Şimdi Ara

CEPPORT adlı firmanın yaptığı (Adını siz koyun) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
3
Favori
5.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
130 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şimdiye kadar gördüğüm en pişkin firma  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hector81 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam ben telefonu unuttum açıkçası tek istediğim firmanın başkalarına zarar vermemesi için gerekli yaptırımlara maruz kalması

• Lxde kullanıcısına yanıt

Maalesef avukatlar direk icra yoluna gitmek istiyor. Ben ise firmanın canını yaksınlar ki bir daha kimseye böyle bir yaklaşım sergileyemesin

• r3dr0ck R kullanıcısına yanıt

Redcigim rahatlik derkem rahat olmayacak bir durum mu var ? Ozel sektor serbest piyasa sonucta biz urunu yolladik der isin icinden cikarlar.

Cepport bu cin mali telefonlarin distriutoru degil mi ? Birde bu telefonda sivi sogutma nasil oluyor anlamadim arabadaki gibi devirdaim pompasi ve radyator mu var icinde ?

• Sabir taşı çatlamadı allahtan. Bir çok yere ihbarda bulundum umarım ciddiye alacaklar ve gerekeni yapacaklar.

• Karnivor84 K kullanıcısına yanıt

Zaten zoruma giden kısım insanları "aptal" yerine koymaları.

• r3dr0ck R kullanıcısına yanıt

Şikâyet oranı arttıkça bu tarz satıcılar kafalarına göre at koşturamayacaklar

• Gökxah G kullanıcısına yanıt

İnşallah bu şikayetler sonucunda ciddi cezai yaptırımlara maruz kalacaklar.

• flyer_mig kullanıcısına yanıt

Aynı ürünü göndermek dolandırıcılık ve suç duyurusunda bulundum. Bu sefer işin içinden rahatlıkla çıkamazlar diye umut ediyorum.

• @SYLOZİ geçmiş olsun, kötü bir deneyim olmuş sizin açınızdan. Daha önce 2 kez cihaz almıştım bir problem yaşamadım cihazlarla dolayısıyla satıcıylada muhattap olmadım. Umarım çözülür sorununuz biran önce.

• theVerge T kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Bu saatten sonra yargı çözecek olayı

• İadeyi neden kabul etmedin hocam

• Peki firmayı mahkemeye versen, nitelikli dolandırıcılık var, sahtekarlık var, ayıplı malın arkasında durmuyorlar garantiye aldırmıyorlar, bunların hepsi iyi bir tazminat davası için yeterli değil mi, bi avukat arkadaş yokmu durumu aydınlatacak, belki emsal bir karar çıkar
  • geleyle G kullanıcısına yanıt

Gece bayağı araştırdım savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Bu olayın örtbas edilmemesi için elimden geleni yapacağım.

• Para iadesi istemedim çünkü aldığım dönem ki dolar kuru ile şuan ki dolar kuru arasında 3 tl ye yakın fark var maalesef

• Forumda uzun zamandır görüyorum konularını ama hep kötü olarak. O yüzden uzak duruyorum. Bunun gibi ne olduğu belirsiz garantisinin de çok işe yaramayacağını düşündüğüm firmalardan almak yerine sağlam yerlerde imei kayıtlı almayı tercih ediyorum. Memnunum...

• Ek olarak birde aldığın dönemde bu kadar ağır vergilerde yoktu. Vergiler + kur yüzünden oluşan sıkıntı tabi seni para iadesi alırsan çok sıkıntıya sokacak. Bir üst modelini firma aslında verebilir thh öyle de karara eklemesi gerekiyor muadili yoksa dengi veya bir üst modeli diye yazması lazımdı. Öyle bir durumda f2 pro modelini de alabilirsin o da stoklarında vardır sonuçta, ha ama tabi firma verir mi ? vermez mi ? sıkıntı. Geçmişte bu firma ile alakalı çok konular okuyorduk.

• umarim hocam sayenizde bir alisveris yerini daha kara listeye aldım.
  • Adalete olan inancı çok düşük olan bir milletiz. Ve maalesef haklıyız. Bu sebeple bir çok insan lanet olsun deyip şikayet süreci ile uğraşmıyor. Bu dolandırıcılarda at koşturuyor piyasada. Kaçıp gitmek istiyorum buralardan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aville -- 29 Aralık 2020; 10:57:42 >
  • Geçmiş olsun hocam. Ya bunlara ürün falan sattırtmamak lazım. İnş hepsi batar giderler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.