Şimdi Ara

CEPPORT adlı firmanın yaptığı (Adını siz koyun) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
3
Favori
5.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
130 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Bu saatten sonra sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum hocam. Gerekli devlet kurumlarına ihbar olarak şikayet edildi. Haliyle bir telefon gelirse bile o İMEİ numarası olmayacak. Zaten telefon şuan jelatinli bir şekilde bende. Yarında cumhuriyet savcılığına nitelikli dolandırıcılıkla ilgili başvurumu yapacağım inşallah.

• Richard Parker kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam umarım bu konu milat olur.

• marslan1999 kullanıcısına yanıt

Para iadesi konusunu çok araştırdım 2690 TL o dönem 507 dolar yaparken şuan 3745 TL civarında. Bu yüzden değişim talep ettim. Nerden bilebilirdim karşısındaki müşterisini dolandırmaya çalışacağını.

• paxal kullanıcısına yanıt

Naçizane tavsiyem HB ile iletişime geçip sipariş numaranızı verdikten sonra "bu konuyla ilgili yetkili tarafından aranmak istiyorum" diye talep oluştur. Arayan yetkili büyük ihtimalle mağduriyetinizi giderecektir. Eğer bir yol alamazsanız sikayetvar adlı siteye yazmanız. En kısa sürede bir çözüme ulaşmanız dileğiyle.

• chakal131 kullanıcısına yanıt

Kesinlikle yerinde bir yaklaşım sergilemişsiniz. 200 TL eksik verip rezillik çekmektense en doğru karar kurumsal firma.

• Hayır thh iade kararı vermiş neden para iadesi almayıp cihaz değişimi istiyorsunuz ki? Alın para iadesini cebinizdeki para ile istediğiniz cihazı istediğiniz yerden satın alın daha sonra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasin3322 Y kullanıcısına yanıt

Xiaomi türkiye ile hiç alışverişim olmadı yorum yapmayım o yüzden. Fakat bütün e ticaret siteleri rezil emin olabilirsiniz. Hepsinin tek bir derdi var KOMİSYON.

Şöyle örnek vereyim;

HB üzerinden oğluma taç minons lisanslı nevresim takımı aldım satıcı pierre cardin mürdüm 90b sütyen gönderdi :) Düşünsenize eşiniz onu aldattığınızı düşünüyor ve eve başka kadın ölçülerinde sütyen geliyor :) Boşanma nedeni

• extra34 E kullanıcısına yanıt

Cepport = Rezillik :)

Büyüklerimiz ne demiş tecrübe yediğin kazıkların bileşkesidir.

• cseyfe kullanıcısına yanıt

Puan çok iddaalı fakat 4.4 :) Muhtemelen eş dost akraba çalışan torun tombalak oy vermişler :)

• _CarpeDiem_ _ kullanıcısına yanıt

2690TL < 3745 TL para iadesi istemememin nedenini umarım anlatabilmişimdir.

• Hakkınızda hayırlısı olsun hocam, çok geçmiş olsun.
  • DnyL kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim .

• İlk mesaja yazmış olsaydın daha kolay anlatmış olurdun

• _CarpeDiem_ _ kullanıcısına yanıt

İlk mesaj cimer e gönderildiği için böyle bir açıklamaya girmedim. Fakat bir çok kişi sizin gibi sormuş hepsine cevap verdim gözünüzden kaçmış muhtemelen.

• şu durum var ama kaaçırmayın. Amazon düzgün resmi garantili ve sorunsuz imeli cihaz satıyor. Bazı satıcılar farklı garantili ve cakılmıs imeili cihaz satabiliyor konusu daha gecenlerde vardı. Amazonu beğenmeyen alsın böyle satıcılardan o zaman ne diyim..

• SYLAS S kullanıcısına yanıt

Ben telefon olarak söylememiştim. Genelleme yaptım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.