Şimdi Ara

Çek Satış & Takas Bölümü (14286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: agurkan33 , braveheartgs43 , braveheartgs43 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 19 Misafir (1 Mobil) - 19 Masaüstü3 Mobil
5 sn
353.046
Cevap
3.014
Favori
8.409.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
454 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Lastik için geçerli oluyormu 2500/222 olanı geçerliyse özelden yazarsanız almak istiyorum
  • Gittigidiyor 100/30 kod 10 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremlag -- 1 Aralık 2020; 19:51:52 >
  • 10 Adet trendyol 100 /40
    +10 Adet trendyol 25 alt limitsiz alınacak
    en uygun fiyata verenden alınacak 10 dan az da olabilr pm atarsınız
    https://api.whatsapp.com/send?phone=905367804389&text=&source=&data

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknobomb -- 1 Aralık 2020; 21:4:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 hepsi ücretsiz
    125/11
    250/22
    375/33
    500/44.
    750/66
    1250/111
    2500/222

elektronik

2000/44
    3500/66
    5500/111
    9500/222

Grundig Elektrikli Ev Aletlerinde Geçerli 25 TL İndirim

Bebek Odası ve Park Yatak Kategorisinde Geçerli 11% İndirim
    https://www.n11.com/bebek-odasi-ve-park-yatak

Seçili Baseus Ürünlerinde %20 İndirim Kuponu

Fissler Vitavit Comfort Düdüklü Tencere 600 TL İndirim

Durex Mağazasında Geçerli 20% İndirim Kuponu
  • poligow kullanıcısına yanıt
    Adam kafasına göre cevap veriyor. Satmıycaksan burda ne işin var. Sakın almayın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İlemin_11 -- 1 Aralık 2020; 23:46:47 >
  • Whatsapp: TIKLA

Gittigidiyor 100/30 indirimli hesap kullanımı 10 TL (Sepet indirimleriyle birleşmez. cep telefonu, altın, bilgisayar tablet kategorilerinde ve online oyun ürünlerinde geçerli değildir.)

Haftalık 3gb internet kodu 9 TL (tüm hatlarda geçerlidir. TT ve Vodafone'da birden fazla kod girilebilir. Turkcellde haftalık 1 limit vardır)

Haftalık 2gb internet kodu 6 TL (tüm hatlarda geçerlidir. TT ve Vodafone'da birden fazla kod girilebilir. Turkcellde haftalık 1 limit vardır)

Haftalık 1gb internet kodu 3 TL (tüm hatlarda geçerlidir. TT ve Vodafone'da birden fazla kod girilebilir. Turkcellde haftalık 1 limit vardır)

Günlük 1gb internet kodu 2 TL (tüm hatlarda geçerlidir. TT ve Vodafone'da birden fazla kod girilebilir. Turkcellde günlük 1 limit vardır)
    Günlük kodlarda tekli satışım yoktur. en az 2 tane almalısınız. 5 ve üzeri alımlarda indirim yapılır

6 Aylık Tinder Plus Kodu 4 TL

Bisu altlimitsiz 18 TL kod 3 TL (Her hesaba tek kod girilebilir- Tek üründe indirim düşer)(Huawei kodudur)

Whatsapp: TIKLA

Ödeme:Enpara-papara-yapıkredi-garanti-kuveyt-teb

Hızlı alışveriş için ödeme bilgisini ilk mesajda yazınız

• ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-92CA22D99 -- 13 Aralık 2020; 15:49:32 >
  • 4 gb 1 haftalık internet 10₺ tüm operatörlerde geçerlidir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 tane Trendyol altlimitsiz 25 lazım. Ödeme enpara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflix

50tl lik gift kart 53tl stok:2
    75tl lik gift kart 72tl (istege göre temin edilecek)

Boyner gift kart 145tl lik 128 tl

Morhipo 100/15 5 tl (ücret kargo koduda girilirse +4)
    150 tl üzerine kargo kullanimi 4tl

