Şimdi Ara

Cennet Papağını Yumurtladı Neye İşaret?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
16.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler benim Cennet Papağınım var yaklaşık 5-6 Seneden Beri Besliyoruz Her şeyi tam takır Tek Başına Yaşıyor Bugün Temizlerken Farkettim Yumurtlamış Sağlığı falan İyi Temizlerken aldım sonra 5 dakika sonra yerine koydum kendi halimde bir Yuva gibi bir şey yapmaya Çalıştım Gazeteleri Yırtmaya bayılıyor O yüzden İçine bir miktar gazete parçası ve yumurtayı koydum Sorun Olurmu Ve Bu Yumurtadan Yavru Mu Çıkacak Neye İşaret Yani Ne Yapmalıyız Bilgili Biri Lütfen Yardım Etsin Nolur!!!

• pek kuştan anlamam ama bence erkeği yoksa döllenmemiş olduğu için yavru çıkmaz
  • arkadaş haklı, o yumurtalar boş çıkar.. bi satıcıya veya veterinere sor, belki çiftleşme vakti gelmiştir.. bi tane damat almak gerekebilir
  • yumurta boş yavru çıkmaz
  • eski acik E kullanıcısına yanıt
    çıkar hocam, çıkmasa çıkar demezdik
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

çıkar hocam, çıkmasa çıkar demezdik

Anlamadım
    yumurta boş çıkmaz demişsin ama çıkar.. bir arkadaşımın başına geldi hatta, hayvan depresyona girdi ve öldü
  • dişi kuş yumurtlayabilir yavru çıkmaz
    aynı şeyi diyoruz o zaman.. sen yumurta boş yavru çıkmaz diyince boş yumurtlamaz anladım
  • Beyler Saolun Bilgileriniz İçin Ama Ölmez Heralde Değil Mi Erkek Almayı Düşnüyoru mKuşcuyada Sordum Oda İlk Şaşırdı Sonra Boş Çıkar Dedi Saolun
  • Muhtemelen sadece yumurtlamasından dolayı ölmez. .Yumurtlaması gayet doğal kızgınlık yumurtası o ve bu yumurtaların içi boş olur.Yani cennet papağanı sana diyor ki benim evlenme vaktim geldi de geçiyor...
  • Aynen öyle. Eş arıyor. gurka yatıyorsa yani yumurtaların üstüne ytıyorsa ya e baştan direk alabilirsin. papağanı bilmiyorum ama muhabbet kuşum orda yata yata öldü maalesef. cahilliğime denk geldi ve 2 senedir vicdan azabındayım. o yüzden bilen birine göster ve gerekeni yap.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.