Şimdi Ara

CEPTETEB 2018 Milli Piyango Bileti Hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
4
Favori
8.566
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CEPTETEB İnternet Şubesi’nden Tam 2018 Adet Milli Piyango Bileti Hediye!

Yılbaşı Özel Çekilişi’nde büyük ikramiye tam 61 Milyon TL! Hemen CEPTETEB İnternet Şubesi’ne giriş yap, fırsatı kaçırma!

Kampanya Detayları

Kampanya 24 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli.

Kampanya kapsamında TEB Bireysel müşterileri arasından noter huzurunda yapılan çekiliş ile belirlenen 2018 kişi, Milli Piyango 2018 Yılbaşı Özel Çekilişi için 1 adet çeyrek bilet kazandı. Kampanyadan sadece bireysel müşteriler faydalanabilmekte.

Müşterilerimizin kazandığı çeyrek Milli Piyango biletlerinin adlarına tanımlanabilmesi için CEPTETEB İnternet Şubesi’ne giriş yaparak; kişiye özel bilet numarasını görüntüleyebilirler.

Milli Piyango bileti kampanya tanımlanan müşteriye ait ve müşterimizin biletine ikramiye çıkması durumunda sistemde kayıtlı olan müşteri adresine gönderilecek.

Gönderimler Ocak Ayının ilk haftasında başlayacak.

Bilet kazanıp, 24 Aralık 2017 saat 23:59’a kadar CEPTETEB İnternet Şubesi’ne giriş yapmayanlar müşterilerimiz, hediye Milli Piyango bileti hakkını kaybedecek.

Kampanyadan kazanılan çeyrek Milli Piyango biletleri mal ya da nakde dönüştürülemez, nakit karşılığı talep edilemez.

2018 Yılbaşı Özel Çekilişi yapıldıktan sonra sadece ikramiye kazanan müşterilerimizin Milli Piyango biletleri tebligat adreslerine kargo ile gönderilecek.

Gönderilen ikramiye kazanmış Milli Piyango biletinin adres değişikliği, adreste bulunamama, eksik ya da hatalı adres gibi nedenlerden teslim edilememesinden ve bu duruma bağlı durumlardan bankamız sorumlu değil.

Sisteme kayıtlı adresi değişen müşterilerimiz 0850 222 0 929 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak adres güncellemelerini yapabilirler.

Gönderim kanalında yaşanabilecek gecikmelerden Türk Ekonomi Bankası A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Kampanya kapsamında hediye edilen çeyrek biletlere ikramiye çıkması durumunda, ödülün teslim alınma ve tüm ödül başvuru işlemlerinin sorumluluğu kazanan talihliye ait.

İkramiye kazanamayan biletler katılımcılara gönderilmeyecek, imha edilecek.

Kampanyaya katılan herkes bu katılım koşullarını kabul etmiş sayılır.

https://esube.teb.com.tr/cepteteb/Parola.do

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iskocya -- 14 Aralık 2017; 12:56:27 >

• Tabii ki "Bilet kazanamadınız" yazıyor...
  • Çıkmamış, nerede o şans
  • çıkıp çıkmadığını nasıl anlayacağız. girdim hiç bir bildirim yok
  • Nasıl bakılıyor
  • tabiki bilet çıkmadı
  • Bana da çıkmamış
  • Bide nerde olduğunu anlasak süper olucak
  • Çıkan oldumu
  • boa17 kullanıcısına yanıt
    CEPTETEB İnternet Şubesi’ne giriş yapıyorsunuz karşınıza çıkıyor direk
  • ilk kim nereden bakıldığını söylerse ona çıkacak ikramiyenin %2'sini vereceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrettiofemHalf

ilk kim nereden bakıldığını söylerse ona çıkacak ikramiyenin %2'sini vereceğim

İnternet şubesine girer girmez karşınıza reklam gibi bir pencere çıkıyor otomatik zaten.
    Bu pencerede ( örneğin bana );

Bilet kazanamadınız ama.
    Şu kurumda bu firmada bilmem şu kadar indirim hakkını kazandınız

diyor.

%2 yi unutma
  • Kazanamamamışız

CEPTETEB 2018 Milli Piyango Bileti Hediye
  • Bana da çıkmamış.
  • Bana da çıkmamış.

Mobilden gözükmüyor. İnternet şubeye girince ekrana geliyor.
  • cep uygulamasından girince çıkmıyor ama bilgisayardan girince kazanamadınız yazıyor
  • Çıkmadı zaten 2018 müşteri çok az. Maksat reklam olsun.
  • Halkçı2013 H kullanıcısına yanıt
    farklı kampanya pencereleri çıkıyor sürekli, o kadar şanssızım...
  • Öyle bir kazanamadınız yazmışlar ki büyük ikramiye çıktı sandım. Hediye paketleri yıldızlar falan koyup kazanamadınız yazmak da garip.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.