Günlük 500 mb 2 adet
    Günlük 1Gb 1 adet
    Toplam 3 tl

Enpara ziraat isbankasi halkbankasi papara tosla

Buarada asagidaki Waxxman nicki kisiye cevap olarak diyorum, Poligow kimdir nedir bilmemde bende, zamaninda seni (waxxman) bloklamisim neden bilmiyorum birisi şikayet etmis demek ki seni ona göre blokluydun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vip Üye -- 1 Aralık 2020; 21:38:35 >
  • poligow kullanıcısına yanıt
    Arkadaştan kupon istedim ve bana satamayacağını söyledi. DAKİKALAR SONRA. Sebebi ise onu rahatsız eden kişilerden kupon , hesap satın almammış. 2019 da üye olmuş ve yeni üyelere de satış yapmayı düşünmüyormuş ve mesajlara da cevap vermiyormuş. Bunu hiçbir şekilde belirtmiyor ve keyfine göre insanları yargılıyor. KENDİSİNDEN KUPON ALMAYIN ARKADAŞLAR. Satmak için çabalıyor bu ortada.

• Waxxman W kullanıcısına yanıt
    kardeşim böyle ergen kafalarla dolu forum maalesef. ne yazık ki ülkemizin özeti de budur işte. ben engelledim yazına istinaden.
  • Waxxman W kullanıcısına yanıt
    Bende engelledim.Teşekkürler bilgilendirme için.
  • TRENDYOL ALTLİMİTSİZ 25 TL HESAP= 2 ₺ (3 lü alımda 5 ₺) Hesaplar sipariş teslimi sonrası geri alınır.Forumda bundan ucuzu yok!

SKT 02.12.2020 dir.

Stoklar yenilendi.

Ödeme Tosla Papara FASTPAY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BraveStoneOne -- 1 Aralık 2020; 21:19:19 >
  • Efsane Fırsat Trendyol 25 TL Alt Limitsiz kuponun Adet 3 TL - 4 Adet 10 TL'dir.

3 liraya 25 liralık indirim kazanacaksınız. Bazı ürünlerde 30 TL üstü kargo çıkar bazı ürünlerde çıkmaz. Sepet indirimleriyle birleşir.

Tamamen güvenilir, hızlı bir şekilde size hesapları vereceğim. Kimseyi bloklamıyorum ama birkaç adet alıp 1 TL 2 TL için pazarlığa giren arkadaşlara cevap yazamam.

Hesaplar 1 saat garantilidir SKT. 2 Aralık gece 23:59'dur, fakat hesapları 1 saat içinde kullanmanızı öneririm.

Hızlı bir alışveriş istiyorsanız direkt ödeme bilgisi isteyiniz.

Kupon silinen arkadaşlara yenisini sağlıyorum.

5 Liraya kavurma, baharat, şampuan, ayçiçek yağı vb. bir sürü şey alabilirsiniz bir sürü arkadaşa satış yaptım ve kargoları gelenler teşekkür etti şu ana kadar memnun olmayan hiçbir kişi yok sizi de memnun etmek için elimden geleni yapacağım.

Satışlar aktif bir şekilde devam ediyor.

Trendyol, TRENDYOL, Trendyol

• quote:

Orijinalden alıntı: Waxxman

Arkadaştan kupon istedim ve bana satamayacağını söyledi. DAKİKALAR SONRA. Sebebi ise onu rahatsız eden kişilerden kupon , hesap satın almammış. 2019 da üye olmuş ve yeni üyelere de satış yapmayı düşünmüyormuş ve mesajlara da cevap vermiyormuş. Bunu hiçbir şekilde belirtmiyor ve keyfine göre insanları yargılıyor. KENDİSİNDEN KUPON ALMAYIN ARKADAŞLAR. Satmak için çabalıyor bu ortada.
    Hocam ben toplam 9 hesap aldım kendisinden. Böyle bir durum yaşamadım hiç.
  • Kapalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThaDe -- 5 Aralık 2020; 21:10:28 >
  • Trendyol pull&bear kuponu alinik
  • BİTTİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan441907 -- 1 Aralık 2020; 22:17:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thor.of.Asgard

Alt limitsiz 25tl Trendyol hesabı, 3 tanesi 5tl.
    Ödeme papara ve tosla kabul etmekteyiz

Dipnot: Garanti yok
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CiGa95 -- 2 Aralık 2020; 17:19:34 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.