Şimdi Ara

Çekmeceli Derin Dondurucu - Ne Alayım? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
2
Favori
117.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • çekmeceli derin dondurucu arıyorum...evde belki 15 senelik bir derin dondurucu var elektrik faturasını zorluyor gürültüde cabası artık atın beni diyor önerisi olan varmı...ELEKTROLUX,LIEBHERR,SIEMENS bu üç marka arasındayım
  • yağmur34 kullanıcısına yanıt
    LIEBHERR BENCE

KUZENİMİN BAYİSİ VAR BEYLİKDÜZÜNDE YARDIMCI OLABİLİR
  • Merhabalar Çekmeceli az elektrik harcayan çok yer kaplamayan ve iç hacmi geniş sessiz çalışan iyi soğutan derin dondurucusu tavsiyesine ihtiyaç duymaktayım.. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: minteka

Merhabalar Çekmeceli az elektrik harcayan çok yer kaplamayan ve iç hacmi geniş sessiz çalışan iyi soğutan derin dondurucusu tavsiyesine ihtiyaç duymaktayım.. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

Şu an için ön plana çıkanlar Liebherr ve Uğur gözüküyor. Kullananlardan veya işin uzmanlarından bilgi almak daha mantıklı, takipteyim ?
  • Aylardır forumları, ticaret sitelerini okuyup eşe dosta soruyordum ben de ne alsam diye. Sonra bir de enerji tasarruflu olanlara denk geldim. Uğur'un ürünleri hakkında da olumlu şeyler duydum bi de. Hem de yerli marka fln diyip A++ ürünlerinden birini de aldım sonunda. Yaz sebzeleriyle dolduruyoruz şimdi, gayet mutluyuz. Yalnız enerji tasarrufu derken ciddilermiş. Hakkaten de pek yansımadı mesela faturaya. Diğerlerinden biraz daha pahalı ama değiyo.
  • mandi M kullanıcısına yanıt
    Uğur derin dondurcu fiyat performans olarak 1 numara...
  • bana sorarsanız bu tür ürünlerde marka önemli, markalar ağırlıklı ürün dışında diğer ürünlere önem vermiyor örneğin vestel televizyon dalında üretim yaparken beyaz eşya işinde iyi değil bence hiç tavsiye etmem.
  • şu konuyu bi hortlatalım, ben de bakıyorum çekmeceli olanlardan ama henüz karar veremedim. annem seg aldı gayet memnun çok sessiz diyor, altuslar fena değil gibi...
  • http://www.ugur.com.tr/urunkategorisi/yeni-urunler?arama=MTk4Nzs7 bu ürünlere göz atmanızı öneririm gerçektende çok az elektrik harcıyor.
  • benim kullandığım dondurucu Indesit UIAA 12 F avantajı çekmece aralarında rezistans yok bu sayede 19 lt damacanayı koyabiliyorum . dezavantajı sesli çalışıyor anneme anneler günü için altus aldım model 509 indesit de göre hiç çalışmıyor gibi duruyordu ben yan odadan dolabın sesini duyuyorum altustan ses soluk yok bunun haricinde 2 üründe de iyi ama garanti konusunda uğur 7 yıl ücretsiz olmasından dolayı uğuru tercih ederdim şimdi alsa idim.
  • Uğur'un UDF 5 ve 7 serisi çekmeceli dondurucuları nasıl acaba? Kullanıcı yorumu alabilsek güzel olurdu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dikey modellerden bende almak istiyorum 5 yada 6 çekmeceli olabilir,tavsiyesi olan varmı ? Teşekkürler..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.hepsiburada.com/ugur-ucf-310-ssl-a-272-lt-blok-kapakli-derin-dondurucu-p-MTUGURDONUCF310SSL?productId=mtugurdonucf310ssl&categoryId=22266

ben alıcam arkadaşlar...sizde tavsiye ederim..200 lük hediye çeki ile 980e geliyor..
    Edit: Biraz önce Aldım..bekliyorum gelmesini :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkmat40 -- 20 Eylül 2015; 17:58:58 >
  • Arçelik alma da ne alırsan al kardeşim. 40 gündür makina çalışmıyor gitti geldi leş gibi kokuyor yaptık dediler getirdiler hala çalışmıyor yine parça isteyecez diyorlar yapacaz diyorlar makinanın değişmedik yeri kalmadı hala makinayı yenilemek yerine parça yenileyeceğiz diyorlar. Zaten makina artık evde süs oldu çalışmadan duruyor atacam çöpe daha 5 yıl garantisi var ama firmanın garantisi yok. Arçelik alma yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de simfer fs 7300 modelini aldım yarın teslim edilmesi bekleniyor, inşallah memnun kalırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.