Şimdi Ara

📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 (1376. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
32.929
Cevap
560
Favori
1.737.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13741375137613771378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qkhn83 -- 20 Mart 2019; 7:29:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fotoğraf işi ile profesyonel olarak ilgilenenler bile fotoğraflarda düzenleme yapıp filtre kullanırken bu başlıkta bunların atrtışılması bile gülünç. Adı üstünde fotoğrafçılık ve bu işin belli başlı adımları var. Düzenlemek te bunlardan biri. Fotoğraf çekip atmayı herkes yapabilir, güzel sahneleri herkes yakalayabilir. Fotoğrafçıların tarzlarını birbirinden ayıran işlemlerden biri de düzenlemedir. Buna bu kadar takılmanızı anlamıyorum. Kurslarda öğretilen şeyler bunlar.Kullanıp kullanmamak ta tercihtir. Kullanmayan profesyoneller de var elbette ama bunu eleştiri konusu yapmak, yermek gülünç.
  • Midgardian kullanıcısına yanıt
    Adam para verdiği telefonuyla çektikleri beğenilmiyor diye herşeyi kamera marifeti sanıp içerlemiş anlayış göstermek lazım.

• Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    Ben de çok para verdim, üstüne düzenleme de yapıyorum yine de her zaman her fotom beğenilmiyor. 2 sefer kamp fotosu attım hiç beğenilmedi ama çok dert değil yani. Maksat paylaşmak. Instagramda veya başka yerlerde zaten beğenen beğeniyor, beğenmese de dert değil. Bi sahne yakalamışım çekmişim bana güzel gözükmüş, gerisi önemli değil.
    Herşey fotoğrafın net,çok güzel derinlikte olması değil. Bu tartışma neden çıkmış anlamadım. Bence forumun en güzel konusu. Ben bazen hiç dokunmadan dümdüz fotoğraf koyarak telefon hakkında insanların fikir almasını istiyorum. Bazen de üzerinde gözüme hoş gelecek oynamaları yapar eklerim foruma. Beğenilir beğenilmez çokta mühim değil. Amaç paylaşımda bulunmak. Bir şeyleri paylaşmakta çok kötü, eleştirmekte ise çok iyi olmuşuz. Üzülüyorum gerçekten.

Şunu da belirtmem gerekirse özellikle benim için ve sanırım fotoğrafla uğraşan herkes içinde bu geçerlidir, mevzu netlik,renkler vs değilde konu önemlidir. Konusu güzel olan her fotoğraf çok güzeldir.
  • Konu zaten fotoların hit yapması yada en güzel foto yarışması olayı değil ki burada.Bazıları bu konuyu yanlış yorumluyor gibi.
  • Htc u11
    Snapseed ile duzenlendi

• [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷
    Sunset by Servet Özcan, on Flickr

• fotom beğenilmedi diye ağlamak nedir yahu büyüyün biraz
  • Üstünde bolca oynanmış bir fotoğraf :) LG V30+

Macro shot by Vyc_Majoris, on Flickr

• VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    Çok Güzel bir kare

• VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    Bu kadar oynadığınız için kınıyorum sizi. Siz oynarsınızda biz fotoğrafla oynayamaz mıyız?

7 plus

Buyrun :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmatadori -- 20 Mart 2019; 18:46:34 >

• iphone

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.YEKE -- 20 Mart 2019; 19:21:17 >
  • J7 Prime 2
    Manuel Mod;
    100 ISO

• LG V30+
    Some streets lead to the sea by Oktay A, on Flickr

• quote:

Orijinalden alıntı: elmatadori

Bu kadar oynadığınız için kınıyorum sizi. Siz oynarsınızda biz fotoğrafla oynayamaz mıyız?

7 plus

Buyrun :

Siz oynarsanız bende oynarım, Yetermi yetmez 3 fotoğrafı birleştirdim üstüne
    Huawei P9
    P9 - 6 by Tayfn, on Flickr

Aslında o arkadaşın anlattığının tam tersine; fotoğrafı herkes düzenleyebilir programı yükle filtre seç veya tek tek ayar yap bunlar basit. Önemli olan doğru anda ve pozisyonda fotoğrafı çekmek :) Yani bu iPhone XS Max alıp en iyi fotoğrafı çektiğini düşünmek gibi :)

• Samsung Galaxy J7 Pro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knights of Cydonia -- 21 Mart 2019; 14:41:15 >
  • 
Sayfa: önceki 13741375137613771378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.