Şimdi Ara

Çentik sever misin? 'Casper VIA G3 incelemesi' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 1700 tl ye sd660 fhd+ ekran stereo ses ciddi derecede iyi kamera 3800 mah pil amoled ekran vs vs neresi fiyatına göre iyi ?
    Daha da ileri gideyim 1400tl ye sd636 fhd+ ekran 5000mah pil android 9 vs vs
    Evet 720p ekranıyla dandik kamerasıyla sd615 vari işlemcisiyle bayağı iyiymiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nerede satılıyor nereden alabilirim? Çok güzel telefon

• Sevmem.

• şuradaki incelemeyi gördükten sonra arkama bakmadan kaçasım geldi : Casper Via G3 İnceleme
  • Son yıllarda Casper baya yükselişte. Bu telefonun TV reklamına da ayrıca bayıldım.

• Şarjı baya sağlam gidiyor. Kamerasıda gayet iyi.

• omo oşlomcoso çok doşok. 3 gb yotmoz ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben fiyatına göre özelilklerini açıkcası çok beğendim. Almayı da çok ciddi düşünüyorum

• Telefonu yeni aldım. 4 gündür kullanıyorum. Alma sebebim, büyük ekranlı hesaplı bir bir telefon istememdi. Birazda tesadüf eseri acele ihtiyacım olduğu için aldım. Kısaca anlatmak gerekirse, ekran gayet iyi güneş altında ekran rahat görünüyor. Oyun performansı bana göre yeterli. Pubg, Real Racing3 ve CSR Racing oyunlarını ful ayarda oynatiyor (Pubg hariç). Kasma, donma sorunları ile hiç karşılaşmadım. Ses kalitesi ve yüksekliği bana göre yeterli. Pil konusuna gelirsek en son aldığım değer, telefonu %96 da sarjdan aldım. Bir gün 3 saat bekleme 5 saat 46 dakika ekran süresi aldım gün içinde wifi ve mobil internet kullandım. Bahsettiğim oyunları arada oynadım. Ve hala %19 şarj kalmıştı tekrar sarja taktim. Kamerasına gelirsek yeterli ışıkta ve az ışık alan ortamlarda çekim gayet başarılı. Çok az ışık alan ortamlarda kullanma oluyor. Telefonu 1300 TL ye aldım. Ben gayet memnunum. Önceki telefonum xaomi redmi not4x idi. Pil hariç diğer konularda ondan daha iyi. Kısaca öyle yerden yere vurulacak bir cihaz değil.

Son batarya performansı. Mobil veri ve wifi ortak kullanım. Sadece internet ve video izlendi.
    Çentik sever misin? 'Casper VIA G3 incelemesi'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atlas06 -- 9 Haziran 2019; 13:37:6 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MaFiAMaX

Burak ŞOLT kardeşim, profil fotoğrafında başka biri var, değiştir istersen
    Adamda tam DH loser tipi var

• Telefon şuan 1200-1300 bandında.Gayet iyi duruyor almayı düşünüyorum.Bazı kişiler telefonu incelemeden marka önyargısı yüzünden saldırmış ama gereksiz.Gidip Iphone 10.000 lira verenle bunların kafası aynı.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.