Binbaşı
20 Ağustos 2001
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Özellikler:

Intel® Core™ i5-4200U

4 GB DDR3L-1333 SO-DIMM, max. 12 GB

500 GB SATA 5.400 U/min

39,6 cm (15,6") Full-HD, IPS, Acer ComfyView™ (mat) High-Brightness TFT LED-Backlight

1.920 x 1.080 (16:9) Widescreen

NVIDIA GeForce GT 750M Grafik 4096 MB DDR3 VRAM

Acer Fine Touch™ Backlight-Keyboard

382 x 21 x 256 mm

2 kg

fiyat 650 Euro (Almanya)
Arkadaslar, ogame in ios versiyonu.

Ben Vesta evrenindeyim, nick: ubusuku.
1fg376c numarasi ile kayit olabilirsiniz, bu size ve bana para ile satin alinan karanlik madde hediye edilmesini saglayacak.

Oyun ici mesaj atin yardimlasalim
Sebebini anlayamadigim bir sekilde surekli olarak bu hata mesaji geliyor, OK de desem CANCEL da desem 1-2 sn sonra tekrar cikiyor

----------------------
The Instruction at "0x7c883fc4" referenced memory at "0x7c883fc4". The memory could not be"written".

Click on OK to terminate program
Click on CANCEL to debug the program
-----------------------

Bu nedir arkadaslar, niye olur ve nasil cozulur?
http://portal.ashesofangels.com/

Ucretsiz online uzay ticaret oyunu. Ingilizce. Ister ticaret yapin, ister fabrikalar kurun yada nakliye gorevleri yapin. Korsan, kiralik katil yada azili bir haydut olun ve en cok arananlar listesine girin, polisten ve kelle avcilarindan kacin veya onlardan biri olun. Fazla zaman gerektirmeyen, strateji/tycoon oyunlarini sevenler icin harika.

Saat basi tur degisimi.
Ilk 3 gun koruma.
Sadece +/- %66 skora sahip kisiler birbirine saldirabilir (suclulara herkes saldirabilir)
Simdilik sadece 200 kisi var.
Oyuncularin istekleri ve fikirleri dogrultusunda degisikler yapiliyor, oyuna yenilikler getiriliyor.

Ilgilenenlere bol sanslar.
Merhabalar, 3-4 gün önce topladığım yeni sistemimden memnunum, sadece xpertvision 8600gt çok sesli çalışıyor. Buna uygun tavsiye edebileceginiz sessiz ve performsnslı bir soğutucu önerebilirmisiniz?

E4300 @ 3000(9x333), orjinal fan
Gigabyte DS3 v3.3
1gb 667 CL4 1gb corsair
320 gb seagate 16mb
Xpertvision 8600GT
İmzamdaki 4 yıllık sistemi sonunda değiştiriyorum.

Parçalar yeni daha dün geldi ama sanırım ancak yarın veya haftasonu toplayabileceğim.

C2D E4300 kutulu
Gigabyte DS3
Corsair XMS 675mhz 4-4-4-12 1gb tek
Xpertvision 8600gt (diye aldım ama soğutucu blok sonic modelindeki gibi altın renkli)
Seagate 320gb sataII 16mb
Enermax 400 liberty

Amacım FSB yi 333e kadar çekerek kullanmak. Ama önce yardımlarınıza ihtiyacım var.

İşletim sistemi XP
Neticede forumu düzenli takip etsem de 4 yılda çok şey değişti. Hiç sata tecrübem olmadı mesela. Yapmaya yapmaya unutuyor insan.
Sata konusunda önerileriniz neler? DS3 konusunu okudum sarı-mor bağlantılar falan ama ilk defa yapacağım için işkilliyim biraz.
Windows yüklerken sürücü yükleme öncelik sıralaması nasıl olmalı?
Teşekkürler
Sistemimi yeniliyorum ve bu anakartı almayı düşünüyorum.

Kullananlar ve kullanmış olanlar fikirlerini paylaşırsa sevinirim.

İşlemci - C2D E4300
Ram - Corsair 1x1gb DDR2-667 CL4
Vga - 7600GS Sonic
Sistemimi yenilemeyi düşünüyorum. 512mb 1950gt ile 256mb 1950pro arasından hangisini seçmek mantıklı. İkisi de 140 euro. Gt oc ile pro seviyesini yakalar mı?
Diğer bir seçenek 70 euroya 7600gs sonic, performans tabiki daha az ama fiyat çok cazip.
Selam arkadaslar, is yerinde turkce klavye olmadigi icin bu sekilde yaziyorum kusura bakmayin.

Yaklasik 3 yildir problemsiz sekilde kullandigim win2000 sisteme bazi modifikasyonlar yapmak istedim, menulerin acilis gecikmesi, acilis logosu falan gibi basit ozellikleri registery den degistirdim. Bunlari yaparken sanirim bir yerde ondalik secenegini secmeyi atladim (tam emin degilim). Normal metodla yazilim listesinden kaldiramadigim bazi programlari sildim falan. Herneyse, islemler bitti restart yaptim ve patladim.

Hersey eskisinden hizli bir sekilde yukleniyor, ag baglantilari yapiliyor falan ama acilis melodisi caldiktan sonra masmavi (arka plan rengi mavi, mavi ekran degil) bos bir ekranla kaliyorum, disk calisiyor ufak yuklemeler yapiyor ama degisen birsey yok. Ctl alt del calismiyor.

Guvenli modda vga ve network opsiyonlari ile aciliyor, hatta simdi adini hatirlayamadigim bir modda 1024x1280 aciliyor ve her ozelligi kullanabiliyorum. Ama normal boot etmiyor ve her sefer ayni sekilde kaliyor.

En son basarili yukleme secenegi de olumlu sonuc vermiyor. Internetten bazi programlar indirip sisteme test falan yaptirdim hersey yolunda gozukuyor.

Bu sistemi eski haline cevirmek icin ne yapmam lazim.
Format at demeyin
http://portal.ashesofangels.com/

basit ve zevkli bir uzay ticaret oyunu.
Hakkında
Forum İmzası:
E4300, DS3, 8600gt, 1gb ddr2-667
cpu@3ghz SuperPI 1M: 20s
vga@840/800 3DMark2005: 11369
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.157
İkinci El Bölümü Mesajları: 81
Konularının görüntülenme sayısı: 25.969 (Bu ay: 228)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 233 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.