Şimdi Ara

📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 (1257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sensaura Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
32.927
Cevap
559
Favori
1.737.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12551256125712581259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İki su damlası da benden (suyunu çıkardım)

[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷
    Rain Drops by Servet Özcan, on Flickr

Rainy by Servet Özcan, on Flickr

• xyz35 kullanıcısına yanıt
    Google pixel 2.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arizona Dream -- 22 Şubat 2018; 16:12:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyz35

yeri burası mı bilmiyorum ama burdan yardımcı olabilecekler yorum yaparsa sevinirim.şu an alınabilecek en iyi kameraya sahip telefon nedir?

DxOMark skorlarını koyayım şuraya. En tepede Pixel 2 var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Smaug

quote:

yeri burası mı bilmiyorum ama burdan yardımcı olabilecekler yorum yaparsa sevinirim.şu an alınabilecek en iyi kameraya sahip telefon nedir?

iphone 5s in nokia 808 den üstte olması şaşirtti

dxomark in tarafli sonuclar verdigini ve para aldigini okumustum bir kac yerde

ayrica s5 i gorup note4 u gorememek daha da sasirtti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHADOW -- 22 Şubat 2018; 16:28:9 >

• Smaug kullanıcısına yanıt
    pixel 2 kullanan var mı burada geçmiş sayfalara baktım ancak fotoğraf bulamadım.makineyi hem nişan zamanı kullanacam hemde balayına çıktığımda kullanmayı düşünüyorum.hali hazırda g4 kullanıcısıyım telefonum kamerası fena değil ancak telefonun değişim zamanı geldi bende almışken kamera olarak iyi bir şey alayım diyorum.

ayrıca liste bana pek inandırıcı gelmedi ip 6 nın listede olupta g4 ün olmaması tuhaf.iki telefonu da kullanmış biri olarak g4 ün kamerası çok daha iyi ip 6 dan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xyz35 -- 22 Şubat 2018; 16:30:41 >
  • ben de note 4'u goremeyince sasirdik ki iphone 6 vs bir suru telefon var orda. note 4 iphone 6'dan iyi foto cekiyor bence. hele hele ordaki daha baska cihazdan cok daha iyi bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: norton772

ben de note 4'u goremeyince sasirdik ki iphone 6 vs bir suru telefon var orda. note 4 iphone 6'dan iyi foto cekiyor bence. hele hele ordaki daha baska cihazdan cok daha iyi bence.

katiliyorum; gelmisken bi foto birakayim şuraya

• Arkadaşlar iphone 6 plus için bookeh efekti kullanabilmek için doğru düzgün bir app arıyorum. Bilen varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • Smaug kullanıcısına yanıt
    Dostum bu listeye nasıl eriştin? Adamların sayfasona giriyorum bu listeyi bir türlü bulamıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobiluzman26

quote:

quote:

Aynı Lensi kullanıyor olabilirler, Mesela Xiaomi Mi6 ile Note3 aynı lensi kullanıyorlar Mi6 koymamışlar listeye.

Bu arada Note3 gerçekten çok iyi çekiyor biraz inceledim. Tam Manuel Kontrol kullanışlı cihazda. Beni en çok V30 hayal kırıklığına uğrattı.

Çünkü Lg Sony lensler ile çok iyi sonuçlar veriyor. Yazılım işleme konusunda sony'den iyiler Mobile'de.

• iPhone 6S

• quote:

Orijinalden alıntı: edarguner

quote:

Orijinalden alıntı: mobiluzman26

quote:

quote:

Aynı Lensi kullanıyor olabilirler, Mesela Xiaomi Mi6 ile Note3 aynı lensi kullanıyorlar Mi6 koymamışlar listeye.

Bu arada Note3 gerçekten çok iyi çekiyor biraz inceledim. Tam Manuel Kontrol kullanışlı cihazda. Beni en çok V30 hayal kırıklığına uğrattı.

Çünkü Lg Sony lensler ile çok iyi sonuçlar veriyor. Yazılım işleme konusunda sony'den iyiler Mobile'de.

o zaman s5 de note 4 le ayni lensi kullaniyodur heralde

• GeCCe kullanıcısına yanıt
    Google Camera çok başarılı, bir de Powercam i beğeniyorum çok.
  • xyz35 kullanıcısına yanıt
    Pixel 2 gerçekten inanılmaz fotoğraflar çekiyor fakat Türkiye satışı yok ne yazıkki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: macsimust

Hocam play storede snapseed olara mı geçiyor google camera ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

quote:

Orijinalden alıntı: macsimust

Hocam play storede snapseed olara mı geçiyor google camera ?

yok bildiğim kadarıyla bazı telefonlara google play üzerinden yüklenmiyor , yani google 'un istediği bir marka cihazınız yoksa google play üzerinden yükleyemezsiniz , apk olarak indirip kurun
  • 808 meselesini bilemiyorum da listede hepsi yok zaten cihazların, bir nevi seçme cihazlar var; ama siz araştırırsanız DxOMark'ta o cihazın (varsa) incelemesini bulabilirsiniz.

• quote:

pixel 2 kullanan var mı burada geçmiş sayfalara baktım ancak fotoğraf bulamadım.makineyi hem nişan zamanı kullanacam hemde balayına çıktığımda kullanmayı düşünüyorum.hali hazırda g4 kullanıcısıyım telefonum kamerası fena değil ancak telefonun değişim zamanı geldi bende almışken kamera olarak iyi bir şey alayım diyorum.

ayrıca liste bana pek inandırıcı gelmedi ip 6 nın listede olupta g4 ün olmaması tuhaf.iki telefonu da kullanmış biri olarak g4 ün kamerası çok daha iyi ip 6 dan

Listede seçme cihazlar görünüyor sadece. İlk 10'dan sonrakiler öylesine yazılmış cihazlar. Eğer varsa DxOMark'ta incelemesi "DxOMark LG G4" diye ararsanız çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Dostum bu listeye nasıl eriştin? Adamların sayfasona giriyorum bu listeyi bir türlü bulamıyorum.

Şu linkten girerseniz yan tarafta çıkıyor:

https://www.dxomark.com/category/mobile-reviews/

Dipçe: Mobil isen masaüstü modunda aç sayfayı.

• [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷
    Sea by Servet Özcan, on Flickr

• 
Sayfa: önceki 12551256125712581259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.