Şimdi Ara

celeron d 2400 mü celeron 2400 mü????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar.bu celeron d ile normal celeron arasında nekadar hız farkıvar .bu gün takas edicemde.celeron d alıcam

• hizlari ayni ama D lerde 256kb onbellek oldugundan daha performansli.
  • sorulcak soru mu tabii ki D! :)
    hem cache olarak iyi, hem yeni teknoloji hem de overclock potansiyeli çok yüksek 4 ghz rahat yapılıyor çoğu :)
  • sse sse2 sse3 desteklemesi de artı özelliği.
  • ben de serisi derim doal olarak 100usd seviyesi için güzel bi işlemci

bu arada oray o imza nedir öle yaw??????? istersen beni de yaz!!!!!!
  • 256kb L2...SSE3....533 mhz veriyolu = Celeron D
  • Bir zamanların tualatin celeronu gibi düşünebiliriz celeron D yi.Cache leri artırılarak P3 ten daha üstün olmuşlardı bir dönem yüksek mhz leri ve oc yetenekleri sayesinde.İlk dönemin 256 cache p4 lerinden bile iyi diyebiliriz bunlara.Çünkü yeni teknoloji,yeni komutlar içeriyor.
    Bence ortalama performans isteyenler için fiyatıylada oldukça iyi bir seçenek.Oyunlar için artık ekran kartlarının ön plana çıktığınıda göz önüne alırsak bence gayet mantıklı bir seçenek.
  • Madem celeron alacaksın o zaman D olsun 533 fsb 256 cache hiç olmasa.
  • tabiki d serisi daha performasnlı
  • sağolun arkadaşlar celeronumu verip celeron d ile bire bir takas ettim.hangi salalak verdi diyceksiniz.benim anakartım gigabyte s648 idi.bu anakartta prescoot yoktu.ben işlemciyi ve anakartımı verdim.çocuktan hem celeron d yi hemde mecury marka prescoot destekli dandik bir anakart aldım.işallah doğru bir iş yapmışımdır.
  • dandik kartın oc performansın düşürmesi muhtemel ama hayırlı olsun dayı....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Confusion

dandik kartın oc performansın düşürmesi muhtemel ama hayırlı olsun dayı....

çok sağol dostum
  • hadi bakalım hayırlısı
  • Ben de P4 1.8 var.Hızından pek memnun değilim.Bunu verip Celeron 2.8D'mi alsam acaba?Hangisi daha iyidir sizce?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.