Şimdi Ara

CECH - CASILLAS - BUFFON | 2012 Yılının en iyi kalecisi | (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • neuer şu anda dünyanın en iyisi bana göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: Odinn#21

Kaleciler liglerde değil de daha kısa soluklu olduğundan turnuvalarda daha öne çıkıyor ve Buffon'un 2006 Dünya Kupası'nda gösterdiği performansa yaklaşabilen olmadı benim nazarımda.

2006 BuffoN'u gelmiş geçmiş en iyi kaleci performanslarında başa oynar.Bu sezon da şampiyonlukta en büyük pay sahiplerindendi 0.5 gol ortalama bir kaleci için mükemmel ötesidir.
    Cech ise tabi ŞL'de harika işler çıkardı ona da ayrı tebrik.Casillas bence eksi havasında değil artık 1-2 sezondur
  • Bu sezon ki kritik mudahaleleri nedeniyle Cech diyorum
    O da olmazsa Neuer olmali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

quote:

Kaleciler liglerde değil de daha kısa soluklu olduğundan turnuvalarda daha öne çıkıyor ve Buffon'un 2006 Dünya Kupası'nda gösterdiği performansa yaklaşabilen olmadı benim nazarımda.

2006 BuffoN'u gelmiş geçmiş en iyi kaleci performanslarında başa oynar.Bu sezon da şampiyonlukta en büyük pay sahiplerindendi 0.5 gol ortalama bir kaleci için mükemmel ötesidir.
    Cech ise tabi ŞL'de harika işler çıkardı ona da ayrı tebrik.Casillas bence eksi havasında değil artık 1-2 sezondur

hocam del piero neden ayrıldı takımdan conte yüzünden mi ?

neden jubile yapılmadı ?

del piero'ya olan buffon'ada olur mu ?

• Buffon mu ?

Neuer nerede ?

bu sezon dunyanin en iyi kalecisi tartismasiz CECH !

CECH - CASILLAS - BUFFON | 2012 Yılının en iyi kalecisi |
  • Buffon tabiki. Bu sezonki şampiyonluğumuzda payı çok büyük.
  • Buffon

• Cech bu yılın en iyisiydi

Neuer ise çok çok iyi,kendine güveni fazla

bilgim yok ama genç galiba,geleceğin en iyilerinden olabilir
  • eski zamanlarda derseniz. tartışmasız cech derim tabiki de. ama şu sıralar neuer. buffon uda unutmamak lazım tabiki. ama casillas onlar kadar iyi değil. en azından cech ve buffon kadar iyi değil.
  • Şuan Cech çok formda ve yılın kaleciside olacaktır.Yarı final ve Finalde aktı Cech.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

quote:

quote:

neden jubile yapılmadı ?

Del piero ayrılmadı birnevi Juventus ayrılmaya zorladı yeni sözleşme önermediller ona.Yaşı da 38 sonuçta.Bu kararda Conte'de etkiliydi tabi.
    Uğurlaması çok güzel oldu jubileye gelince belli birşey yok belki de yaz ortasında yaparlar.Buffon'a da olabilir endüstriyel futbol acımasızdır.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

quote:

quote:

neden jubile yapılmadı ?

Del piero ayrılmadı birnevi Juventus ayrılmaya zorladı yeni sözleşme önermediller ona.Yaşı da 38 sonuçta.Bu kararda Conte'de etkiliydi tabi.
    Uğurlaması çok güzel oldu jubileye gelince belli birşey yok belki de yaz ortasında yaparlar.Buffon'a da olabilir endüstriyel futbol acımasızdır.

del piero büyük ihtimal çin'e gidecek çünkü orada lippi var.

ben olsam juve'de bırakırdım.

juve'nin yerinde olsam 1 sene daha oynatır bıraktırırdım.

çok ayıp etmişler çok.

• Bu sene Cech cok on plana cıktı barcelona macında da fena oynadı.Ben Cech diyorum.
  •  CECH - CASILLAS - BUFFON | 2012 Yılının en iyi kalecisi |
  • Cech - Buffon arasında kaldım.
  • Cech bu senenin en iyisidir
  • Ov en önemli kaleciyi es geçmişsiniz.

• euro 2012 için yukarı.
  • Buffon yasayan efsane taniminin hakkini veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: TRansilvania*

Buffon yasayan efsane taniminin hakkini veriyor

Aynen. Almanya maçında bana göre maçın adamı Balotelli değil Buffon'du.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.