hayır ilginç olan şu 30 Mart'ta yaptığım işlemi ötelemiş ama 31 Mart'ta o da 30 u 31 e bağlayan gece 12 de yaptığım işlemi otelememis kayıt açacağım mecburen ya da bize ulaşın kısmından yazacağım bakalım akşama neyseki erteleme ile ilgili kampanya ss almıştım işime yarayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can851 -- 2 Nisan 2024; 10:52:27 >
    MH ye kayıt açtırdım. Toplamda 50B harcamanın oteleneceginden bahsetti ben işlem başı diye biliyordum da neyse, eğer böyle bir durum varsa öteleme yapilmayanlarin bu konuya da dikkat etmeleri gerekiyor gibi. Bende böyle bir durum yoktu ama belirtmek istedim. Bakalım sonucu bekleyeceğiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

MH ye kayıt açtırdım. Toplamda 50B harcamanın oteleneceginden bahsetti ben işlem başı diye biliyordum da neyse, eğer böyle bir durum varsa öteleme yapilmayanlarin bu konuya da dikkat etmeleri gerekiyor gibi. Bende böyle bir durum yoktu ama belirtmek istedim. Bakalım sonucu bekleyeceğiz.
    İşlem başına max tutar 50k benim daha fazla oteledi zaten mh yüzünden bazı harcamaları sona bıraktım bu mh bilgisizliği sinir ediyor beni

• e-ticaret fena değil gibi. hb'den vaay alınır.

• Migros kampanyasında sayaç çalışmıyor mu acaba? 30 Mart ve 1 Nisan’da yaptığım harcamalar hâlâ sayaçta görünmüyor. Var mı acaba harcama yapıp kontrol eden arkadaş? Edit : bu harcamalar ramazan market kampanyasında sayaca işlemiş. Ne saçma bankasın TEB.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicmouse -- 2 Nisan 2024; 12:0:19 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • magicmouse M kullanıcısına yanıt

bende 1 nisanda işlem yaptım ramazan kampanyasında sayaç işledi migros da sayaç işlemedi

• Pt den bilgisayar almıştım internet üzerinden şimdi aradım öteleme oldu mu diye vay bonus özellikli posttan çekmemişler öteleme yapamayız dedi Mh. Geçen de bir sorun yaşamıştım hiç bir faydasını görmedim bu ceptetebin bana elveda

Migros kampanyasi İşlem provizyondan çıkınca işliyor.yani 2 gün sonra

• tbskvk55 T kullanıcısına yanıt
    30 Mart’ta yapılan harcama provizyondan çıkmasına rağmen işlememiş işte. Ondan bahsediyorum hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicmouse -- 2 Nisan 2024; 14:31:12 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Ben 1 nisan daki için söylemiştim gerçi. İlginç.sayac a işlemez ve bonus yatmaz ise kayıtla alırsınız hocam.inşallah işler de uğraştırmaz sizi

• Cepteteb i kapatma kararı aldım beyler. Ücretsiz taksit yapan bol bonus vs kazandıran mümkünse yıllık kart ücreti olmayan faydası hediyesi çok dediğiniz kredi kartı varmı? Hangisine geçeyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: windwind

Cepteteb i kapatma kararı aldım beyler. Ücretsiz taksit yapan bol bonus vs kazandıran mümkünse yıllık kart ücreti olmayan faydası hediyesi çok dediğiniz kredi kartı varmı? Hangisine geçeyim?
    Öyle kart varsa bize de haber verin biz de alalım ✅

Vakıfbank world den baya kişi cep telefonu alıp sonradan taksitlendirme yaptı vade farksız axess yine yaptı aynısını bildiklerim bunlar

• 
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.