Şimdi Ara

çelik konstrüksiyon ev sizce nasıl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
2.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler mantıklı mı eksılerı artıları neler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selamlar hocam...

Eğer almaya karar verirseniz varsa tanıdığınız inşaat sektöründe birisi ile giderseniz daha sağlıklı olabilir.Bireysel kişilere çok fazla önem veremeyebiliyorlar.Kurumsal bir firma ile gittiğiniz zaman sadece siz değil inşaat firmasından yada sektöründen birisi ilede ticaret/iş yapmış oluyor.Aldığınız yer ile ilgili problem olduğu zaman inşaat sektöründeki kişi diyecek ki siz bizim müşterilerimize böyle yapacaksanız size bir daha müşteri göndermiyoruz ve tüm sektördeki firmalara sizin ile ilgili yaşadığım sıkıntıları anlatmak durumunda kalacağız.Bu şekilde dediği zaman sizin sorununu çözmek zorunda kalacaktır.

Ancak bireysel olursanız onlar adına çok bir sıkıntı olmayacağı için ciddiye almayabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalya.Gayrimenkul -- 27 Nisan 2017; 10:27:16 >
  • Anladım hocam söyle sağlam bir firma bulmak lazım aracı için desene, normal olarak bir duplex villa yaptırmaktansa çelik ile yaptırmak daha ucuz ve görsellik açısından iyi gibi duruyor, hızlı teslim de artısı, uzun yıllar kullanımda ne gibi sorunlar olur bilmiyorum ama

• Evet görsellik açısından bende çok başarılı buluyorum.Kaldı ki en güzel yank sökülebiliyor olması.Ancak ne kadar sağlıklı olur o konuda tecrübem olmadığı için yanlış yönlendirmek istemem.

Hangi şehirdesiniz yazarsanız belki yardımcı olabilecek birileri çıkar diye düşünüyorum..

• benım tayın ısı belırsız o yüzden su an araştırma yapıyorum, olursa izmit için dusunuyorum

• dayanıklı oluyor diye biliyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.