Şimdi Ara

Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
4
Favori
7.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 23 numarayı Beylikdüzü'nde otomobil fuarında Galaxy Nexus ile 2 sene önce çektim. 31 numarayı ise Ankara'da Atatürk Orman Çiftliği yakınlarında bir parkta Nokia N79 ile yaklaşık 6 sene önce çektim.

Fotoğrafa bakmakla "internetten alınmış gibi" şeklinde yorum nasıl yapılabiliyor anlamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok güzel.
  • Yeni birkaç fotoğraf ekledim.
  • Herhalde sormuşlardır ama kullandığınız telefonun modelini öğrenebilir miyim :)
  • Telefona göre çok güzel kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurbetçi23

Herhalde sormuşlardır ama kullandığınız telefonun modelini öğrenebilir miyim :)

LG G2

@argeoss teşekkürler hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: CooLasFcuK

quote:

Orijinalden alıntı: Gurbetçi23

Herhalde sormuşlardır ama kullandığınız telefonun modelini öğrenebilir miyim :)

LG G2

@argeoss teşekkürler hocam.

Önemli değil

• İmzandan farkedip geldim , fotoğraflar harikulade LG G2 kullanıcısıyım bende , ekranı şuan kırık yaptırınca bende daha sanatsal yönlü yada normalin bir tık üstü fotoğraflara başlamayı düşünüyorum , kullandığın program var mı telefon için
  • Smyrn3. kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Bir program kullanmıyorum. Fotoğrafı çekmeden efekt falan vermek bana göre saçma çünkü orijinal halinden o efektli haline zaten çevirirsin fakat efektli fotoğrafı alıp da orijinaline döndüremezsin. Çekmeden önce sahneye göre iso, parlaklık veya odak ayarı falan yapıyorum sadece. Bilgisayarda da bazen oynuyorum üzerinde. Telefonun kamerası güzel gerçekten. Kendi kamera programı dışında kullandığım tek program Google Kamera. Onun özellikle 6 fotoğraflı panoramasını çok seviyorum. Fotoğrafa sığdıramadığım objeyi (mesela büyük bir yapı, Cami vs) onunla çekince sanki daha uzaktan çekmişim gibi yanındaki başka objeleri de alabiliyorum. Güzel bir derinlik veriyor. Tavsiye ederim.
  • çok hoş fotolar

• Teşekkürler

• Bu fotoğraflara şapka çıkartırım,devamını bekliyoruz

• güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: doctor_bey

Bu fotoğraflara şapka çıkartırım,devamını bekliyoruz

Teşekkürler. Devamı gelir inşallah

@doctor_bey, @ReCoMaX

• çekimler çok başarılı. ah benim g2 de bunun gibi çekebilse
  • Çekmeyi bilmek lazım sanırım.Ben de g2 kullanıyorum ama hiç böyle fotoğraflar çekemedim.Gerçi hiç bir ayar yapmamamın da etkisi vardır.
  • Teşekkürler arkadaşlar. Birkaç fotoğraf daha ekliyorum.

109)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar 110)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar

111)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar 112)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar

113)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar 114)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar

115)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar 116)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar

117)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar 118)  Cep Telefonu İle Çektiğim Fotoğraflar

• galaxy s2 bile daha başarılıydı g2'den. alışmam lazım galiba biraz
  • Cep telefonu ile harika işler çıkartmışsınız bence.
  • AhmetSelçuk kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Mekan bulsam kompozisyon falan yapıp daha orijinal fotoğraflar çekmek istiyorum ama yaşadığım yerde pek çekilecek şey yok.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.