Şimdi Ara

Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
4
Favori
7.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @ShaPeChaRacTeR Instagram hesabım var ama hiç girmedim şimdiye kadar. Aktif olabilirim aslında, bakalım.

@BcevikB ve @herbie Teşekkürler arkadaşlar.

@Zangetss Devamı gelebilir tabi ama bu aralar pek resim çekmiyorum. Aslında daha iyi resimlerim de var ama yanımda değil şu anda.
  • hocam yetenek var sizde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Favorim:
     Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar
  • Teşekkürler arkadaşlar.

@DieselQuattro

Ortam güzel değil yoksa daha güzel bir piyano resmi çıkabilirdi Yeni piyano alıcam, onu da çekerim.
  • 2 ve 11 çok iyi dostum. Kendine bir makine almalısın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlerde alırım inşallah, teşekkürler.

Yeni resimler ekledim:

42) Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar 43)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar

44) Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar 45)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar

46) Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar 47)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar

48)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar 49)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar

50)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar 51)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar

52)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar 53)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 23 Mayıs 2014; 2:22:29 >

• Geneli çok hoşuma gitti hoşuma gitmeyenlerde var ama biraz daha bakış açısı güzel olabilirmiş.
    Başarılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: 74serkan78

Geneli çok hoşuma gitti hoşuma gitmeyenlerde var ama biraz daha bakış açısı güzel olabilirmiş.
    Başarılar

Hangileri hoşunuza gitmedi? Yanlış yaptığım şeyleri bileyim de düzelteyim.
  • 10 fotoğraf ince yapraklarıda biraz uzaktan alabilrdin ayrı bi hoşluk verebilirdi. Tabi benim düşüncem bu . bilindiği üzere zevkler tartışılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 74serkan78

10 fotoğraf ince yapraklarıda biraz uzaktan alabilrdin ayrı bi hoşluk verebilirdi. Tabi benim düşüncem bu . bilindiği üzere zevkler tartışılmaz.

Zevkler ve renkler tartışılmaz tabii ki. Teşekkürler görüşün için. Benim o fotoğraftaki amacım olabildiğince yakına girip klasik bir çiçek fotosu çekmekten öteye gitmekti. Telefonlar genelde 10cmden yakına giremiyor ve ben bu fotoğrafı yaklaşık 3-4cm mesafeden çektim. Sadece orta kısmını almak istedim. Bir de yandaki nesneler harici sadece çiçeğe dikkat çekmek istedim.
  • Anladım. Bende fotoğrafçı gözü yok açıkçası. yavaş yavaş çekim yapmaya başladım yavaş yavaş öğreniyorum . ondanda kaynaklanıyor birazda. Ama dikkatli bakınca gerçekten hoş geliyormuş anladım :) Daha fazlasını isteriz :)
  • Yeni fotoğraflar ekledim.

54)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar 55)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar

56)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar 57)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar

58)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar 59)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar

60)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar 61)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar

• Hepsi güzel hocam.Zaten BAYRAĞIMIZI çekmen yeter :)

• Cep Tlf. ile çekilmiş fotoğraflar olarak gayet iyi. Başarılar.

Yeni resimler ekledim:

62)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar

63)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar 64)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar

65)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar 66)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar

67)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar 68)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar

69)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar 70)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar

71)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar 72)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar

73)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar 74)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar

75)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar 76)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar

77)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar 78)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar

79)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar 80)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar

81)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar 82)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar

83)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar 84)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar

85)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar 86)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar

87)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar 88)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar

89)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 9 Haziran 2014; 3:58:06 >

• Resim ruhu yüksek miş

• Başta kelebekler olmak üzere hepsi gayet başarılı

Birkaç resim daha ekliyorum:

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.