Şimdi Ara

Cep telefonu ile tesisat iceride

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaslar yeni bir konu ile tekrar yaninizdayim..

Aracim yeni orjinal teybi cikarmak istermiyorum veya hanim kullandiginda normal kolonlar ben bindigimde mid ve bass istiyorum..

Sorun degil! Hadi basliyalim..Daha önceki makalelerimde anlatmis oldugum puf noktalari izleyerek tesisat kablolarinizi cekin!

http://forum.donanimhaber.com/m_68663838/tm.htm

Evet tesisati cektik bass yerinde amfi yerinde!

Ön cam önundeki kolonlara dokunmuyoruz. Bunlar aracin orjinal teybinde bagli bir sekilde kaliyor. Ayni sekilde arka kapi ve en arkadaki panzot uzerindeki kolonlarda orj. teybe bagli kaliyor ellemiyoruz.

Sadece önce kapilarin kolonlarini sökup 6,5" kit takip amfiye yeni kablo cekiyoruz! En az 2,5mm önerilen 4mm olmasi sartiyla!

bass zaten arkada direk amfiye giris yapiyoruz.

Simdi geldik montaja burda önemli olan nokta sudur! Cep telefonundan sadece 1 kanal cikisi alabilirsiniz ve bu demektirki 1 ader RCA kablosu ya front yada rear kanala giris yapabilir. Yani rear a takarsaniz sadece bass calar yani kolonlardan ses gelmez!

Yapmaniz gereken sudur. Telefonun cikisina kanal coklayici cakmaniz gerekiyor.

Bunun ardindan 2 adet bu adapterden giris yapiyorsunuz her bir delige

bundan sonra 2 adet aux kablosu cekiyorsunuz amfiye biri front kanalina digeri ise rear kanali girmek sartiyla.

Evet artik aracinizda offline modda spotify dinleyebilirsiniz..

Son cizim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bguzelsoyy -- 20 Mayıs 2013; 14:04:46 >

• bende orjinali bozulmasin diye arka kolcegin oaraya 2. bi teyp koydum padizotta 4 tane pioneer owel bagajda 2tane pioneer 306c bi kapasitor 2 anfi var. orjinal teybe kapi kolonu ve ondeki tweterler bagli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyide teybi nasil kontrol ediyorsun söför koltugundan ? :) 4 tane owel sesi sadece bozar bangir bangir ses yapar. 2 adet mid takimi bagla bide bass harika ses alirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: bguzelsoyy

iyide teybi nasil kontrol ediyorsun söför koltugundan ? :) 4 tane owel sesi sadece bozar bangir bangir ses yapar. 2 adet mid takimi bagla bide bass harika ses alirsin

uzaktan kumanda ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uppp
  • Neden konuyu üste taşımaya çalışıyorsanız anlamıyorum?

Foruma yeni kurallar geldi bu şekilde sadece simge koyup konuyu üste taşımaya çalışanlar ceza alacaktır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.