Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

celeron 2200 vs amd 2500 barton bu savaşı kim kazanır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
63
Cevap
0
Favori
1.058
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> celeron 2200 vs amd 2500 barton bu savaşı kim kazanır
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    10190 Mesaj
    slayer onlar hayatlarında amd kullanmışlar mı ?

intel in prescott un önce gelsin benim gariban 2000+ ımı geçmeyi becersin sonra konuşalım.. İntel in medar ı iftiharı Ht tabi daha üstüste 4. divx i açarken sıçmazsa...
    |
    |

Jews are hard to be taken in...PSA,Renault and Fiat Alliances are proof of that..
  • Binbaşı
    1085 Mesaj
    Sempron 3100+ daha iyidir.Oc'yle amd 64 3000+ performansı alırsın,zaten socket 74 platformu amd 64 bit'in 32 bit versiyonu yani.
    |
    |
    |
    |
    arkadaşlar hepinizin yazdıklarını okudum yalnız bu msg'ı bana yine bu forumdan bi arkadas yazdırdı yaz da bak ne olacak gor dedi sanırım tartısma çıkacağını biliyodu. kusuruma bakmayın hepinize teşekkürler yorumlar/bilgiler için.. cevap geç geldi çünkü sınavlarım vardı daha önce farketseydim tartışmayı sonlandırmaya çalışırdım.. tekrar kusuruma bakmayın
    |
    |
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,305
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.