Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

celeron 2200 vs amd 2500 barton bu savaşı kim kazanır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
63
Cevap
0
Favori
1.058
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> celeron 2200 vs amd 2500 barton bu savaşı kim kazanır
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    346 Mesaj
    1989 DAN BERİ PC KULLANIYORUM.

İLK 286 KULLANMIŞTIM. BİLEN VARDIR. BİZ SİYAH ÜSTÜNE KAVUNİÇİ YAZAN MONİTÖRE RENKLİ DİYORDUK O ZAMAN. AŞAĞI YUKARI 16 YIL OLMUŞ. BİR KERE O/C YAPTIM. ODA BARTON ÇEKİRDEKLİ AMD 2500+ İDİ. BİLEN BİR ELEKTRONİKÇİ ARKADAŞA YAPTIRMIŞTIM. NİYE, ÇÜNKÜ O/C Yİ BİLMİYORDUM. HALADA TAM BİLDİĞİM SÖYLENEMEZ. AMA BİLDİĞİM O/C YAPTIĞIN ZAMAN İŞLEMCİNİN ISINACAĞI.
    |
    |

BARTON
    işşşşşşşşş
    keşke benimki de barton olsaydı ama değil benimki thoroubred
    ne anlama geldiğini de bilsem bi
    |
    |
    arkadaşım amd 2500 aldım ilkdefa ve çok memnunum....
    |
    |
    Bende AMD Athlon K7 800 mhz işlemci var.Bundan 1 yıl önce arkadaşın Celeron 2.1 ile benchmark testi yaptık celeronu sildi süpürdü resmen.Bu kadarı yeterli olur sanırım...Barton un yanına bile yaklaşamaz celeron.Barton un muhatapı ancak P4 2.6-2.8 olur..
    |
    |
    |
    |
    Elimde saç tokan Güneş misali mis kokan Bıraktığın tek parçan Bir de kocaman bir yalan Affedilmek istemedin Nefretimi bekledin Seni senden başka Kimse, kimse, kimse affedemez Bazı şeyler için İyi olmak yetmiyormuş Sevilmek için, aşk için İyi olmak yetmiyormuş Aşk biraz palavradır Biraz da aşna, aşna fişna Biraz da yalandandır Sevmek birisini ömür boyu Platonik olma, değmez ona, yazık sana Aslında hepsi yalan, yalan dolan, herşey yalan Aşk sevmek değil yalan, yalan dolan her şey, yalan, yalan dolan
  • Binbaşı
    1190 Mesaj
    YA bu topici hala kapatmadılaar mı hala cel mi amd mi kıyaslaması yapılıyo kafayı yiyecem kapatın şu topiği
    |
    |
    sokeronun abisi kaziklium gelsin
    |
    |
    neyle neyi karşılaştırıyosunuz yaw nerde celeron nerde BARTON çekirdekli AMD 2500...
    |
    |
    480 Mesaj
    Hız demek o/c çekip Mhz i tavan yapmak değildir ya. Herşeyi Mhz ye bağlamayın. Siz oyun oynarken önemli olan cpu-ram arasındaki veriyolu transfer hızıdır. p4 2,8 533 fsb olan bi işlemci p4 2.4 800fsb olan bi işlemcinin çok gerisinde kalır oyunlarda.
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: ElectroTech

quote:

Orjinalden alıntı: heartless

keleron 2200 değil onun büyük büyük abisi p4 2.8 gelsin athlon xp 2500+ barton'un karşısına. çevrendeki bilgisiz, sağdan soldan kulaktan dolma bilgilerle konuşanlarıda kaale alma, athlon xp 2500+'ü al.

Yani şimdi bu sorulacak şeymi tabiki Amd barton

İşlemciyi kaçırdığına üzüldüm.
    |
    |
    Akıbet yerin mezardır...

• Yarbay
    9481 Mesaj
    AMD 2500 BARTONUN RAKİBİ=====P4 2,4GHZ
    AMD 2500 SEMPRONUN RAKİB=====CELERON P4 2,4GHZ DİR

HANGİSİ DERSEN İMZAMA BAK DERİM
    |
    |
    2257 Mesaj
    ikinci seçenekteki p4 fazla galiba
    |
    |
    arkadaşa verdim imzadaki işlemciyi dayanamadım tuturdu yorumları okuyunca amd diye güle güle kullansın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gürcü -- 20 Mayıs 2005, 14:41:39 >
    |
    |
    amd xp2500+~3200+ default voltaj(stabil)AQYHA 0407TPMW epox 8rda+ 512mb elixir pc3200 msi ti4800 (320/716) 120gb maxtor+250gb seagate avermedia mpeg2 asus 1608p dwd rw tt silent boost airties rt101 nokia 6233 trekstor organix 512+sony mdr-e888 earphonehttp://service.futuremark.com/compare?2k1=7911563 (11*207 15179)
  • Binbaşı
    1882 Mesaj
    2500+>p4 2400
    |
    |
    Yapayalnız yürüdüğümüz sonsuzluk yolculuğunda kendimize ömrümüzün hangi saniyelerinin kaldığını sayıyoruz hayatımız işgal edilmiş,onurumuz ele geçirilmiş,organlarımız paylaşılmıştır,ruhumuz kıyma makinesinden geçirilmiş,herbir parçası değersiz oyunun lokması olmuştur...
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    amd xp 2500+ işlemcim var şimdi yanına bi de kingston 512 mb ddr ram koydum tadından yenmiyor valla...celeron mu? amdyi geçer mi? yok be...
    |
    |
    |
    |

CUMHURİYET'İMİZE SAHİP ÇIKALIM...
  • Binbaşı
    1188 Mesaj
    Valla bende 2.4 prescott var aldığıma alacağıma bin pişman oldum. Ondan önce amd 2500+ kullanıyordum. Amd 2500+ 256mb ramle bu 2.4 prescottun 512 ramle verdiği performanstan fazlasını veriyordu. Bi de fan meselesi var. Hem celeron D lerde hem precottlarda fan çok ses yapyıor tahammül edilecek gibi değil.
    |
    |
    ya bunun için bu kadar mesaja bile gerek yok. BU porsche ile tigrayı karsılastırmak. Tabiki 2500+
    |
    |
    arkadaşlar bende celeron kullanıyorum ve ana kartımla işlemciyi değiştirmek istiyorum işlemci olarak sempron 3100 düşünüyodum şimdi bu amd 2500+ barton sempron 3100 den iyi midir oyunlarda falan
    |
    |
Reklamlar
üniversite
son dakika
SEO
haberler
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.