Şimdi Ara

Cem Adrian'ın Sesi Kaç Oktav ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
60.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kim bendix petersen namı değer King Diamond ın 8 oktav sesi var
  • quote:

Orjinalden alıntı: Qcu

çok sağlam bir abimizdir.
    ve sözlükte de yazdığı gibi yaklaşık 6 oktavlık sese sahiptir.
    cinsel tercihini değiştirdiği konusunda söylentiler çıkmıştır ama asparagas söylenti olduğunu düşünüyorum.
    şarkıları insanı kendinden geçirebilir.

Lutfen insanlarin özel hayatlari ile konusurken dikkat edelim.Zira sen ordan duydun ben burdan duydum derken saçma sapan seyler oluyor.Zaten biliyorsunuz ulkemizde birisi bir var sayim yapiyor sonra herkes onu sahi saniyor.Gazeteler bile her seyi çarpitiyor.Acaba boylemi derken sonra oyleymis kaliyor.En iyisi baskasinin ozel hayati ile bir sey yazmamak veya ilgilenmemek

• akraba evliliği olduğu için mutasyon sonucu ses telleri normal insanınkinden bir tane fazlaymış, bir yerde duymuştum doğru mu acaba bu?
  • Ses telleri normal bir insanın 5 katı uzunluğundadır. Ve yaklaşık 13 oktavlık sese sahiptir. diyo viki'de gene değiştirdiler sanırım
  • en son 4.5 yada 4 diye biliyorum İbrahim tatlı ses 4 Oktav

• Mükemmel ötesi.
  • Hortlatmak gibi olacak ama 7 oktavdır sesi. Normal bir insan değil. Ses telleri bizimkinden üç kat daha uzun.

Şurda Fazıl Say'dan kısa bir yorum ve tanışmaları var izleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: WWF

Hortlatmak gibi olacak ama 7 oktavdır sesi. Normal bir insan değil. Ses telleri bizimkinden üç kat daha uzun.

Şurda Fazıl Say'dan kısa bir yorum ve tanışmaları var izleyin.

uppppp!!!!!!!!!!!

• 4-5 oktav
    7 oktava çıkması imkansız.
    bu arada bende de 3 oktavlık ses var...
  • Ses telleri nasıl 3 kat uzun ya hiçmi mantığınız yok.Bu herif ya genizden kasığa telli yada içerde bikaç bobin sarmış.Saçmalamayın lütfen
  • pcgamebeer ve Gökhan K. fazıl sayın konuştuğu videoyu izlemediniz herhalde ?
  • Ses tellleri norml i,nsan telinden 3 kat daha uzundur bu nedenle doğada çıkan bütün sesleri (kadın,erkek,çocuk,tren,klavye tuşu sesi, gaz sesi, adım sesi vs.vs) çıkarabiliyor
    ne kadar güzel bişi ya
  • @!LLéqaL Win7 kullanıyorum ve youtube'a giremiyorum malesef izleyemedim

@arfo Onca sesi çıkarmak telden ziyade yetenektir.Papağan değiliz biz.İnsanoğlu bütün ses çeşitlerini ağızları,dişleri,dilleri sayesinde çıkarırlar :)
  • hayır 98 oktav
  • NET BİŞEY YOKMU YANİ ŞİMDİ KAÇ OKTAV ?
  • Beyler chester bennington'un sesi kaç oktavdır acaba.?
  • Fazıl Say işin erbabı 7 diyorsa 7 dir tartışmaya ne hacet ayrıca oktava takılmayın adam koca salonu tek başına susturabiliyor mükkemmel bişi

• Burdan nası bir sesi olduğu iyi anlaşılıyo.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.