Şimdi Ara

CEP TELEFONUNDAN YAPILAN SES KAYIT ZAMANINI ÖĞRENEBİLME

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Cep telefonundan yapılan bir ses kaydının gerçek kayıt zamanını nasıl öğrenebiliriz. Bunun için bir program varmı yada ses dosyasını not defterine sürükleyipiçeriği mi incelememiz gerekiyor. Not defterinde inceledim bulamadım. Bunun için ne yapılabilir . Lütfen acil cevap....Birde telefon Samsung M8880 olduğu için sqcm diye bir formatta kayıt yapmış. Bu nasıl wav yada Amr ye dönüştürülür.Her yolu denedim olmadı.

iLGİLENEN ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkecoskun -- 29 Ağustos 2009; 23:17:49 >

• sonyericssonlarda özelliklere girdiğinizde oluşturulma tarihi denilen bir kısım var oradan bakılabiliyor
    samsungtan da dosyanın ne zaman oluşturulduğuna dair bakılacak bir yer vardır mutlaka
    veya bilgisayara kaydedip özelliklerden oluşturulma tarihine bakabilirsiniz
  • Denedim pc de kayıt tarihi farklı telde farklı gözüküyor. Kayıt içinde gizli bir yere gerçek kayıt zamanını kayıt ettiğii bir yer varmıdır acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkecoskun -- 29 Ağustos 2009; 23:30:17 >
  • hocam dosyanın oluşturlma tarihine bakacaksınız kayıt tarihine değil
  • Mavi taralı alana bakın

CEP TELEFONUNDAN YAPILAN SES KAYIT ZAMANINI ÖĞRENEBİLME
  • Tamam durumu anladım . Yanlız dosyayı kendi telime yollayıp o telde silmiştim. Şimdi geri yüklediğimde en son kendi telime yolladığım zaman çıkıyor. Ses dosyasının içinden bunu öğrenebilme şansım varmı bunu merak ediyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.