Şimdi Ara

Cekilin, Lider geliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
0
Favori
6.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yanlış zamanda açılmış konu.[KEO] dediğin olmassa
  • Bu tarz konuları açmak için 1 saat bekleyemiyor musunuz hiç anlamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noir Désir

Alın bi kaç hafta daha eğlenin. Sezon sonu nasılsa bizim. xD

• quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

bu maçla olmasa bile bi arkadaş kendi puan durumunu yapar yine lider olursunuz. her türlü..

Gelir birazdan kendisi Fethiye'den...
  • Ben takımıma güveniyorum.Bu maçı kesin alacağız.Bursanın yenmesi çok düşük bir ihtimal.Takım çok formda alacağız bu maçı aynı zamanda liderliği.Maçtan sonra burda olacam
  • 1 ay ben yerim artik maksat eglence olsun
  • Guiza faktörü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cris..

quote:

Konuyu kitleyin . Elalem doluşmaya başladı . Ayrı bi forum açmalıyız bunların gelmemesi için .

bence de sen ayrı bir forum aç orada kendin konu aç sonra gel o konulara yorum yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ne[M]esis

Ben takımıma güveniyorum.Bu maçı kesin alacağız.Bursanın yenmesi çok düşük bir ihtimal.Takım çok formda alacağız bu maçı aynı zamanda liderliği.Maçtan sonra burda olacam

Evet kardeşim bende inanıyorum alacaz bu maçı ve gsnin 4 puan önüne geçecez(ankaraspor maçı var)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lythari

quote:

quote:

Konuyu kitleyin . Elalem doluşmaya başladı . Ayrı bi forum açmalıyız bunların gelmemesi için .

bence de sen ayrı bir forum aç orada kendin konu aç sonra gel o konulara yorum yap

Benim anlamadığım , Galatasaray ile ilgili herhangi bir eleştriyi asla Fenerbahçelilere yaptırtmassınız . Ama Fenerbahçeye istediğinizi söylersiniz . Hiç dikkat etmediniz mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cscageonly

Konu efsane olmazsa iyi

Konuyu kaynatmayalım arkadaşım.Çekilin lider geliyor
     Cekilin, Lider geliyor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Benim anlamadığım , Galatasaray ile ilgili herhangi bir eleştriyi asla Fenerbahçelilere yaptırtmassınız . Ama Fenerbahçeye istediğinizi söylersiniz . Hiç dikkat etmediniz mi ?

BEN buna dinime küfür eden müslüman olsa derim..
    Galatasaray bölümüne bizden fazla siz mesaj atiyorsunuz...Her maç her derbi her yediğimiz gol sonrası istenmeyen .....ok gibi burnumuzun dibindesiniz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

bu maçla olmasa bile bi arkadaş kendi puan durumunu yapar yine lider olursunuz. her türlü..

Gelir birazdan kendisi Fethiye'den...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

BEN buna dinime küfür eden müslüman olsa derim..
    Galatasaray bölümüne bizden fazla siz mesaj atiyorsunuz...Her maç her derbi her yediğimiz gol sonrası istenmeyen .....ok gibi burnumuzun dibindesiniz...

İyi bak .. iyi ..

• Kadıköy'de Güiza oyundan çıkarken taraftarın bir kısmı İspanyol'u alkışlarken bir kısmı da ıslakladı. Semih Şentürk oyuna girdi

Bursaspor'da oyuncu değişikliği...Iglesias oyuna girerken Batalla kenara alındı.

dk 75
  • OFFFFF OFFFF OFFF
  • Eyvahlar olsun, sabahlar olmasın...
  • 2-2

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.